Kızlar, seviyormuş gibi yapar mısınız?

bir erkegin sizden hoslandıgını anladınız bakıslarından davaranıslarından vs. ama siz onu sevmiyosunuz ona yok demeyipte seviyomus gibi yaparmısınız teklif etemeden once yani nebiliyim sadece elinizde tutmak için eylenirmisiniz veya yapanlar varmıdır

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• yapanlar mutlaka vardır.. ne insanlar var.. Ama bu söyledğin cok gereksiz ve saçma bi davranış.. Sevmiyosam elimde niye tutayım arkadas.. adamın kısmetini kapatmam..:)Yazıktır,günahtır.. Herkes kendi yoluna dimi ama...

0|1
    0|0
  • ben eylenmem ama öyle kızlar tanıyorum ki sadece kendi eski aşkını unutmak için bile seni elinde tutmaya çalısır hatta eski aşkını kıskandırmak için anlatabildim mi ?

0|0
    0|0
  • Hislerimi en başında söylerim, ne onun duygularıyla oynarım, ne de vicdanımı zorlarım

0|0
    0|0
  • yapmazdım çünkü sevmediğim biriyle birlikte olamadım. Fakat sevgiye inanmıyorum artık.

0|0
    0|0
  • ben yapmam ama yapanlar çoook...ama en kötü ihtimalle başkası olmazsa bu olur diyip kötü davranmam

0|0
    0|0
  • Yapmazdım önceden kalp yarası alana kadar ama şu an yapıyorum yapmamda ki tek amaç tekrar brisine aşık olursam aynı aptallıkları yapmamak yanı erkek ırkını tanımak. Karşıdaki iyi bir insan ise kıyamam elbet kıyamıyorum da kesiyorum oyunlarımı ama kötü bir insan ise işte o benim deneme tahtam ve bana karşı olan zaafını kullanıp aşka çevirmeye çalışıyorum bazı metodlar deniyorum üzerinde kendime bağlamak için, ve bu şekilde gerçekten yine aşık olursam, aşık olduğum kişiyi elimde tutmayı umut ediyorum. Ama bu benim ve bunu yapan çok kişi yoktur. Senin sorunun cevabındaki kişi ise ilgiye ihtiyaç ego tatmini gereksinimi duyan birisi olması muhtemel.

0|0
    0|0
    • Kardes Yapıyosun Ama onuda Düsün Bana Bunu Bi kız Yaptı Neler Yaptım onun için karakollardamı gezinmedim Mahkemeleremi cıkmadım Sadece o gülsün die :S

• yapacak bişi yok o zaman uzaklaşmış :S

• Sana anlatmak istedigim Yapma Bence Ben intahara kdr Gittim Son anda arkadaslarım yetisti :S

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...