Kızlar neden bu kadar her şeye alınıp, tavır yapabiliyorlar?

Gizli Üye
yaa gerçekten anlamıyorum bazen bu kızları... yaa herşeyi neden anlamak istedikleri gibi anlıyorlar... yani bi başkası aynı şeyi söylese pek alınmaz , ama ben söyleyince ohooo hemen bi tavır , hemen bi alınganlık... hatta bazen normal konuşma sırasında bile , bişeyleri yanlış anlayıp alınabiliyor... üstelik ortada alınganlık yapılacak bi durum bile yokken... bu nasıl bir beceridir cidden gram anlamıyorum... yaa seviyor ondan her dediğime alınıyor desem , la insan sevdiğinin ona ters bişey söyleyeceğine neden inansın... yani hakkaten bu kızlar neden bu kadar her şeye alınıp , tavır yapabiliyorlar? valla bilen varsa söylesin de biz de öğrenelim? bu kadar trip nedendir?
Kızlar neden bu kadar her şeye alınıp, tavır yapabiliyorlar?