Bambaşka bir duygudur başarı

Herkes mutlaka gurur verici birşey yapmıştır. Sizinki nedir? :)

Güncellemeler:
arkadaşlar hepinizi tebrik ederm :)

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• okula katılımım 30%dan az olmasına rağmen 3 günde sınava hazırlanıp en yüksek notu aldım.

Bir seferinde de bir kampanya başlattım okulda köle olarak çalıştırılan çocuklar için vede emeklerinin karşılığını tam alamayan insanlar için. Öyle bir ses getirmişti ki, gazeteye kadar çıktık, belediye başkanını okula getirttim, imza toplayıp ona verdim o da gerekli makamlara götürdü. Halen daha devam ediyorum bu projeye :) yakında bir kaç etkinlik daha yapacağım

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• cimnastik antrenörlüğü belgesini aldıgım zaman

0|1
    0|0
  • şuan aklıma birtek lisede 3 sefer kitap kurdu seçilmem geldi. aldığım hediye kitaplar, kompozisyon yarışmasında 2 kez derece almam:) uff ne duygulanmıştım beE:)

0|1
    0|0
  • dershaneye gitmeden sınavı kazandm üstelik üni okurken başından sonuna kadar mücadele ettiğim tek karar aldığım ilk şeyidi be beni mutlu etti

0|1
    0|0
  • oks,lys başarılarım hem beni hem ailemi gururlandırır yıllardır :D

0|1
    0|0
  • su an aklima gelmedi

0|1
    0|0
  • çoğu konu da ödüllerim ve başarılarım var genelde başarılı biriyimdir ama övünmeyi sevmem çok

0|1
    0|0
  • Günde 20 sayfa ezberlemiştim.

0|1
    0|0
    • Nasıl ezberledin:) olayı biraz açar mısın

• Tekniklerim var. Benim ezberlediğim dil arapça. Sayfayı bölerek ezberledim. Bide babam beni 7 yaşında hafıza kursuna göndermişti. Küçüklüğümden beri ezberliyorum =)

• maşallah :D

Erkekler Ne Diyor 5

• yapılar inşa ediyorum bittiğinde çok mutlu oluyorum yarın yeni bir tesis teslim edeceğim ayrı bir sevinci var üzerimde

1|1
    0|0
  • bigün babamın taksit ödemesi vardı 2side üst üste gelmişti 4 yıl önce felan

ertesi gün nasıl ödicem diye düşünürken iddadan 800 tl kadar para kazandım gittim verdim çok sevinmişti, nerden buldun diyince birikmişim vardı dedim bana güvenir pek didiklemez nerden getirdiğimi, o an bişiler başardım diye düşünmüştüm işte...

0|1
    0|0
  • Daha İlkokuldayken Beni Ezen İnsanları 1 Haftada Yerin Dibine Gömmüştüm :)O Günden Sonra Beni Birdaha Kimse Ezemedi Çünkü Bir Özgüven Kazanmıştım..Benim İçin Hayatımdaki İlk Gurur Verici Şey Buydu..Türliye Şampiyonalarında İlklerdeydim.Dershaneye Gitmememe Rağmen Deneme Sınavlarında ve Okulda Güzel Dereceler Yapabiliyordum :)Daha Fazla Birşey Yok Ama Olur İnş. :)

0|1
    0|0
  • yaşadığım için guruluyum

0|1
    0|0
  • Kendi yazdıgım kitapları okurum,okuduktan sonrada yakaarım,bu beni çok mutlu ediyor..

0|1
    0|0
Yükleniyor...