Bu sezon hangi takım şampiyon olur?

Sizce hangi takım şampiyon olur? Fenerbahçe'nin şansı çok yüksek diyorum ben.

0|0
12|118

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Fenerbahçe 💛💙

1|9
    0|3
  • Fenerbahçe

1|9
    0|2
  • Beşiktaş'ıma güveniyorum.

1|10
    0|7
  • Fenerbahceeeeeeeeee

0|5
    0|3
  • Beşiktaş

0|6
    0|7
  • Beşiktaş

0|5
    0|6
  • Beşikaşkım

0|1
    0|2
  • Galatasaray

0|3
    0|3
  • Galatasaray tabii :D

0|1
    0|4
  • ŞEREFİN TAKIMI BEŞİKT'AŞK bu sene hakemleri tek tek yenip şampiyon olacak.

0|1
    0|2
  • Tarafsız olarak yazmam gerekirse.
    Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı favori görüyorum. Galatasaray da bariz bir düşüş var. Ayrıca Fenerbahçe derbilerde 2. yarı avantajlı durumda. Fenerbahçe sadece 2 kulvarda yarışıyor şuanda. Fakat Beşiktaş 3 kulvar oynuyor olması Beşiktaşın formunu etkiler rakibi formda bir Liverpool var Beşiktaş Liverpool ile oynayacağı maçlarda ya Liverpool'a karşı ya da ligde fire verecektir mutlaka kadro genişliği pek yok çünkü. Ayrıca maçları kendi stadında oynamaması seyirci vb. olaylarda dezavantaj sağlıyor Beşiktaş için.
    Kısaca form, derbi maçlarının oynanacağı stada vs. bakarsa Fenerbahçe şampiyon olur.

1|5
    0|1
    • Sen nasıl kızsın ya :D kalk evlenelım

• Teşekkür ederim :)

• *En iyi görüş ;)

Erkekler Ne Diyor 118

• kara kartal

3|6
    0|5
  • Zor bir sezon olacak
    Trabzon macına göre yorum yapmaya gerek yok
    10 net pozisyon ve en az 20 golpozisyonu veya daha fazlası
    şanssız olunca böyle oluyor sadece
    derbiler kadıköyde

1|2
    0|1
  • Herkes tuttuğu takımı yazmış, Fenerbahçe şampiyon olur.

1|2
    0|1
  • Fenerbahçe olacaktır.. Türkiye Kupasını'da fener alır..
    Ama yanlarında tff olduğu için değil. Tamam tff ve mhk yıllardır fenerbahçe'nin yanında.. Ama oyunları da sağlam. En çok hakem hatası Beşiktaş'a yapılıyor.. Bunu spor yorumcuları ve spordan anlayan herkes söyler zaten..
    Özellikle Beşiktaş derbilerinde Beşiktaş her zaman yıldırılan takım olur.. Son yıllardaki maçlara bak..

3 4 hafta sonra beşiktaş git gide kötüleşmeye başlayacaktır + Hakemler buna büyük katkı sağlayacaktır.. Ardından lig yarışından kopacaktır.. Fenerbahçe ise iyi takım.. 1. olacaktır.

0|0
    0|1
  • Şampiyon BEŞİKTAŞ diyorum ben.

Dün gece fenerbahçeli bir arkadaşım böyle bir yorum yaptı duvarına.
    Fenerliler zor durumda siz şampiyonluk diyorsunuz hadi hayırlısı.

"RTE Fenerbahçe için düğmeye basmıştır. Hayırlı olsun. Bu sene Fenerbahçe şampiyon olmayacaktır (oldurulmayacaktır). Herkesle de iddaya girerim. Hem TRT' nin (RTE tv desek daha iyi olur) Fenerbahçe üzerinde oynaması, sürekli lehine yapılan hataları irdelemesi de en büyük kanıtıdır. (Keza aleyhine yapılanlar daha çok irdelenmemesi komik). Hem de diğer RTE yalakalarının Fenerbahçe aleyhinde konuşmaları, diğer takımlara maddi destekleri. Ahmet Çakar vari bir konuşma oldu ama RTE olduğu sürece şu saatten sonra Fenerbahçe şampiyon olamaz (oldurulmayacaktır)."

0|0
    0|1
  • galatasaray

0|3
    0|2
  • bu hakemlerle ben de fenerbahçe diyorum. sezon başından beri penaltılarla maç kazanan başka takım yok tabi.

1|1
    1|2
  • Fenerbahçe olur

0|2
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım.. inşallah Beşiktaş olur bu içimden geçen Olmasını istediğim..
    Ama ligin sonuna kadar bu şekilde getiremeyip gibi geliyo.. oyuncular çok genç.. yoğun maç temposunu kaldıramaz...

Tecrübeli futbolcularıyla Fenerbahçe olur diyorum..

1|1
    0|0
  • fB...

0|2
    0|0
  • 3 takımda iyi gidiyor ama tabii kide Fener!

0|2
    0|0
  • Ya o değilde haftalardır bedava penaltı kazanan Fenerbahçemizin (!) bu hafta nasıl penaltısı verilmez onu anlamıyorum ben. s. s. s

Sezon sonunda Beşiktaş şampiyon olsun istiyorum ama klasik form düşüklüğümüz başladı gördüğünüz gibi.
    Liverpool maçlarında ayağa kalkmış ve rakibini eleyen bir Beşiktaş ile karşılaşırsak, son 3 hafta kala şampiyon olan bir Beşiktaşta görürüz emin olun.

0|0
    0|0
  • fenerbahçe

0|2
    0|0
  • önemli olan önde olmak değil arkadan sessiz ve derinden arap atı gibi açılmak önemli tff hakemler olmayan penaltılar verilerek ligte şampiyon olunacaksa biz olmayalım

biz tertemiz şikeye bulaşmamış camiayiz bizlerin tarihi tertemizde bizler Galatasarayiz buda bazılarına koya bilir

0|0
    0|0
  • Bu sene hangi takım şampiyon olur diye sormak doğru değil bu dönemde. Ne kadar hakarete maruz bırakırsa bıraksınlar böyle tff ve hakemler olduğu sürece fenerbahçe hariç bütün takımlar şampiyonluğu zor görür

0|0
    0|0
  • fenerbahçe olur ve 4. yıldızı takar diyorum bir beşiktaşlı olarak.. ve hak ediyorlar bence sol ve sağ bek sıkıntısı çekmeyen tek takım fenerbahçe ülke çapında..

0|0
    0|0
  • Fb ;))

0|1
    0|0
  • Fenarbahce

0|1
    0|0
  • İnş Galatasaray.

0|0
    0|1
  • Bu sezon bu şekilde devam ederse büyük ihtimalle Fenerbahçe şampiyon olur. Ancak şike ortadan kalkarsa Beşiktaş.
    Galatasaray biraz Zor gibi geliyor açıkçası..

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|1
  • Normal şartlar altında giderse olay FENERBAHÇE

Ama maçtan once hakemi aramanın bedeli 210 000 tl ve 180 gun hak mahrumıyetı olursa şüphelerim var çünkü bir yonetim dinden namazdan şampiyon olursak sultanahmette toplu namaz kılacaz dan devlet yalakalığı yapyıro bir yonetim federasyona pasta ile gidip aksaray a yalakalığa çıkıyor diğer bir tanesi gizli ödeneklerle mafyavari tavırlarla ortalıka dolanıyor

0|0
    0|1
  • Lacivert ve sarı Fenerbahçe bu alemin kralıııı 6alatasaraymış dıdıdıdıdıdı koymalıııı ooooo oooooo lalalalallalalaaaaaa

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe :)

1|1
    0|1
  • fenerbahçenin oynadıgı oyun gs ve bjk ye göre daha iyi tempolu begeniyorum eger fenerbahçenin forvetleri sansızlıklarını üzerlerinden atarlarsa yine son 5 haftaya sampiyon olarak girer.

1|1
    0|0
  • Besiktas en mutevazi doneminde en ciddi aday.

0|0
    0|0
  • Fenarbahce

0|1
    0|0
  • Beşiktaş olabilir en iyi oynayan bjk derbi maçlarından sonra belli olur

0|1
    0|1
  • fikstür avantajı fenerde ama en iyi futboluda biz oynuyoruz, kadıköyde kanırtırsak feneve şampiyon oluruz :)

0|0
    0|0
  • Galatasaray

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    88
Yükleniyor...