Aziz Başkan'ın konuşmaları sizi ikna etti mi?

Aziz Başkan'ın konuşmaları sizi ikna etti mi? Fenerbahçeliler olarak geleceğe daha bir güvenle bakıyor musunuz

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• Etmedi, adam resmen hikaye yazıyor .

19 maçta şike var denildi 7 maça indi diyor iyide Bank Asya ve 1.lig dahil 19 maçta şike olduğu söylnemiş ve 7 tanesinde Fenerbahçe'nin adı geçiyor .

Şikeci futbolcu alsam beni satmayacağı ne malum diyor aslında en çok burada çelişkiye düşüyor.

Galatasaray iki yıldır rakip takımlardan oyuncu transfer ediyor ve sonradan oynatmadan satıyor diye Fenerbaheçeliler her yerde konuşuyor adama sormazlar mı .

Şike yaptığı söylenene Emenike ve Sezer Öztürk neden oynamıyor ? Emenike satıldı ya Sezer ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• o adamı kaale alıp dinlemem bile.

1|5
    3|4
  • itici adam

1|0
    1|2
  • Boş laflar..

0|0
    1|0
  • Ağzı olan konuşuyor.

0|0
    1|1
  • Ikna etmesine gerek oldugunu dusunmuyorum. Gelecegimiz olsada olmasada ki olucagina inaniyorum ama ikiturlude sonucta Fenerliyiz hernekadar kotu duruma getirilsekte son sozumuz yine Fenerbahce!

1|2
    1|1

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaşlıyım.gayet iyi konuştu ama bazı konulara kanal kapatılmasın diye girmedi.girebilseydi iyi olurdu

0|1
    0|0
  • Başkan Aziz, başta Fenerbahçe olmak üzere Türk Futboluna en büyük zarar vermiş olanlardan biridir. Yıllardan beri Fenerbahçe gibi büyük bir takımdan nefret etmemin en büyük nedeni de Aziz yıldırım'dır. Bu nedenlerle saçma konuşmalarıyla beni ikna edemez...

1|0
    1|0
  • o konuştuğu anda iyiki Fenerbahçeliyim dedim. Başka nasıl ikna etsin. Sunucular bile korkuyordu soru sormaktan. Büyük Başkan o.

2|0
    0|0
  • hiçbir hapishane kaçkını beni ikna edemez

0|0
    0|0
  • ne ıkna edıcek ya tabı fenerlıler ıkna olmustur :d

0|0
    0|0
  • Hayır yetersiz buldum

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • aziz başkan her zaman fenerbahçe taraftarının göz bebeği ama transfer politikası çok yanlış...

0|0
    0|0
  • peltek konuşuyor hiç ciddiye alınası değil.

0|0
    2|1
  • etmedi çıkmamalıydı programa

0|0
    0|0
Yükleniyor...