Fenerbahçe -Trabzonspor maçı hakkında görüşleriniz nedir?

Fenerbahçe -Trabzonspor maçı hakkında görüşleriniz nedir? Fenerbahçe -Trabzonspor maçı hakkında görüşleriniz nedir?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Trabzonsporun 1 puan için geldiği açıktı ve istediklerinide aldılar. Özellikle ikinci yarı tek kale geçti oyun ama son dakikalarda birazda forvetin beceriksizliği ile ya da şanssızlığı diyelim Emenike son dakikalarda Webo ve son dakikada Sow kaçırdıkları çok netti.

0|2
    1|0
    • Şans işte biraz da şans. A*q emenixe gibi adamlar varken olmuyor işte

Kızlar Ne Diyor 3

• ihonun hakemi araması işe yaramış mutlu olsun göbek atsın beraberlik trabzon için iyidir bizim için asla biz beraberliğe yetinmeyiz biz

2|1
    0|1
    • Ezik takım her seferinde aynı rezillikler. Küçük takım olmak böyle bir şey. Şansımız ve verilmeyen penaltı onlara bir puan kazandırdı bizden iki puan çaldı

• elimizle verdik 1 puanı tek kale maçta onca şuttan biri girmedi sadece yenilmemek için oynadılar 11 futbolcuyu defansa toplamış hoca hakem de rezaletti

0|0
    0|0
    • değişikliklerimiz de yanlıştı

• bence de penaltıydı ama Ahmet çakar ısrarla penaltı değil diyor şaşırdım kaldım ya

• Ya trtspor'da penaltı diyorlardı ki açıktı yani bariz penaltı. Fenerbahçe aşktır:))

• Beddua karabuyu ah hepsi var uzerimizde. O emenikeyi ismailii ahhh ulan ahhh !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok kötü oynayan trabzon karşısında daha kötü oynayan şikebahçenin galip gelemediği maç. Dk olmuş 90+5 satılmış köpekler diye tezahürat ediyorlar heee oldu canım. alışmışsınız yalandan penaltılarla 3 puan almaya galip gelemeyince de ühüüüüüüü hakem penaltımızı vermedi diye ağlıyosunuz. Dikkatli bakılınca ribas ın sol ayağını medyaniye kitleyip kendini yere attığını görürsünüz. Asıl haksızlık yine trabzona yapıldı aykuta açıkca tokat atan egemene kırmızı kart verilmedi. Onun dışında sonuca etki edecek bir hakem hatası yoktu. Hacıosmanoğlu nun telefon olayını destekliyorum öyle olmasaydı o penaltı yine fenere çalınırdı. Buradan da trabzounun ne kadar güçlü bir camia olduğunu görmüş olduk aynı olayı bursa başkanı yapsa kim iplerdi? Zira hakem odası basan tescilli şikecilerin yaptıkları zaten ortada. trabzon önemli eksiklerle çıktığı zor deplesmandan 1 puan almayı başardı. Seneye uyum sorunu çöüzülünce bu takım daha güzel işlerr yapacaktır. Haydi kara kartal sıra sende kap liderdiği ya da gs de alabilir sıkıntı yok aranızda paylaşın işte biz bize düşeni yaptık :D

0|2
    0|0
    • Bak sana söyleyeceğim tek bir şey var; lazspor tam ospu çocuğu ve hep öyle kalacak. Başkanınız da öyle.

• Birinizi elime geçireydin kuru kuru skrdm

• sen anca elini sikersin :)

• Ersun yanal 1 puan için gelmiş istanbula 8 oyuncu sarı kart gördü trabzonda. Ben maçı izlemedim ama anlattı arkadaşlar zaten bu maçın böyle olacağını biliyodum. Ersun yanal Fenerbahçenin herşeyini biliyo bıraktığı gibiyiz nerde nasıl davranacağını bildi 1puanı aldı gitti şaşırmadım.

0|2
    0|0
    • Çok doğru bir yorum. Zaten dedi işte Fenerbahçe şampiyon kadroyu bozmadı falan

• Ersun hocadan beklenmedik korkulu oyun profili aynisi eskisehirdeykende bize karsi yapiyorsu Fenerbahceyi taniyor acik oynarsa darma duman olacagini elindeki adamlarin bespara etmez olduğunu cardozo dedikleri adamin defans yaptigini gördüm ya icim eridi acizliklerine kendi ellerimizle 1 puani verdim bayram etsinler

0|1
    0|0
  • Sahada Trabzonspor yoktuki sadece fenerbahçe vardi

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe vasat Trabzona bir gol bile atamadı. Bu oyunla çok zor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...