Kapat

Kızlar neden bu kadar her şeye alınıp, tavır yapabiliyorlar?

yaa gerçekten anlamıyorum bazen bu kızları... yaa herşeyi neden anlamak istedikleri gibi anlıyorlar... yani bi başkası aynı şeyi söylese pek alınmaz , ama ben söyleyince ohooo hemen bi tavır , hemen bi alınganlık... hatta bazen normal konuşma sırasında bile , bişeyleri yanlış anlayıp alınabiliyor... üstelik ortada alınganlık yapılacak bi durum bile yokken... bu nasıl bir beceridir cidden gram anlamıyorum... yaa seviyor ondan her dediğime alınıyor desem , la insan sevdiğinin ona ters bişey söyleyeceğine neden inansın... yani hakkaten bu kızlar neden bu kadar her şeye alınıp , tavır yapabiliyorlar? valla bilen varsa söylesin de biz de öğrenelim? bu kadar trip nedendir?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• bende öyle olmak istemezdim ama sevdiğimizi ciddiye alıyoruz belki de bu yüzden sevgilimde çok şikayetci ama napaym her şeyine inanıyorm

0|1
    0|0
    • yani bazen şaka bile yapsam , ciddiye alıp trip atıyor... yaa bazen de söylediklerimden öyle sonuçlar çıkarıyor ki şaşırıyorum , yaa söylediklerimizi biraz direkt olarak alsanız , içinde böyle imalar bulunduğuna inanmasanız valla süper ötesi harika mükemmel bişi olacak yaa :D

• :D :D

• teşekkür ederim :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

• heh öyle bir anlattın ki seni haklı buldum ama sonra tabii ki vazgeçtim.kim bilir neler diosun da tribi yiosun

0|1
    0|0
    • en azından kısa da olsa bi süre haklı bulmuşun :P yaa arada tamam itiraf edeyim ben de saçmalıyorum bazen , ki o da hiç kaçırmıyor bu anları , o ara tribi yapıştırıyor zaten... ama bazen de neye tirp attığını bile anlamıyorum düşün :) gerçi ses çıkarmazsam bi süre sonra tribi bırakıyor ama o ara ben kendi kendimi yiyorum...

• O tür kızlar hayatı boyunca adet sendromu yaşıyor sanırım.

0|1
    0|0
    • aynen yaa... bi dönem olsa hani tamam yanımda 2-3 kalıp damak çikolata taşır , biraz da alttan alır işi hafifletirim... ama sürekli o günlerdeki gibi olunca ben de anlam veremiyorum valla :(

• Evet biliyorum, ama herkes aynı değil.

• Kolay gelsin valla en sinir oldugum seyler bende anlamiyorum amaclari ne cok sacma

0|1
    0|0
    • teşekkürler...çalışırım ama böyle hem nereye kızdı onu bul , hem üstüne çözüm üret... hafif kafayı tırlatıyosun ama sevince çekiliyor sanırım... kolay gelir mi bilmem ama teşekkürler :)

• Evet ama biyere kadar cekilir kendini degistirmezse isin zor:)

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 5

• akrep burcumu bu kız?

0|1
    0|0
    • koç burcu

• aga akrep kadını da tanıdım ama atar yapmada koç kadınının üstüne yoktur... akrep de çabuk sinirleniyor falan ama... koç kadını mutluyken dünyanın en iyisi , ama üzgünken , sinirliyken falan çok fena...

• akrebi mutlu eden adam her kadını mutlu eder o kadar iddalıyım:))

• kızla birlikteyken sen az konuşmalısın.bu senin için en faydalı şeydir.alınma kısmına gelince eğer bu davranışı tekrarlamasını istemiyorsan o boyle alınganlık yaptığında başka bir şeye odaklan.

0|1
    0|0
    • alınganlık yaptığında başka bişeye odaklanma fikri güzelmiş valla sağol :)

• sen bu gidişle sinir hastası olursun

0|1
    0|0
  • kimsede problem kardes ayrıl gitsin ayrıl

0|0
    0|0
  • özürlü sanırım sneinkisi kardeş

0|0
    0|0
Yükleniyor...