Herkese +111111 bir yardım edin?

Evet arkadaşlar bir diyet sorusuyla yine karşınızdayım 😄
Hergün sabah 30 dak. Akşam 30 dak. tempolu yürüyorum koşu bandında günlük 1000 kalori alıyorum yaklaşık abur cubur hamur işi falan yemiyorum bide günlük 50 mekik ilen 20 şınav çekiyorum sizce 1 ayda kaç kilo veririm? ya da şöyle sorayım 10-15 kiloyu nekadar zamanda veririm?

0|0
27

En İyi Kız Görüşü

• 10-15 kiloyu sağlıklı bir şekilde 3-4 ayda vermen daha iyi olacaktır. Yemek yemeden spor yapma. Bu yanlış davranış. Insanlar kilo vermek için yemek yemiyorlar. Hastanelik olursun. Bol bol su iç..

1|0
    0|1
    • Normal kahvaltı öğlen ve akşam yemeğimi yiyorum sadece az yağlı olmasına beyaz ekmek. Yerine kepekli ekmek olmasına abur cubur yememeçye içeçek içmemeçye özen gösteriyorum ve 4 gündür başladım düzenli sporumu yapıyorum kiloları gerçekten yağdan vermek istiyorum ve günlük 1 buçuk 2 litre su tüketiyorum

• Teşekkür canım 😊

• Tavsiyelerin icin ben tesekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Allahın işine karışılmazmış 😆

2|0
    1|1
  • Herkesin vücut yapısı aynı değildir. O yüzden gelipte şu kadar zamanda şu kiloyu verirsin diyemem. Eğer spora gidersen hocanda profesyonelse eğer o sana çok çok daha iyi yardımcı olur.

1|0
    1|1
  • +1 için geldim

1|0
    1|0
  • 7000 kalori 1 kilo işe eş değer olduğu için günlük 1500 yürü

1|0
    1|0
    • 1 saat de enfazla 350 kalori yakıyorsam 1500 kalori için en az 4 saat yürümem lazım sence mantıklımı?

• Ooo lazımı geri aldım 😄

• 4-5 ayda 10 kilo verirsin

1|0
    1|1
  • en az 4 hafta

1|0
    1|0
  • Kaç kilosun boyun kaç

1|0
    1|1
    • Boy 170 kilo tahminen 70 olması lazım

Kızlar Ne Diyor 1