Spor salonuna gidiyorum ama... Spordan anlayanlar baksın lütfen?

Spor salonuna gidiyorum ama beslenmeme çok özen gösteremiyorum. Sabah bir elma yiyip salona gidiyorum oradan direk ise geçiyorum ve öğle yemeğimi ancak 4te yiyorum. Akşam da 10da çıkıp ancak 11de evde olabiliyorum. O saatte de bir şey yemek istemiyorum çünkü 12de yatıyorum. Sporda ortalama 30 dakika hızımı arttırarak yürüyorum 30 dakika uzay yürüyüşü yapıyorum. 4 alette hafif hafif ağırlık çalışıyorum bacak ve karın çalışıyorum. Ayrıca belli günler bisiklet derslerine katılıyorum o çok iyi geliyor. Benim kilo vermem lazım bana bu konuda ne önerirsiniz?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten beslenemiyorsunuz, üstünede spor yapınca iyice kilo verirsiniz. Ama ben rahatsızlanmanızdan korkuyorum. Kilo verme amaçlıda olsa biraz dikkat etmeniz gerek. Bir program bulun kendinize.

1|1
    0|0
    • Kilo veririm ama yağ yapamam kaslarım erir diye korkuyorum ben de ama yemek yemeye fırsat bulamıyorum. Böyle hafif masum atıştırmalıklar olsa onları yicem ama o konuda bir tavsiyeniz var mı

• Mesela 100 gram tavuk 20-28 gram arası protein yapar;100 gram tavuk bedava gibi birşey.
      Google'a yazın işte mesela; kırmızı et besin değeri diye;oradan 100 gramında neler var bakın. Böyle böyle yediğiniz ve yiyeceğiniz şeylerin kalori hesabını yapın.

• Peki teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bak beslenmenin ve yemek yeme saatin çok önemli ve zamanı her gün ayni saat yemek ye yememezlik yapma yoksa yağ erimez kaslarin erir
    Sen yemek saatlerinin arasında fark olduğu için kilo aliyosun sen benim dediğini yap 1 ay yap otur kalk bana dua etcen

1|0
    0|0
    • Ayrıca koş ve ip al ip atla günde 10 dk atla ama bunu gerçekten yap kesinlikle zayiflarsin

• Bak ben kendi açından soyluyorum askere giderken boyun 1.78-9 kilom 95 paso yatardim düzenli yemek yediğim için 75 kg düştüm askerden geldim kilo aldım düzensiz yedim çünkü askeriyede herşey saati satineydi spor salonuna başladım pek faydasını göremedim ama yemek saatlerini düzene koydum ve istediğim kiloya geldim simdi bıraktım ve gene kilo aldım :((

• Aa enteresanmış. bunu uygulamaya çalışıcam

Kızlar Ne Diyor 3

• günde sadece 1 elma ve öğle yemeğiyle duruyorsan beslenmen yetersiz.

1|0
    0|0
  • Bu düzenle kilo verirsiniz.

0|0
    0|0
  • bende spor salonuna yazıldım ve 75 iken 81 kilo oldum nerede hata yaptım acaba :((

0|0
    0|0
    • oo nasıl oldu o

• hiç bilmiyorum ama kendimi çok kötü hissediyorum :(

• saatlere dikkat edilmesi lazım yediğin önemli değil sabah hafif kavaltı öğlen ve akşam normal ama saatli olacak tıka basada olmayacak sonra yürüyüş hafif tempoda ve hızlı olmak üzere koşu sonra egzesiz diye gidecek ozamn ideal kilo ve boya kavuşursunuz ben 2.02 ye 92 kiloyum

Yükleniyor...