Hiç hırsızlık yaptınız mı? Mağazalardan ve marketlerden bir şeyler çaldınız mı?

Mağazalardan ve marketlerden bir şeyler çaldınız mı, çalan tanıdıklarınız var mı; bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

0|0
14|10

En İyi Kız Görüşü

• evet hayatımın sorusu hala utanç duyuyorum..2.sınıf öğrencisiyim,bizim bakkalda taşınıyordu eşyaları kapının önüne koymuş,o zamanlar gazete resimlerini ve altında yazan ilginç haberleri biriktirme takıntım vardı..haberleri kesip kesip torbalardım babam olmadığı için eve gazete annemin kupon zamanı alınırdı...kapının önünde bir yığın gazete görünce dayanamadım.elime aldığım kadarını aldım kaçtım ,sonra birde korkudan yarı yolda attım hepsini..sonrası adım hırsıza çıktı sokakta uzun süre hırsız diye çağırıldım.

0|0
    0|0
    • hazin bir hatıraymış..

peki şimdi çalanlar için ne düşünüyorsun?

• ha şeyi sorucaktım kuponları kestin mi bari?

• kupon için değildi...ilginç haberler içindi ...okuduysan gazeteleri yarıda korkudan yere attığımı yazmıştım.

Kızlar Ne Diyor 13

• Biz küçükken çok eğlenirdik.Her çılgınlığı yapardık arkadaşlarla.Bizim mahallede Melek Teyze vardı.Genellikle ona Kara Melek derdik (:.Bize gavurun tohumları bahçemden erik çalmaya utanmıyor musunuz ? derdi :) Sinir ederdik kadıncağızı ama çok aksi bir kadındı kendisi :)

1|0
    0|0
  • sakız bile çalmadım. ama yanımdaki arkadaşlarım çok uyarmama rağmen çalmışlardır. çalan arkadaşlarım oldu. bir de bir kuzenim çok çalardı. ama ben elimi bile uzatmadım.

çalma hastalığı olan tanıdıklarım da var. çok kötü bir durum. çok yakın bir arkadaşım bizim evden değerli takılardan çok çaldı. biz ona hiç konuduramamıştık. sonra suçüstü çantasında yakaladık. o gün bugündür ilişiğim yoktur. eski bir çocukluk aradaşımda da vardır aynı durum. kime giderse gitsin mutlaka bişey çalar. tabi bunları hasta kabul etmiyorum. bu resmen hırsızlık oluyor. bir de anne-kız 2 akrabam var. onlar gerçekten hasta. milletin evinden sucuk, peçete, cola falan çalarlar. ihtiyaçtan değil tabi... durumları iyidir.

0|0
    0|0
    • cola mı?.. :S

çalan arkadaşların nereden ne çalardı mesela?

• :))))) süper yyaaaa. sabah sabah beni güldürdün yyaaa allah da seni güldürsün :))))))))))

• sucuk olabilir 25tl valla :D benim de yengemin kızı gelip butun sampuanları toplayıp gotururdu bigun içine deterjan doldurdum sacları mahvoldu

• tanıdığım yok ama çalışırken çok gördüm hırsızlık yapanları.ve çoğunun parası vardı.durumları iyi insanlardı.normalde araba araba alışveriş yapanlardı çoğu.kameradan izlediğimde her seferinde beni şaşırtırlardı

0|0
    0|0
  • yapmadım yapmam

0|0
    0|0
  • Dedemin bakkal dükkanı vardı ne isterseniz alın derdi buna rağmen dedem yokken hiçbişeye dokunmazdık dedem gelincede isteyemezdik para verip başka bakkaldan alırdık:)en korktuğum şeydir hırsızlık Allah göstermesin.

0|0
    1|0
  • Yaptım. Küçükken markete girip çikolata vs çalmıştım. Öyle güzeldiki tatları

0|1
    0|0
  • Evet kucukken bakkaldan topitop calmistim.

0|1
    0|0
  • Yakalanmisitm.. Utanc verici. Hala kendi mahalleme gittigimde gecemem marketin oldugu sokaktan. :(

0|0
    0|0
  • Çocukken komşunun bahcesıne erık çalmaya gıderdık

0|0
    0|0
  • hayır küçükken sakız bile çalmadım. garibim işte yaa!

0|0
    0|0
    • sen seçilmiş olansın...bunu hissedebiliyorum!(star wars:episode 3-sith'in intikamı)

• evet ben küçükken yaptım,ama küçücüktüm bilemedimm ,çikolata çaldımm

0|0
    0|0
  • evt ama küçükken

0|0
    0|0
  • Ufakken misafirliğe gittigim evlerde oyuncakları çalardım bazen, neden yapardım bilmiyorum. Mesela bi kere oyuncak bardak tabak çalmıştım. 10 11 yaşlarında ise birşey çalmak nasıl diye, onun heycanını yaşamak için bi arkadaşımla kırtasıyeden uhu çalmıştık, hemen ardından pişman olup çaktırmadan geri bırakmıştım. En son çaldığım şey oydu.

0|0
    0|0
    • bende elime yapıştı bi daha bırakamadım diceksin sandım!

''uhu yu hangi amaçla çaldınız!''

''bomba yapımında kullanıcaktık'' neyk...

neyse kimse masul değildir

• :) Amaç çalmaktı, uhu denk geldi..

Erkekler Ne Diyor 10

• çocukken yaptım evet hemde organize çalışıdırdık. zillere basıp kaçmak gibi bişeydi, marketler level level di mesela, ürünlerde öyle... çaldıkça xper puanın artıyo falan... önemli olan ne çaldığında değil tavuk bulyon bile yürüttüm sonra çöpe attım adrenalin. Sonra bigün hıdırellez de ateş yakmak için belediye garajından traktör lastiği çaldık boyumuzun üç katı ; yakınca mahallenin elektrik telleri yandı bizde hemen parçalı bulutlu ... o son oldu.

3|0
    0|0
  • kalp calmişligimiz var ama başka yok

1|0
    1|3
  • Manavlardan özellikle karpuz kavun kasayla şeftali, bakkalların dondurma dolaplarından kolıyle magnum fırından poğça, en az 20 cocuk girip çıkardık 2 dk surmezdı hayatımda hıc yemedıgım meyvelerı calarrak yedım, eee ada gibi yerde yaşayınca alttan gelen her nesil bu alıskanlıgı surduruyo.

0|0
    0|0
  • hayır ama hayat da hırsızlığı dahi öğrenecen ama yapmıyacan

0|0
    0|0
  • Ufakken sakiz calmistim ama cok utaniyorum burdan rahmetli bakkal hüso amcaya seslenmek istiyorum beni affet huso amca

1|0
    0|0
  • Evet çocukken 1-2 kere yumiyum çalmışlığım var sonrasında bakkala aklımca çaldığım yummiyumlara bedel olsun diye para bırakıp kaçmışlığım vardır :))

Ama genede keşke yapmasaydım diyorum.

Özet: Hırsızlık yapmayalım.

0|0
    0|0
  • Uzaktan kumandalı arabamın anteni kopmustu alışveris merkezinde dolasırken birtanesinin icinden anteni aldım arkadasın cebine attım gizlice farketmedi dışarı çıktıgımızda aldıgımda beni çok pis kovaladı :D

0|0
    0|0
  • cocukken(7-10 falan) mağazadaki indirim broşürlerini, pizzacılardaki duvara yapıştırılan şu mıknatıslı şeyleri aşırmaya çalışırdım ama herkese veriyorlarmış :D

0|0
    0|0
  • mağazadan değil de lisedeyken kız arakdaşımla buluşacaktım hediye alacaktım yeteri param yoktu babamın cebinden aşırmıştım... bi o var... akşamına bi de söyledim temiz bi dayak yedik haliyle:D

0|0
    1|0
  • Çocukken arkadaşlarla organize olup çikolata çaldığımız olmuştu:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...