Diş beyazlatma dişleri ayrık yaparmı?

Arkadaşlar dişçide dişlerimi beyazlatacağım da kardeş payındaki sezai usta gibi dişlerim ayrık olurmu?

Güncellemeler:
güncel?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Merhaba değerli kardeşim... Öncelikle diş beyazlatma doktorların dahi tercih etmediği bir yöntem... Zira zamanla diş minesi aşılıp zarar gördükten sonra diş kayıplarına dahi neden olduğunu söylemişti samimi bir dille şahsi diş hekimim ve ekledi onun yerine düzenli beslenerek kalsiyum almalı,, ağız suyu kullanmalı ve 2-3 haftada bir diş macunumu değiştirmemi önermişti... Bizzat bende yaptırmayı düşünüyordum lakin hekimim ticari bir doktor olmadığı için bana dürüstçe bu sözleri söyledi fakat dilersen 6 ayda bir dişlerini temizletebilirsin bunun haricinde haftada 1 defa olmak üzere de karbonatın üzerine limon sıkarak dişlerini bu karışımla fırçalayabilirsin... Ayrıca bal ve yoğurt, süt sana çok yardımcı olacaktır bu manada...
    Sağlık dolu günler diliyorum...
    Mutlu bir Pazar günü geçirmen dileği ile...

0|0
    0|0
    • EYVALLAH diş hekiminin dedikleri doğrudur ama ben en son 2 sene önce yaptırmıştım. Sık sık yaptırmak mı zararlı dedi yoksa yaptırmak mı zararlı dedi. Diğer yöntemlerle de çok uzun bir zaman alır bir kere daha yaptırıp bir daha düzenli fırçalamak istiyorum :) Güzel temennilerin için teşşekkürler :)

• Tamam bu uzun yorumların için teşşekkürler en iyi cevabı fazlasıyla hakettin :)

• Rica ederim benim için bir zevkti... Ayrıca çok teşekkür ediyorum en iyi görüş için...

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 3

• Sanmıyorum ayrık olmasıyla bir alakası yok.

0|0
    0|0
  • Diş minelerine zarar verebilir. Dikkatli olun

0|0
    0|0
  • olmaz benim beyazlatıldı zaten onlar ayarlıyor herşeyi merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...