Türk erkeği olarak nedir bu çektiğimiz ?

şöyle bir avrupa ülkelerindeki kızlara bakıyorumda; hepsi üniversite mezunu, kültürlü, nerede oturup kalkacağını bilen, aptal gibi küfür edip kendini rahat zanneden kezbanlar gibi değiller. gerektiğinde bisiklete binip sevgilisiyle dolaşılar, lüks mekanlara gitmek için çok can atmazlar, özel günler hariç kendi hesaplarını kendi öderler, off aşkım oraya gidelim buraya gidelim şuna binelim gibi kezbanımsı sözler söylemezler. onların en sevdiği şarkıcı demet akalın gibi yeteneksiz şarkıcılar değildir. türk kezbanları gibi emirin yolu adlı saçma sapan diziler, filmler izlemezler. facebook gibi sosyal ortamlarda fotoğrafını 100 kişi beğensin diye bin tane takla atmazlar çünkü onlar için egosal tatmin çokta önemli değildir. erkeklere öcü gibi bakmayıp insan gibi yaklaşırlar, sınıf ayrımı yapmazlar. epilasyonlarını düzenli olarak yaparlar. vücutları manken gibi olsada kendilerini çok yüceltmezler.

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• türk erkekleri de türk kızları bok gibi arkadaş

kendinden mi yola çıktın diyecekler olacaktır

tabii ki hayır

gözlemlerimden yola çıkarak bu sonuca varıyorum

çirkin kız da çok fazla çirkin erkek de

haaa ama türk kızları daha da bok gibi neden?

çünkü onlar sahip oldukları vajinanın kendilerini üstün kıldığına inanıyorlar ve milleti parmağında oynatmaya çalışıyorlar

bakın çevrenize çirkin erkek mi mutludur

yoksa çirkin kız mı?

kız ne kadar çirkin olsa da her zaman alıcıları vardır.

ve bu alıcılar da genellikle az önce bahsettiğim çirkin mutsuz erkeklerdir.

böyle bir döngü.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Yine aynı soru yav. Genelleme yapmayalım arkadaşlar. Her Avrupa kızı aynı değil, her Türk kızı aynı değil.

1|1
    0|3
  • iyi madem uzak dur bizden onlarla sana mutluluklar :) zira biz Türk kızları çok şey istiyoruz ama öncelikle karşımızda adam gibi adam istiyoruz! Rakı gibiyiz arkadaş onlarda vodka, vodkayı herkes götürebiliyor, ama rakıyı öyle herkes götüremez! o kadar.

1|0
    0|2
    • bence siz olsa olsanız şAMPANYA OLURSUNUZ KUTLANALARDA İÇİLİRSİNİZ ):

• Ve eklemek istedim senin dediğin gibi ortam görür görmez bozuluyor kızlar demişsin...(ki ben ortam görünce kasılıp konuşamayn çok kız gördüm ama ilk ortamda bozulanı pek göremedim sen nerden bakıosun bilemedim) ama bozulanlar için, Avrupalı bacak açınca rahat oluyorda, bizim kızlar bacak açınca bozukmu oluyorlar?! Bence sen tamamen eleştirmek adına konuşuyorsun, zaafın avrupalıyaysa git onlarla mutlu ol ama zaafın için canıım Türk kızlarına da laf atmaya hakkın yok senin!

• Bizler senin ve senin ananın bacının babanın görmüş olduğu kültürü görerek bugün ki şekli aldık. Senin biz Türk kızlarını sevmemen kültürümüzü sevmemendir o vakit git çocuğun olursa avrupa şartlarında yetiştir. Belki o bozuk değil rahat olur ;) Sağol duygucan bazı hususlarda eksiğimiz olabilir ama paşa gibi gönlümüz sevgimiz ve ahlakımız var hamdolsun

• eyy bir Türk kızının görebileceği sosyal bir mekanda bunu yazan modern erkek! Nedir bu özenme? Türkler mi battı gözüne ? Istersen bi etrafini incele.var mi boyle sadakatli ,bir ulkede.eğil bükül bir af dile önce.sonra da bak bir kendine.ul

adam olana bu kızlar çok bile

2|0
    0|3
    • MuHtar mı oldun kezban yenge

• helal xxsmall

• Kimi nerden kovuyosun pardon 3. Kişi

• Bütün Avrupayla tanistin heralde.

1|1
    0|4
    • avrupada yaşıyorum Alev hanım 3 aydır burdayım keşke senle tanışsaymışım sen kezban değilsin heralde

• iŞTE TAMDA BU KENDİNİ bĞENMİŞLİĞİNİZDEN YAKINIYORUM BENDE bIRAKINDA AVRUPADAN NEYİNİZ EKSİK ONA BİZ KARAR VERELİM NEYİM EKSİK DEMEYİN BİR KEREDE

• seninki adriana lima ile kendini kıyaslayan kızın durumuna benziyor

seni epey bi shoplasak yine bir ortalama avrupa kızı etmezsin.

doğuştan defolusun çünkü

• Dışardan herşey güzel görünür. avrupada yaşayan türk erkeklerine sor bakalım öylemiymiş ?

Ayrıca Türk erkeklerinin bu saydığın özellikler anlamında kızlardan eksik yanı varmı ki? Ha bu arada demet akalını en çok erkekler dinliyor ! ;)

0|0
    0|1
    • Avrupada bakımsız kız görürseniz onlarda türktür zaten .. Acun ılıcalı gibi avrupadada abaza var deyip --abi bizde türküz derler

• demet akalını erkekler dinliyormuş arkadaşlar saymış

• Yaşın kaç senin? :D Eğer o bahsettiğin Avrupa ülkelerine gerçek anlamda bir bakabilseydin, o kızları televizyondan değil de gerçek hayatlarında tanıyabilseydin... neyse ya hayat güzeldir boşver sen :D

0|0
    0|2
  • 0|1
    0|1
  • Hihimm..katiliyorum..

0|0
    1|2
  • 5 yıldız..

0|0
    0|0
  • Turk kizlarina bu konularda bende sinir oluyorum haklisin arkadasim bende sizin yerinizde olsam bende cekemezdim.

0|1
    0|0
    • teşekkürler çok samimisiniz..

Erkekler Ne Diyor 8

• Bİz türk erkekleri ne kadar kültürlüyüz ?

Küfür ve türk erkeği ?

Her kadın lüksü sever...

Ödemede ortak olamk veya istememek gibi durumlar tamamen kızına göre değişiyor.

Emirin Yolu vs Kurtlar Vadisi

Kadın erkek ilişkisinde dürüst olalım. Kız kardeşinin erkekler ile mesafeli değil de sadece 2 insan gibi sıcak şekilde sohbet ediyor olması hakkında ne düşünürsün? Kız kardeşin evlenene kadar 8 - 10 sevgilisi olsun ve hepsiyle cinsellik yaşamış olsun. Ve de sen bunu biliyor olacaksın. Ne dersin?

Kadınlar sütten çıkmış ak kaşık mı? Elbette değil.

Ancak 2 tarafında bir sürü eksikleri var iken ve de kadınların eksik noktalarının bazı kısımları bizlerden dolayı iken, öncelikle biz türk erkekleri kendimizi düzeltmeliyiz sanırım.

2|1
    0|0
    • senı seven kız sen dogalsın ve cool sun ama sende bu yok su yok derse senın eksıklıgın oldugu halde dıye dusunurse ve sen dusunmezsen ve o senden ayrılmak ısterse ne vaparsın cokta sevıyosun anlayısla ayrılıyomsenden dermısın

• Sende şu yok bu yok o yüzden ben senden ayrılıyorum derken "şu ve bu" dan kastı nedir ona bakarım. Yani eksik gördüğü şeylere göre tutumum 180 derece değişebilir...

• Kezban bir mühendislik hatasıdır ve mühendisi de Türk erkeğidir. Saygılar.

3|2
    0|1
  • sen vary acok guzel yorumlamıssın okadar cok kız tanıdım evlı kadın tanıdım tasarımcıyım cunkı yaa ne hava ne bu dunya onların uzerıne donuyor sankı gecen antalyadaydım mankenler yaa mankenler selamlasıyorsun yaa bır sıcak kanlılar bır yaklasım ukranyalı bayanla tanıstım 40 yasında cocugu var bızım burdakı sozde mankn lere 100 basar ya kocası yanında bır muhabbet ettık yanında arkadası var bekar 27 yasında onu soylemıyorum zaten rustu kendısı sankı ben yıllarca onlarla arkadasım arkadas cınsellık aklımdan bıle gecmedı asla dusunmedım onlar sana zaten o gozle bakmıyolar bızım kızlar aklı vajınada olsun bu benım buyum ıcın gelıyoo heheee vermem dıye kendı kendıne kuruyo sankı erkek muhtacc sagolsun asalamıyom ama ıstan bula sonradan gelmıs arkadaslar kızlara kendını bırseymıs gıbı davrandırtıyor

arkadas sana helal dıyorum ıyı yorumlamıssn daha neler yazılır da neyse

0|2
    0|0
  • Avrupa toplumu yücelt

Türk toplumunu yerin dibine sok derdin var senin.

Güneşde güzel gözüküyor git bir dokun bakim.

2|1
    0|1
    • Milliyetçiliğin sırası değil kardeşim... Avrupayı küçümseyemessin... Unutmaki sen her boku avrupadan öğrendin ..

• onlarda her boku osmanlıdan öğrendi.

• Hayır onlar sadece sahiplendiler o öğrendik dediklerinizi. Türk toplumunu bu kadar alaşağı etmeyin. Medeniyeti kim kimden öğrenmiş? Medeniyetin mimarları (türk atalarımız) yerçekimi hesabına dayanan binalar yapmışlar, matematik bilginleri bilgisayarın temel algoritması (cebiri) bulmuşlar kodlamışlar. Uzay bilginleri bugünkü uzay biliminin temelini oluşturacak temellerini atmışlardır. Edipleri binlerce sihirli romantik hikayeler yazmışlar, teknoloji bugünkü islam matematikçileri sayesinde vardır

• Kızlara çok yükleniyoruz ama erkeklerde de iş yok ki. Saçını kirpi gibi yapıp da "karizma" olduğunu zannedenler erkekler :) Türk kızları da çok çekiyor aslında

0|0
    0|0
  • hangi türkiye bu:))

0|0
    0|2
  • aynı görüşteyiz sizden mesaj bekliyorum ..

0|1
    0|1
  • 5 yıldız verdim ibretlik paylaşım..

1|0
    0|1
Yükleniyor...