Kaynanam akşam annemi aramış ve kızının gönlü yok çeyizimizi gelip alalım demiş

kaynanam akaşam annemi aramış ve kızının gönlü yok çeyizimizi gelip alalım demiş... bunun nedeni ise ben telefonda soğuk konuşuyormuşum ve sözlüm uzakta olduğu için bunu soramadım bu gün sorucam ve bu durumda o na neler söylemeliyim ne yapmalıyım akşam benim için sarkı gönderen birisini annesi böyle diyor ve ben ne yapmalıyım ya ben ne yapıyım ne söyliyim ya bana yardım akıl verin

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• kendini sevdirsene. sen sevmiyorsun kaynananı. sevsen böyle olmazdı. insansevilmediğini anlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• İş seninkinde biter ara sor bakalım niyeti neymiş

0|0
    0|0
  • zor bi durum, allah yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • normal bi kız oğlanı doğduguna pişman eder sen ne kadar normalsin ki?

0|0
    0|0
  • kızım sende kendini sevdirsene müstakbel kaynanana

0|0
    0|0
  • evlimisin nişanlımısın

0|0
    0|0
  • 17lik bebeler şimdi akıl verecek :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kayınvalidenin yaptığı çok ayıp..

görücü usulü ile evlenenlerde bile evlenecek çift kararı verir aileler böyle bir kararı almaz..

bu demek biz bu işten vazgeçtik demek..

bence nişanlını ara ve sor annen böyle böyle demiş bitirmek istiyorsan söyle bitsin uzatmanın ve de süründürmenin manası yok de...

hemde dimdirek de öyle annen bunu didiydi annem bunu didiydiye hiç girme derim.. bunu açık açık söyle o da bilsin durumun ciddiyetini..

eğer gönlü yok ise onunda zaten tamam bitsin diyecektir ki sen otur iki rekat namaz kıl evlilik olmadan bitti diye..

eğer haberi yoksa ve seni seviyorsa annesine bunu bir daha yapmaması gerektiğini ve kararlı olduğunu söyleyecektir.. belli ki kayınvalide hanım senden hoşlanmamış ama, oğluna bakar bu işler..

0|1
    0|1
    • bende senin gibi yapmayı düşünüyorum ya ben öyle cadı gelin değilim sakin kendi halinde fazla beklentisi olan hani dırdır etmem şu bu olsun demen şunu yaptınız bunu yapmadınız yani ama demmek ki cadı olmamam mı suç

• ben aslında her konuyu onunla konuşmaktan yanayım iğneden ipliğe bütün sorunla değilde önemli konuları söylüyorum bunu söylerkende altını çiziyorum seninde dediğin gibi onun duruşu rotayı belirleyecek mutsuzluk olucaksa doğrusuda bu olucaktır.Aslında o bi piyon değil bunu bana bi kaç olayda gösterdi bu yüzden güveniyorum zaten bir daha böyle bişe olursa son günde olsa bitecek Allah herşeyin hayırlısını hepimize nasip etsin canım teşekkür ederim

• aminn inşAllah..

müstakbel eşini çok yorma bu tür kavgalarla destek ol annendir de sende sabırlı ol.. kavgaya tutuşma.. öyle yaparsan eşinde yorulur sende yorulursun annesi de kinlenir bu sefer mutsuzluk kaçınılmaz olur.. mesafeli dur ve asla sakın sakın eşinin ailesi ile yakın oturma.. yakın oturursan bir çok şey elinde olmaz...

rica ederim hayırlısı hakkında :)

• kaynanan bahane arıyor seni sevmemiş istenmeyen gelin olacaksın en iyisi yol yakınken dön evlenirseniz kaynana sana çok çektirir.

2|1
    0|1
    • belkide kaynanasını sevmiyordur. sonuçta oğlunun karısı. neden sevmesin?

• ama kabul edelim kaynanalar bunu yapıyor bilmem artık belkide oğlunu paylaşmak istemiyordur hem ben bu kadar her şeye burnunu sokan kaynanayı sevmiyorum bildiğim tek şey evlenirlerse o kaynanasından çok çeker.

• Geldikleri gibi giderler..

Bu şartlar altında yeni gelinin cazgır tripcan öfkeli olması lazım.

Hem şu var kaynanan bunu kafasına göre söylemez bence sözlünun kafasından çıktı bu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...