O kişi ile çıkar ya da evlenir miydiniz?

Aşık olduğunuz biri var Ama bu çoçuk günü birlik yaşıyo ve belirli bi işi yok.

Sizin hefeleriniz var ve kariyer gibi hayalleriniz var.

Ve birgün bu çoçuk size tüm duygularını dile getiriyo

ve size çıkma teklifi ediyo

siz olsaydınız o kişi ile çıkar yada evlenirmiydiniz unutmayın

o çoçuğa aşıksınız bunu hesaba katarak cevap verin

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• aşk bir yere kadar. sadece duygular yürütmüyor bi ilişkiyi. somut şeyler lazım ki devam edebilsin. kim ne derse desin aşk cidden bitiyor bağlılık ve sevgi dönemi başlıyor. belki de bitmiyor da eskisi gibi coşkulu olmuyor. bi erkek bir kadına güven vermeli. aldatmamak konusunda değil, sırtını yaslayabilmek ister kadın. bi desteği olsun ister. günü birlik yaşıcaksın da 35 yaşına geldiğinde bu devam mı edicek?

0|0
    0|0
    • Elbette hayır bayan sizin için 35 yaşında düzgün bir hayatı olan zengin bir adam olması yönünde hiç bir şüpeniz olmasın

• hayal alemindesin biraz. kolay gelsin.

• Hayr bayan sadece olumsuz bir bayanı Olumlu yapabilirmiyim onun için uğraşıyorum hepsi bu

Kızlar Ne Diyor 8

• Hiç işim olmaz

0|0
    0|0
    • Neden ki zaten İKİNİZ birbirinizi seviyorsunuz ne engel olabilir

• Böyle bir hata yaptım. Sonuç; günübirlik yaşayan o çocuk bir gün beni de bırakıp gitti... Kimse bu hataya düşmesin benden söylemesi...

0|0
    0|0
    • Bayan sizi temin ederim bu kişiliğe sırf sizin için asla terketmeyen biri olarak ondan asla şüphe duymayın ve cevabınızı şimdi verin

• Hmm evet güzel ozaman :)

• ohh hem günübirlik ilişki hem kariyersiz.aşıksam ben bakmazdım birşeye evlenirdim bile ama umarım diğer kızlar benim gibi değildir :D

0|0
    0|0
    • AHH bayan sizi kutluyorum güzel bir cevap verdiniz beni mest eden 3. kişisiniz teşekkürler

• bugün bu sözü 2. defa kullanıyorum ama tam yeri;

"Bir gün hayatımı mahvetmeye tekrar karar verirsem yapacağım tek şey kalbimin sesini dinlemek olacak."

0|0
    0|0
    • Bayan size gerçekten hak veriyorum ve elbette bu çocuğun sizden hoşlanmaması yönündeki şüpheleriniz artık olmasın

• aşkımı gömerim yine de çıkmam çünkü aşk için hayatımın tümünü çöpe atamam

0|0
    0|0
    • Elbette Bayan bu konuda haklısınız

• hadi be ordan manyak

• Tamam şaka yapıyorum,hEMEn kızma ve sakin ol :)

• aşık olduktan sonra gerisi önemli değil ben adam ederim onu.. :)

0|0
    0|0
    • eVET işte bu bayan siz vermiş olduğunuz cevapla ben mest eden 2. kişisiniz.

• Aşıksam neden olmasın.Zaten o da gerçekten aşıksa kendine çeki düzen verecektir.

0|0
    0|0
    • İşte BU seni tebrik ederib bayan vermiş olduğunuz cevap beni mest etti :)

• Sevdigine inanmam lazim yoksa hayir

0|0
    0|0
    • Elbette bayan sizin için o yazıya ektra olarak Sevdiğine kesinlikle inanıyorsunu ve hiç şüpeniz yok :)

• aramiyorum şu an bisey sagol .D

• Anlayışla karşılıyorum sizi gerçekten :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kızlar parası olmayan erkeğe barzo derler unutma..

0|0
    0|0
    • Tabi evet bana Zİbidi gonzeles diyorlardı zaten pe ya sana nediyorlar Tekerlek mi ?

Yükleniyor...