Üst düzey vücut geliştirmeci abilerim bir bakarmısınız?

8 aydır vücut geliştirme sporu yapiyorum ve göğüslerim iyi hacum yapamadı toz kullanamiyorum diğer öğretim yili başladığında başlamayı düşünüyorum. şu an 18 yasindayim 192 cm ve 94 kiloyum 8aydirda vücut geliştirmeye devam ediyorum aklınızda birşeyler oluşmuştur bizim hocamız internetten bakıp soyler pek bişey bilmiyor rica etsem bana bir göğüs ve biceps programı yazarmisiniz teşekkürler simdiden

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba kardeşim bende bu işi 7 aydır yapıyorum göğüse kesinlikle haddinden fazla Press girme bunu herkes yapıyor gelişim çok yavaş olur mantık 1 Press 1 açış olmalı her zaman şu program oldukça işini görücektir.

Flat Barbell Bench Press 4x12,10,8,8
    Dumbbell Flys veya Cable Cross İzole sana kalmış
    Incline Barbell Bench Press 4x12,10,8,8
    Pullover 3x12,10,10

15 setten fazla yapmaman gerek biceps için ise şunları yapman yeterlidir.

Standing Barbell Curl 4x10,10,8,6
    Geniş Tutuş Preacher Curl 4x10,10,8,6
    Hummer Curl 3x10,8,6
    bu program yeterli olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• bench press
    incline bench
    dumbbell fly
    dubbbell bench press
    decline bench
    cable crossover

biceps şu an aklıma gelmiyor

0|0
    0|0
    • kusura bakmada hareketlerin türkçesini yazabilirmisin

• o zaman yeterli protein almıyorsun veya ağırlıkları düzenli arttırmıyorsun

• Şu program kadar kas yıkıcı bir program görmedim 4 tane Press 2 tane açış tamamen katabolik bir program sen vücut geliştirmeden anladığından emin misin toplasan set sayılarını 20-25 yapar 4 hareketten fazla girmek zararlı diye bas bas söylüyor adamlar

• Gögüs için ana hareket olarak bench press sonrasında incline bench press ve son hareket olarakta dambıl fly
    Bicepsleri sadece dambıl ile çalışmayın. daha fazla hacim için düz bar ile çalışmakta yarar var.

0|0
    0|0
  • şınav cekiyomusu

0|0
    0|0
    • isinma sirasinda 30mekik 20sinav 20 mekik 10sinav 20 mekik 10 sinav şeklinde onun haricinde hayir ama isinmalar sayesinde 2 gunde 1 40sinav çekmiş oluyorum

• hadi ya bizim salonda kimse yapmıyor

• 1 bucuk ay sonra buraya bifoto koycam. bakarsan görürsün şınavın eetkisini

Yükleniyor...