Yarın başlasam temmuza kadar şekillenebilir miyim?

arkadaşlar yarın bodye başlasam temmuza kadar en azından fazlalıklardan kurtulup vucudum sekillenir mi kaslanırmı? malum deniz zamanı

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• Bir ara çalışıyordum sonra bıraktım vücut söndü şu son 15 gündür yine başladım fena olmaya başladım :))

0|0
    0|0
  • kardeş ilk 4 veya 5 ay bulk dönemi yaşanılır
    daha bunun definasyonu var. o kadar zamanda fazla birşey yapamazsın. supplement kullanmaz gıdanı gerektiği gibi almazsan hiç olmaz.

0|0
    0|0
    • spor salonuna yazılsam bana ne kadar yardımcı olurlar hic bilgim yok cunku

• oooo hiç bilgin yoksa işin çooook zor.
      çünkü spor salonunda antranörüm diye geçinen hıyarların kendine bile faydası yok
      işi bilenlerde aylık 100 lira için uğraşmazlar. sıktır poktan bir program yazıp başından sağarlar. bu iş göründüğü kadar kolay değil ama bende 7-8 yıl önce senin gbi hiç birşey bilmiyordum artık prof. oldum yıllarını sende verirsen benim gibi olabilirsin. fakat madddiyatın olmalı benim supplementlere ve tüketmem gereken gıdalara aylık 1500 ila 1600 arası gidiyor. belli miktar para gözden çıakrıcaksın

• evde yapmaya çalışıyorum bende ümidim var, düzgün yaparsan her türlü yaparsın

0|0
    0|0
    • haftada kac gun yapıyorsun hergun mu yapıyorsun?

• duzenlı yapamıyorum vucut ıcın ama omuz ve bılek dırsek her gun yapıyorum ıstersen yardımcı olurum

• cok bisey bekleme kisa bir zaman

0|0
    0|0
  • Evet şekillenirsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...