Düşman olarak gördüğünüz bir takımın ilgilendiğiniz bir spor dalındaki klübü sizi takıma çağırıyor. Gider miydiniz?

Siz olsaydınız katılır mıydınız?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• gitmezdim

1|0
    0|0
  • Tabiki de hayır çünkü isteksiz bir şekilde verim alamam ama para konusunda değişkenlik gösterir yani ticaret ayrı :) ;)

1|0
    0|0
  • çok kolay bir soru :) galatasaraylıyım allaha şükür mesela futbol oynuyo olsam dünyanın parasını da verseler fenerbahçede oynamam :)

1|1
    0|0
  • Giderim tabii

1|0
    0|0
  • Vakit kahbetmeden hemde

1|0
    0|0
  • Profesyonel olun biraz ! Halen amatörce dusunceleriniz var ve bu kafayla devam etmeyi birakin... ben bir çok kes farkli kulüplerin formasini tasidim. Sen tuttugun takimin ilkelerine karsi birsey yapmadikca ve ekmek yedigin kaba da s... madikca hic bir sey olmaz... profta varsir boyle seyler yeri gelir takimina gol atarsin ama sevinmezsin kafani one eger santra gidersin bunlar hayatin birer cilvesi

0|0
    0|0
  • düşman nedir yahu? beyni sizin gibi çalışamlar yüzünden memlekette yeni bir sorun ortaya çıktı: Futbol Terörü... spor; dostluk, barış ve kardeşliktir!!!

0|0
    0|0
    • Hayır düşman o anlamda değil, rakip gördügünuz takim anlaminda hemen boyle kucuk seylere tepki vermek icin yer aramayın

• ben değil susması gereken sensin kindar hanım :) takımlar arası düşmanlığını burayada taşıma :D

• Takımlar arası düşmanlık mı? Sen takmışsın o düşman kelimesine kim gelse anlatsa fikrin stabil o yüzden daha da birşey yazmıyorum

• Biraz profesyonel düşünürmüsün artık? Kocaman kız oldun

0|0
    0|0
    • Ne alaka giderim diyen var gitmem diyen de. Bunda profesyonel dusunmeyi gerektiricek birşey yok fikirler değişebiliyor?

• Ben zaten takımdayım değiştirmeli mi yoksa kalmalı mı, kimler ne düşünüyor diyo sormuştum :)

• Takım var takım var , hangisinin Şartları daha iyiyse tercih ondan yana Olmalı ama senin için demiyorum sen napıyosan yap

Kızlar Ne Diyor 3

• Fazlası ile duygusalım bu konuda gitmezdim.

1|0
    0|0
  • Gitmezdim büyük ihtimal

1|0
    0|0
  • Bkz:Tümer metin

0|0
    0|0
Yükleniyor...