Bir kafede hoşlandığınız kişiye nasıl yaklaşırsınız?

Bir Kafedesiniz Ve Karşıda Bir Kız Size Bakıyor Gitip Müsadenizle Oturabilirmiyim Demek Uygunmudur ? Siz Olsanız Nasıl Yaklaşırdınız Önerilerinizi Bekliyorum :)

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sağlam bi cesaret ve özgüven gerektirir :) Ha bide agzının laf yapması ( bunun için ayda 2 3 roman bitirmen gerekir ) . . . Bazen tipin bittigi noktalar da var :) bunlar varsa zaman kaybetme konsantre ol ve kendinden emin bir şekilde harekete geç :)

0|2
    0|0
    • Ben nerede nasıl davranırsam en uygun şekil olur onu merak ediyorum :) Mesela Tanımadığınız Biriyle Nasıl Tanışırsınız ?

• Keşke şu arkadaşı secseydin .d xper miş çart muş çurt muş kimin umrunda :) Zaman geçiriyoruz alt tarafı yada birilerine yardımcı oluyoruz :) ki olabiliyorsak ne mutlu :) .

• yani kardeşim :) tavsiyelerin için tekrardan teşekkür ederim ama bence sen hakettin.

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 2

• rahatsız etmiyosam oturabilirmiyim de, hayır derse cafeyi terket evetse neyapıcagını biliyosun, kendini tanıt buakdar basit kardeşim.

0|1
    0|0
    • Haklısın Kardeşim Tamamen Öz Güvenle Alakalı Aslında Normalde Kendime Güveniyorum Ama Hoşlandığım Kızların Karşısında Rezil Olucakmışım Gibi Hissediyorum.

• ya yüz kez denedim, rahatsız etmiyosam oturabilrmiyim dedigimde nazik ve kendinden emin bi sesle, yüzde 90 yo tabiki diyor işte ben şu memnun oldum falan filan en kolayı bu hatta

• Haklısın Kardeşim Hepinizin Verdiği Fikirler Süper Herkeze Çok Teşekkür Ederim Çok İşe Yarayacak Bilgiler Bunlar =)

• Burasi Turkiye la bakma sen o avrupali giyinen kizlara etiket var ama icerik farkli sen turk yontemleri ile git bi clark cek bakalim ne olacak

0|1
    0|0
Yükleniyor...