Kafam çok karıştı ne yapmak istiyor bu çocuk:(

merhabalar.Belki biraz saçma gelicek ama nette tanıştığım çocuğa aşık oldum.Bir hafta boyunca çok güzel konuştuk .Hatta telefonumu bile verdim .ilk nomu verdiğim zamanlar çok güzel mesajlaşıyorduk.sonra bir gün farklı bir şehire arkadaşlarının yanına gitti.yavaş yavaş ilgisi azaldı bana.Ne kadar kalacağını bilmiyorum.üstüne düşmekte istemiyorum.iki gün boyunca mesaj atmadı taa ki akşama kadar nasılsın falan dedi .kısa bi konuşma geçti.sonra sustu gene .acaba orada birileriyle mi tanıştı.ne yapmalıyım kafam karrışık . adam gibi artık konuşmayalım demiyor. bu arada farklı şehirlerdeyiz.yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Yerinde Olsam Sohbetimi Keserdim Başka Sehirden İlişkiler Zaten Yürümezler Çocuk Bu Gerçeklerin Farkına Varmış Olabilir Ondan Az Mesaj Atıyordur. Çünkü Bende Senin Yaşadığın Olayın Aynısını Yaşadım Ve İlişkinin Devamı Olmucağını bildiğim İçin Sohbetimi Kestim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kendi haline bırak bişey yazma 2-3 gün sonra o sana geri gelecektir gelmezse de bosver zaten sana ilgisi yoktur bide herseyı erkeklerden beklemeyın ya sende ona soylebılırsın ondan hoslandıgını ne var bunda

0|0
    0|0
    • şu anda tepkisini kestirebilsem çekinmem .ya ne saçmalıyon derse:) farklı bi insan oldu ortam yaramadı ona.

• bence bi 3 gün bekle belki aklı başına gelir hic bişey yazmazsa sil gitsin gururlu kız :D

• peki teşekkürler o dr bile sürmeyecek gibi

• gözden uzak olan gönülden ırak olur

0|1
    0|0
  • bence kes netini adam akıllı birisini bul bırak kendi oturduğun il sınırları içinde bul adam olan tipinden belli olur batığın zaman adam dersin

0|0
    0|0
  • ya arkadaş farklı şehirlerde sevgili moda oldu sanırım.zaten mesafe sorun oluyor.çocukta ilgisiz davranmaya başladıysa büyük ihtimal başkası var yada abi taaa nerde oturuyor ya zaten bizim ilişkimizden birşey olmaz havasına girmiş

0|0
    0|0
    • aramızda ciddi bir şeyler olsaydı yürütebilirdim ben mesafeler o kadar da problem değil

• sende bi genelleme yapıosun farkındamısn senin yaşındakiler tipe bakar diye.ben ondan hoş sohbeti için hoşlandım tipine gelince çirkin bile denilebilirdi ama bana hoş gözüküo .kendini iyi gösterip sonradan değişmesi canımı acıtan tipi hala aynı yanii:)

• tamam benim gördüklerim aynıydı o zaman değiştirdim deyip bende yırtayım :) ayrıca daha 1 haftada bu kadar değişiklik gösteren birinden ne bekleyebilirsin?böyle biri için kendini üzmen içinde yersiz bir sebep.

• netten tanıştığın bi insandan daha fazlasını bekleyemezsin

0|0
    0|0
  • arkadaşlarının yanına gittiyse ortam kızlar falan derken seni unutur haliyle.

0|0
    0|0
    • düz adamsın demiştim demi?

• @soran canlı kanlı kızlar varken napsın çocuk sanal aşkı.. sanalsın sen sanal kal gir hadi meseneye..

@köprücük biz bir ölüp bin doğarız len

• yılmazı meseneden silecesin.

Kızlar Ne Diyor 3

• buluşmayı teklif etmedmi hiç ?

0|0
    0|0
    • görüşmeyi istiyodu çok..yani oraya gidince karakteride değişti sanki.tanıdığım insan gitti.gerçi çok kısa bir süre de insan tanınmaz ama soğuk konuşmaya başladı.

• ya hayatında biri var yada bir sıkıntısı derdide olalbir sana söylemedği sonçta kısa süredir tanşyorsunz. neden böyle oldun gibisnden bi konuşma yapmalısın. eğer hala umursamaz davranıyorsa koy tekmeyi yaa. 1 hafta hiçbirşey unutlur gider..

• Netten aşk olmaz, hoşlanma olur. Aşkın adını kirletmeyelim.

Soğuk davran şehre dönünce ilgisine kaldığı yerden devam eder.

0|0
    0|0
    • teşekkürler umarım öyle olur:(

• kafana göre takıl ya .

0|0
    0|0
Yükleniyor...