Kadınlar için spor, özellikle futbol ne ifade ediyor?

Kadınlar özellikle futbol başta olmak şartıyla spor sizin için ne ifade ediyor? Bokalım neler çıkacak :V

0|0
55|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 54

• spor çok önemli. insanın kan dolaşımını, kilo kontrolünü ve kaslarını zinde tutmasını etkileyen bir faktör ama ben türkiye'de spor denilince en önce futbol, sonra basketbol ve voleybol gelmesinden sıkıldım. yahu yüzme, kayak, sörf, tenis, motor, cirit, buz pateni, sırıkla atlama, oryantiring ne zaman konu olacak bu ülkede?

0|1
    0|0
  • Öncelikle şunu söylemeliyim voleybolcuyum ve spor candır. Futbol nedense hiçbir zaman dikkatimi çekmedi nedeni ise Futbol'un seyirci kitlesi ve küfür tadında desteklerinden hiç hoşlanmıyorum. Erkek sporlarında basketbol mesela, daha asil bir spor gibi geliyor. Tabi bu benim kişisel fikrim. Başkaları ne düşünür, ne düşünmez onlara bir şey diyemem :)

0|1
    0|0
  • İlk aşkım Beşiktaş'ım.

0|1
    0|0
  • Futbol geçmişim var :D otuz yaş üstü gobekli lerden oluşan bir takımda oynamışlığım da var

0|1
    0|0
  • Sanılanın aksine kadınların çoğu futbolu sever. Şahsen ben bu dalda bir madalyaya bile sahibim. Ama genele bakıldığında kadınlar başka spor dallarına daha fazla ilgi duyarlar.

0|1
    0|0
  • Spor benim için herşeyi ifade ediyo 😋😊😉

0|1
    0|0
  • En büyük sevdamı ifade ediyor.

0|1
    0|0
  • Spor yapmasını severim..
    Futboldan ne anlarım ne de çok severim ya. Pek hoşlaşmıyorum galiba..

0|0
    0|0
  • Futbol erkek işidir cümlesine tepki olarak doğduk biz dişi kanaryalar!

1|1
    0|0
  • Futbol asigi ben icin hayat anlamina geliyor =D

0|1
    0|0
  • Spor= zayıflamak için yapılan şey
    Futbol=sevgili, eş, baba, kardeş için sabredilen etkinlik.
    tabii kimisi için spor ve futbol bambaşka şeyler

0|1
    0|0
  • Spor candır

0|1
    0|0
  • Futbol Hayattir

0|1
    0|0
  • Şahsen bence futbol özellikle derbiler tam sinir stres atma zamanı benim için. Heleki maç gerçekten harika oynanırsa vay halimize. Severim futboluu...

KEWWWWWELLLLL, ALLAHIM KEWWWWEEEL ATTI, ÖZ BÜYÜCÜSÜ İNANILMAZ BIR BÜYÜ İNANILMAZ BIR GOLLLL...
    NE 89a Ne 91e 90a 90a...

Buda unutamadığım maçtan biri harry keeweewwll.

Seviyoruz tabii...

0|0
    0|0
  • spor muhteşem birşey tabi ki. ama bunu bir tarafa döndürünce insanın sevesi kaçıyor. futbol da artık siyaset gibi bişey oldu bence. fenerli ile cimbomluyu artık yanyana göremiyoruz. ya da çarşılıylla bordomaviliyi. bir taraftar sevdası yüzünden insan karşındakinin canına kıyabilecek seviyeye geliyor. bunun dolu örneği var. içinde saygı dostluk ve hoşgörü varsa futbol güzeldir.

0|0
    0|0
  • futbol candır futbolu seven bir kocam olsa hep maç izlesek bira içsek sevişsek :D

0|3
    0|0
  • Yasam seklim

0|0
    0|0
  • Spor besiktas ifade Ediyor benim icin

0|1
    0|0
  • spor hayattır..

0|1
    0|0
  • Fitness, sqat, koşu, dövüş sanatları.

0|0
    0|0
  • Futbola ilgiliyim, hem de çok. Oynarım da izlerim de hatta, ama daha çok basketbol oynuyorum şu aralar ben

0|0
    0|0
  • Futbol mikemmel bişeydir, tabi izlediğin maç kaliteliyse 👌 onun dışında tenis, basketbol, yüzme... Spor hayattır

0|0
    0|0
  • Kucukken oynardim. Stratejiye göre oynandiginda guzel ve kaliteli oluyor. Sokak futbolunu sevmem.

0|0
    0|0
  • Ohoo maç fenerinse yıkarım ortalığı... Spor aşktır tutkudur.. Yaşam tarzıdır... Voleybolcuyum belkide bu nedenler böyle düşünüyorum.. Hayatımda vokeybol olmadan yaşayamam

0|0
    0|0
  • Benim için spor vazgeçilmez. Voleybol, masa tenisi, ve günlük spor. Lakin futbol uzak olsun.

0|0
    0|0
  • Kadınlar salak erkeklerle futbol izlemeyi sevmez ama gerçek bir futbol severle süper olur aşk fenerbahcedir

0|0
    0|0
  • kick boxscuyum sporu seviyorum ama futbol sadece izlerim Galatasaray maçında tezavrat falan ama ofsayt nedir desen bilmiyorum asdds

0|0
    0|0
  • Bu mu en iyi görüş futbol benim için topa vurmaktan başka bir şey değil soruda da kadınlara sormuşsunuz al işte cevabım futbol çok sıkıcııııı (bence) berbaaaaat:(((((

0|0
    0|0
  • Futbolda lisansim var ayrica voleybol , atletizm, benminton yarismalarina katilmistim kurslarina gitmistim. Cok seviyorum sporu ama suN sadece uyumak istiyorum. Biraktim hepsini

0|0
    0|0
  • Fenerbahçedir. Bir de iddaa. Dün 45 kazandım bugün 10 unu kaybettim. Yattık gene. Pf neyse iş bakayım ben iş lazım iş

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    24

Erkekler Ne Diyor 4

• Ofsayt

0|1
    0|0
  • Evlenilcek kadındır futbolu ve boksu seven 😄

0|0
    0|0
  • takımlardan ibaret futbol :D