Öldükten sonra eşim başka biriyle olur mu diye düşünür müsünüz?

evli olduğunuzu düşünün eşinize aşıksınız o sizin bebeğiniz...ama hiç düşünüyormusunuz öldükten sonra acaba eşim başka biriyle olurmu diye? bunu istermiydiniz? buna dayanabilirmiydiniz? yada tam tersini düşünün eşiniz ölmeden önce benden başkasıyla olmanı istemiyorum demesine rağmen bu hayat tek başına geçmez diyip başkasıyla olurmuydunuz?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

• ya bi kadın erkeksiz belki yaşayabilir kendine bakabilir ev temizliği yemek falan ama bi çok erkek yapamaz..hep mutlu olmasını isterdim ama benden sonra başkasıyla olmasına dayanamazddım :( ya insan sevdiğini nasıl unutur başkasıyla yuva kurar ya unutmak mümkün mü ya sevgili değilki unutulsun hemen hayat arkadaşı sonuçta gerçekten seven bence asla evlenmez yerine başkasını koyamaz :( Allah kimseye bu acıyı yaşatmasın herkese sevdiğini.. eşini bağışlasın.. düşüncesi bile korkunç :(

0|1
    0|0
    • evet ama kuranlar var televizyonlarda falan çıkıyorlar eşi vefat etmiş evlenmek isteyenler falan var biliyosundur sende

• evet var ama ben istemezdim eğer çok küçük çocuklarım var ise onlara annelik edecek kendi çocukları gibi sevecek birinin olmasını isterdim ama eşimi benden çok sevemezdi

• ya bi tuhaf oldum ya niye ölüyorum ben hiç biyere gitmiyorum ya Allah korusun:(

Kızlar Ne Diyor 6

• hyır olmazdı oda olmasın bana sadık kalsın onu seversem başkasının koynuna nasıl girerim yapamam ki

0|2
    0|0
  • Şizofrenik düşünceleri takmayalım ya.

0|1
    0|1
  • Öldükten sonra bunları düşünmem eminim. Yeterki benimleyken kimseyle olmasın.

0|0
    0|1
  • zamanla bulurz birini.

0|0
    0|2
  • genelde erkekler eşi ölünce evleniyor, kadınların geneli evlenmez hele asıksa hiç evlenmez

0|2
    0|0
  • Dusundugum kisiyle evli olsam olse kimseyle beraber olamazdim yapamam bakamam bile

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Onu bilmem de; O öldükten sonra ben kimseyle birlikte olmam.

0|1
    0|0
Yükleniyor...