Hayattan keyif almıyorum...

alamıyorum..eskiden yaptığım şeyler bana keyif vermiyor verse bile kısa zamanda eski bunalıma devam..Hayattan keyif alamıyorum. ne olacak böle yawf

0|0
812

En İyi Erkek Görüşü

• seni bu hallere süren bi sebeb olabir mi abla

0|0
    0|0
    • aslında işim var ama iş bekliorum biyerden 1 senedr..1 ayönce terkedildim..bşkada sebep yok

• inş hayırlısı olur

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Biz buna bazı durumlarda "rahat batması" diyoruz. Senin durumun böyle mi bunu bilemem çünkü yeterli ipucu yok ortada.

1|0
    0|0
  • Keyif almak için bir çaban var mı peki?

0|0
    0|0
    • işleri yoluna koymadan yok

• yoo gezerim tozarım

• Peki farklı bir yol izleyelim...

Seni mutlu edecek hayattan ümidini kestirmeyecek ne istersin?

• Geçiyor zamanla, bir sene evvel bahsettiğin cinsten 3.5 süren bir doktor teşhisli depresyon haliyle intiharı düşünür hale gelmiştim.

Sonra toparladım kendimi, gayet iyiyim. Sıkıntılı bir dönemdir, her ne kadar içe kapanıklık dürtüleri hissetsen de aksini yap.

0|0
    0|0
    • eminim öledir ama boşluk dolmadı gitti

• sabrederim etmesinede bnde gelecek kaygısı brazcık fazla..

• O hepimizde var, sonuçta ne geleceğini bilmiyoruz karşımıza. Çok düşünmek geleceği değiştirmeyeceği gibi, düşünmeden işe girişmek de en fazla heba edebilir.

Hayatta yaptığın seçimlere güvenmek zorundasın, o seçimler için de aklına. Gerisi senin çabalarına kalmış.

• Hayat Çatlak bardaktaki suya benzer içsen de tükenir İçmeSende. O yüzden hayattan zevk almaya bak yaşasanda bitecek yaşamasanda.

0|1
    0|0
  • hayatına dair olayların seyrine yön veremeyince biraz bunalıma girebilir insan senin kide böyle bir şeyt olabilir ..

0|0
    0|0
    • evt haklısın

• çözüm nerisi:günlük küçük planlar yap yarın sinemaya gdicem bu akşam şunu yiycem pazar günü alışveriş falan filann en azından kontrol sende hissi yaratır ve sen de mutlu olursun...

• Spor yap, arkadaslarınla vakit gecir, duzenli ilişkiler kur.

0|0
    0|0
  • Araştıracaksın içindeki boşluğu oluşturan şeyi bulmalı ve doldurmalısın.

0|0
    0|0
  • artık kim keyif alıyoki hayattan zaten. bende keyif almıyorum..

0|0
    0|0
  • Psikologa git moda oldu artik

0|0
    0|0
  • dipteyim,sondayım,depresyondayım...

0|0
    0|0
  • farklı şeyler dene...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Dönem dönem her insan yaşar bu durumu. Fazla uzun sürmesi halinde kırmızı alarm işaretidir. Arkadaşlarınla bir yerlere git açılıyor insan

0|0
    0|0
  • arasıra böyle hısstmemımız normal ama ama uzun zaman devam ederse yardım almalısın

0|0
    0|0
  • depresyona girmişsindir kardelen ben bir psikatra git öyle oraya çık buraya çık gezle olmuyor hep depresyon geçirenlere bunları söylerler ama nafile işe yaramaz.

0|0
    0|0
  • Sanırım aynı seyı bende yanlızken hıssedıyorum.Basıma uzucu bısey geldıgınde sankı yanımda hıckımse yok ve yanlızım gıbı oluyorum.Oturup aglayasım gelıyo.Sonra da soruyorum kendıme nıye boyle yapıyosun dıye

0|0
    0|0
  • namaz kıl

0|0
    0|0
  • Hiç bir şeyi takmaya değmiyo.Yeni şeyler bul.Ama bunalıma girme.Salla dertleri

0|0
    0|0
  • bende keyif almıyorum çünkü dünya da keyif alınacak bir şey yok ki ayrıca küçük şeylerle mutlu olun diyenlere inanma çünkü olunmuyor

0|0
    0|0
  • Havadaki değişimlerden olabiliyor. Geçer yakında

0|0
    0|0
Yükleniyor...