Korku şakaları yapar mısınız?

Kendimize yapıldığı zaman bozulduğumuz ama başkasına yaptığımız zaman büyük zevk aldığınız korkutma şakaları yapar mısınız veya yapanlara eşlik edip keyfini çıkartır mısınız?

Örnek bu vb türden link :D

• Böyle şakaları yapanın ağzının ortasına bir tane vurasım geliyor.
    48% (13)29% (4)41% (17)Oy Ver
  • Büyük bir keyifle yaparım çok eğlenceli oluyor
    30% (8)21% (3)27% (11)Oy Ver
  • Yaparım ama sonrasında bir şey olurmu diye endişe etmiyor değilim
    11% (3)14% (2)12% (5)Oy Ver
  • İşim olmaz yapmam yapana da yaptırmam
    11% (3)36% (5)20% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
26|25

En İyi Kız Görüşü

• Yaparim

Yapilan da olurum

Yapariz arkadaslarla

Ailece de yapariz bazen

Herkes yapsin:))) cok zewkli, bana yapilirkende zewkli, o korku super

Ya zaten bi macera-korku filminin icine dusemicegine gore birakinda yapilsin boyle sakalar, korkalimm:))) nihahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 25

• link şuna baksana ahh ah.

0|1
    0|0
  • A artı D

insanların korkularıyla eğlenilmesinden nefret ederim

yapmam. bana yapmaya kalkanında canına okurum.

0|0
    0|0
  • B yi seçtim .Evet severek yapıyorum :)

0|0
    0|0
  • Ben kitap yada gazete okurken birisin ensesinden buzlu su dokme sakaları seviyorum..

Ama "Cinayet Sebebi" :D

0|0
    0|0
    • Uyy içime bir titretme geldi bu korku şakasından da beter olur mu bu bee çok fena :D

• kardeşimi zmnında böcek canavar bilmemne gbi saçmalıklarla korkuttuum olmuştr ama bna yapılırsa ağzının ortasna küreklen vurur onu öldürmem için yalvartırım.

0|0
    0|0
  • Büyük bir keyifle hem de :D

Bir arkadaşıma ruh çağırma şakası yapmıştım. Perdenin ucundaki dantelden ip geçirmiştim boylu boyunca. Loş ortamda ruh çağırdık sözde. "Ey ruh! Geldiysen perdeyi oynat..." dedim ve ipi çatırmadan çekip perdenin sallanmasını sağladım. Arkadaş apartmandan bile dışarı kaçtı :D

0|0
    0|0
  • Geçen yüzümü siyah farla boyadım. Saçlarımı dağıttım üstüme siyah bi elbise giydim. Terasta ablamlar sigara içerken (saat gecenin 3ü) sürüne sürüne gelmeye başladım. Beni terastan aşağıya atıyorlardı =D

0|1
    0|0
    • Buda ilginç bir deneme olmuş :D Keşke kayıt altına alsaydın :D

• genelde yapılan olduğum için :D

0|1
    0|0
  • ooo yapmam mı ya inandırıcıyımdır da ha iyi kandırırım

0|1
    0|0
  • sessizce arkasından gelip böö demek bunların arasına giriyo mu :D

0|1
    0|0
  • kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapmanın bir manası yok. bir insanın zayıflığına gülmek kişiyi yüceltmez aksine daha da alçaltır.

0|0
    0|0
  • Sadece kardeşime yaparım. Onun dışında kimseye yapmam, yapılmasından da hoşlanmam ama izlemesi keyifli oluyor.

0|0
    0|0
  • d sıkkı.

gülmelik bir şeyler yaparm ama korku ı ı yok cıkkk

0|0
    0|0
  • Bu da fena degilmis ama ben daha ince sakalar yapiyorum:D.

0|0
    0|0
  • hahah çok güzel bence. ben yaparım, bana yapıldığında da tepki göstermem

0|0
    0|0
  • Karşıyım böyle şakalara :) Videodaki tip de fena olmuş :D

0|0
    0|0
  • a diyorum, kimseye korkunç şakalar yapmadım kisede bana korku dolu şakalar düşünmesin yoksa ağzının ortasına çakarım:)

0|0
    0|0

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • yapmam mı yaa D: c şıkkı ama bana yapılmasından nefret ederim :D

0|0
    0|0
  • Nadir :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim bana yapıyor :( kemiklerim yerinden oynadı artık

0|0
    0|0
  • hahahah süpeeer :D :D cok gülddüüm

0|0
    0|0
  • Ütü ile mi çekmişler ameke.

Biri bana bunu yapsa o kişinin yaptığı son şaka olur sac.

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• böh şakaları benim hoşuma gider ve ALASINI da yaparım.:)örnek anlatayım sadece birtanesini.askerlik yaptığım merkez bölüğü eskiden fransız işgali zamanında bir manastır mış.arkadaşların söylediğine göre bölükte bir kız çocuğu hayaleti dolaşıyor yakın emniyet nöbeti tutan her askere görünüyormuş.tabi pek de inanmıyordum ama gerçeklik yayı da vardı haniben sadece hudut ta pusu nöbeti yapıyordum.ama yakın emniyet tutanlar hepsi görmüş neyse...bu arada bölük etrafında yakınlarında çoook fazla mezarlık var eski zamanlardan kalma filan.bir akşam üstüydü 3 arkadaş bölüğün hemen yan tarafında manzaralı bir boşlukta oturmuş gazoz çekirdek sigara muhabbet ediyoruz.o bulunduğumuz yer ile GTT denilen bir silahın mevzisi de yüz metre kadar ilerde.bulunduğumuz yer ile orayı birbirine bağlayan daracık bir keçi patikası var.orada nöbet de tutan arkadaşın da nöbeti bitmek üzere.garibim kulakları çınlasın:)derken aklıma o kız çocuğu geldi ve benim ampul yandı:Dpatikanın başladığı yerin 10mt kadar ilersinde de bir çocuk mezarı var.içi açılmış etrafı yüksek çalılarla çevrili...ben o mezarın içine girdim çocuklarıda tembihledim ses yapmayın görünmeyin diye.tin tin tin girdim bekliyorum.elemanın nöbeti bitti yavrum patikadan sallana sallana dere tepe düz geliyor...bende pusudayım çalıyı iyice üzerime örttüm zaten hava da nerdeyse kararıcaktı.tam yanımdan geçtiği sırada hani korku filmlerinde kız çocukları kahkaha atarya hani Hİİİİİ HİHİHİİİİİ diye heh işte aynen o şekilde ben zıpladım elemanın paçasından bi yakalayıp çektim aman yarebbimmmmmmmmm böyle bi çığlık böyle bi debelenme böyle bir feryat olamaz:D:D:D

0|1
    0|0
    • Elemana acıdım valla :D

• yıllar geçti aradan hala gülerim aklıma geldikçe.bundan daha da bin beterini yaptım yine askerdeydim.ben bu konuda gerçekten çok yaratıcıyım:D

• Yapmaya çalışırım. Severek yaparım da her zaman fırsat olmuyor...

Bazısı aman korkudan ölür falan der de bi korkumluk canı kaldıysa yaşamasının pek anlamı yok :) Hem öldürmeyen şey güçlü yapar insanı...

0|0
    0|0
  • evet özellikle ablama.çok çabuk korkuyo da:)))

0|1
    0|0
    • İnsan ablasına kıyar mı bee :))

• kıymak değil bu ya takılmak.adı üstünde şaka.hapşurduğumda bile korkan biri o.gülüm ya özledim bak şimdi :)))

• Yeri gelince

0|1
    0|0
  • Yapmam. Yapanada kafam girsin.

0|0
    0|0
  • D şıkı ..hem bu dahagüzel link

0|1
    0|0
  • Vanpirlerden korkan bi kız arkadaşıma çok yaptım zamanında. Yemeğin sonunda bir boşluk yakalayıp ekmek içi ile vampir disi yapıp pis pis siritirdim. Çığlık atarak sandalyeden düşmesine bayilirdim.

Ama her kese de yapılmaz böyle şakalar. Gözü döner filan...

0|0
    0|0
  • Yapmam. Yapılırsa o anki durumuma bağlı, hoşda karşılayabilirim tersleyedebilirim

0|1
    0|0
  • Böyle şakaları yapamayacak kadar tembelim.

0|1
    0|0
  • Her defasında saklanıp böh yapıyorum herdefasında aynı şekilde dili tutuluyo hödük

0|0
    0|0
  • ben suratımı ıslatıp un serpmiştim dudağımıda kırmızıya boyatıp çarşafın kafa kısmını kesip geçirmiştim kafama bide vampir dişleri kuzenlerimi korkutmuştum kız olan kuzenim yarım saat kendine gelememişti :D

0|0
    0|0
  • D Şıkkı.. Yapmam, yapanı da sevmem. Huyumu bildikleri için bu tür şeylere de hiç kurban olmadım.

0|0
    0|0
  • Yumruk yedikten sonra yemniliyim bi daha yapmam :D

0|0
    0|0
  • bana yapıldığında bozulmam hiç bozulmadım çünkü ben korkmuyorum bu tür şakalardan.ama bu konuda çok fena şakalarım oldu.:):):)

0|0
    0|0
  • yapmam...

0|0
    0|0
  • çok pis futbol oynarım

0|0
    0|0
  • Korkutmakla şaka olur mu ! Kolaycılık ve ruh sağlığı için tehlikeli !

0|0
    0|0
  • kırk yıllık hayalet olsa böyle korkutamaz :D

0|0
    0|0
  • yapmam ama küçükken bir istek vardı hep

0|0
    0|0
  • askerde mevziye beyaz çarşafla girmiştim arkadaş bayılmıştı :) bide komando olunca komedi oluyor

0|0
    0|0
  • çok yaparim acayip zevk alıyorum :)

0|0
    0|0
  • çok tehlilkeli sonuçlar doğurabiliyor. Delilik falan.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Ayıpsın Bayıltana kdr

0|0
    0|0
  • hayır yapmam, yapanıda sevmem

0|0
    0|0
Yükleniyor...