Arkadaşlar koşu yapınca yanak erir mi? 1 ay da yanak erir mi?

Arkadaşlar ben 1.81 boya 65 kiloyum. Eskiden kilolu biriydim ama zayıfladım haliyle yüzde inceldi. Ama yüzüm hala tombik. Spor yapmıyorum her ne kadar zayıf görünsem de vücutta yağ var. Şimdi ben 1 ay boyunca her hün koşu yapmayı düşünüyorum ve yağ yakıcı hareketlerde bulunacağım. Yağ oranını düşürdüğüm zaman yanaklarda erir mi? Yüzüm küçülür mü?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tamamda sen zaten cok zayifsin. Dahada kilo verme

0|0
    0|0
    • ama usta vücudum sıkı değil en azından yağ oranını baya bir düşüreyim hem yanaklar gider ondan sonra sporla beraber yağ oranını arttırmadan kilo alırım o sorun değil

• İnşallah öyle olur. Teşekkürler hocam

• Rica ederim kardesim

Kızlar Ne Diyor 1

• Yani buyuk ihtimal erir ama sen zaten zayifsin ayrica insanin belli bir yuz yapisi vardir eger koseliyle erir ama yuvarlak veya ovalse o kadar raaht erimez

0|0
    0|0
    • Lanet olsun benim yüzüm yuvarlak. :(( amaa ama ama yüzümde yağ var kafamı aşağı indirdiğimde yağ oraya birikiyor acayip oluyor. Şafak Sezerinkinden biraz daha zayıf yüzüm var ama gene vaar orada yağ. Heralde erir :D

• Öyle kemikli felan demiyomda gitsin şu tombiklik. Çocuk gibi gosteriyom. Ama evet elmacık kemiğim belli olsun

• Umarim olur yap sen sporunu 😊

Erkekler Ne Diyor 2

• Erir heralde

0|0
    0|0
  • Erir tabi yağ oranından oluyor o hemen erir

0|0
    0|0
    • İnşallah erir teşekkür ederim hocam

• Rica ederim bende de aynı sorun vardı zayıfım yağ fazla.

Yükleniyor...