Fıtnessa giderek karın kası-baklava yapılırmı?

Ne kadar süre çalışsam yapabilirim karın kası yapabilirim ya da nasıl yapmam gerekir?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• yağ oranını bir kız olarak yüzde 12-13 lere çekmen lazım ki belirgin olmaya başlasın karın kasları. crunch, leg raise, v-up gibi egzersizler yapman lazım ki kas hacmine etki edip büyütesin, tabii ki temiz bir beslenmeyle olacak bunlar diyet yapacaksın diye hiç bir şey yemezsen kaslar da büyümez. doğru yiyecekleri yersen halledersin

0|0
    0|0
    • Aynen yaptığım egzersiz ve dıyet var dikkat ediyorum baya. Teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 9

• Patlıcanları çizgili soyup, yarım saat yağ çekmemesi için tuzlu suda bekletin. İyice yıkadıktan sonra suyunu havlu ile çektirin ve az yağda kızartın. 6 adet biberide yağda kızartın. Daha sonra aynı tavada doğranmış soğanları kavurun, kıymayı ekleyerek birmüddet daha kavurun ve biberleri, küp küp doğramış olduğunuz 1 adet domatesi, tuzu, baharatları ekleyerek karıştırın. Üzerine bir çay bardağı su ekeleyerek 5 dk kaynatın. Tepsiye patlıcanlarım ortalarını keserek yerleştirin ve bu kesiklerden patlıcanın içine bastırarak iç malzemesine yer açın ve malzeme ile patlıcanları doldurun. Doldurduğunuz patlıcanların üzerine kalan 1 adet domatesi eşit büyüklükte olacak şekilde paylaştırın, birer tane sarmısak ve kızarttığımız biberlerden birer tane koyun.

Ayrı bir yerde 1 kaşık salçayı 1 kase sıcak suda ezerek patlıcanların aralarına dökün. Kıymalar çıkmasın diye üzerine dökmeyin. Daha sonra 170 derece de ısıttığınız fırına sürerek 20-25 dk pişirin. Dilerseniz bu işlemi pilav tenceresi gibi bir tencerede ocakta yapabilirsiniz. Aynı sürede tencerede de pişecektir. Afiyet olsun..

1|0
    0|1
  • Baklavada yaparsin, sekerparede.. ama serbetli olmasin:(

0|0
    0|0
  • Karin kasli kiz :
    Celik jantli toros

1|0
    0|0
  • Yağ oranın düşükse eğer karın kası çıkarman çok kolay

0|0
    0|0
  • yaparsın tabi pek cok yöntem var bogazını kesebilecek misin?

0|0
    0|0
  • Hayvan gibi ye istersen gunde 30 dk ni karin egzersizine ayirsan karin kaslarin cikar bir cok cesitli karin egzersizleri var canim

0|0
    0|1
    • Tahminen ne kadar sürede istediğim olur? 3 ay sürermı

• Gobegini gormedim birsey diymem

• Karın kası cok ayri biseymis ya kolay bisey degil onu anladim :)

0|0
    0|0
  • karın kasının yolu mutfaktan çekiyor yaniönce ordan kısmaya başlamak gerekir:sonra egzersiz

0|0
    0|0
  • materyeli görmeden ne soylesem yalan olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yapılır 1-2 yıl içinde.

0|0
    0|0
  • Ben bir kıza yakıştırmıyorum kas falan sporcu kızları da sevmem zaten ama fitnesda yapiilir evet...

0|0
    0|0
    • Bende yakıstırmıyorum ama göze batacak bir kas değil cidden güzel görüşün için teşekkür ederim :))))

• kardeşim ben kanka sana bayılıyorum hele kızlarda olursa süper olur

Yükleniyor...