Vücut Geliştirme Hakkında Bilgi?

Bir kaç güne Spor Salonuna başlayacam ne gibi öneri verirsiniz ve Vücut geliştirme yapan arkadaşlarım nasıl bir tavsiye de bulunurlar? +1

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2-3 ay içinde büyük gelişmeler bekleyeceksin ama olmayacak. gelişme az olacak ve sen bu gelişmeye güvenip resimler çekinip sağa sola atacaksın. sonra spordan sıkılıp diğer spor yapanlara çamur atacaksın ( onlar protein alıyo ilaç alıyor o yüzden kaslılar vb.) onlarda sana götüyle gülecek. sana tavsiyem eğer zayıfsan sürekli yemek ye ve sabırlı ol. ama kilon normalse alman gerektiği kadar protein al ve gene sabırlı ol. bu iş sabır işidir. emek işidir. body diğer sporlar gibi hayatının bir kısmını kaplamaz hayatın içindedir body sporu. dinlenmeyle yemeyle antrenmanla olur. diğer sporlar gibi değildir

0|2
    0|0
    • Budan 8-9 ay önce gittim 1 ay ondan sonra işe girmiştim gidememiştim 1 ay gittiğimde vucut baya toplamış tı sarkıntı yerine daha toplu duruyodu :D

Kızlar Ne Diyor 1

• @hatunm3raki yardimci ol arkadasa :D

0|1
    0|0
    • Valla yardımcı olacak bilgili arkadaşlar aranıyor :D

• Kasli biridin ama napacagini bilmiyorsun suab oda iyi :D

• Kaslıyım derken vucut geliştirme yapmıyordum futbol külüplerinde oynuyodum futbolu bıraktım ondan vucutu saldım ve bu haldeyim :D

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben antrenörlük yapıyorum hayatım bu spor diye bilirim profilimede baka bilirsin kapak fotoma felan sana tavsiyem iyi bir salona git sana verilen antreman ve beslenmenin dılına asla çıkma ve sabret unutma nefes aldıgın sürece umut vardır hocalarını. Sözünden çıkma ve herşeyi olmasıngerektigi yap ve adam akıllı hocaların oldugu bir yere git ve asla ınutma bodybuilding bir spor degil tamamen yaşam tarzıdır

0|1
    0|0
    • Hocam Profilimden faceden eklerseniz bir yardımcı olursanız sevinirim

• hocam özelden yazıyorum sakıncası yoksa

• Ta yazabiliris sprun yok

• Kendine bir eldiven al ve gaza gelip fazla kilo kaldırmaya çalışıp hareketi yanlış yapma veya kendini sakatlama :)

0|1
    0|0
    • Eyw dostum 10-15 kilo fazlam var nasıl bir sürede verebilirim bilgin varsa?

• Protein basacaz yani :D vucut olarak çok kötü değil futbol kulüplerde oynadım ondan fizik düzğün ama futbol bıraktıktan sonra ice saldım kendimi boyum 1.80 kilo 90 :D

• Tamam fazla birşeyin yok. Sen normal vücut geliştirme hareketlerini yap yanlız ağırlık antremanına başlamadan 45dk koşu bandında koş hafif tempo ter at. Ondan sonra ağırlık çalışmasına başla. Bunu her zaman yaparsan rahat 1 - 1.5 aya farkı göreceksin.

• Bol bol tıkın
    DiyorumBen^^

0|1
    0|0
  • kimseyi takma sabır et
    DiyorumBen^^

0|1
    0|0
  • doğru antrenman iyi beslenme iyi dinlenme, gerisi gelir

0|0
    0|0
  • Bol bol pilav tavuk tuketmen lazım spora gitmeden önce supplement alsan iyi olur protein gibi.
    ilk hafta biraz zor oluyor ben ilk günlerde kolumu kaldiramiyodum eve geldim kustum bayağı kötüydü ilk günlerim orda arkadaş cevresi yap canın sıkılır tek başına çalışmaktan

0|1
    0|0
    • 1 ay gitmişliğim var ama spor'a işe girdim geri bırakmıştım başlamadan önce diyetisyene görünmek istiyorum

• Aynen görün benim bir tane arkadaşım vardı çok güzel vücudu vardi hocası kilo almasını soyledi ama zaten 70 kiloydu 85 kiloya çıktı hocası yüzünden yarışa katılmadı hocasiyla tartışıp salondan ayrıldı simdi vialandaymis kilosunu kasa dönüştürecekmiş

Yükleniyor...