Sizce de Fenerbahçenin artık bir forvet transfer etmesi gerekmiyor mu?

Abi ben bu emenikeden harbi bıktım göndersinler şu adamı yerine futbolcu mu yok alalım sağlam daha kaliteli birini hatta imkan varken sow da gitsin bir tek webo kalsın oda yedek devam bence

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır gerekmiyor. Fenerbahçe'nin gol sorununun temel kaynağı forvetler değil, orta sahada forvetleri besleyecek yaratıcı oyuncuların bulunmaması.
    Diego, çok teknik, yaratıcı, vizyonu geniş, düşünceleri güzel iyi hoş da, Diego Türkiye Ligi için yetersiz bir oyuncudur. Ya sende ne yaptın, amma salladın diyeceksiniz ama;bu lige Messi de gelse, bir maç oynar, iki maç oynar, üçüncüsünde sakatlanır, ya da formdan düşer. Sebebi;Türkiye Ligi'nin yapısından dolayı, takımların ya şampiyonluğa oynayan, ya Avrupa kupalarına oynayan ya da düşmemeye oynayan takımlar olarak ayrılmasından gelmektedir. Haliyle, kendinden daha güçlü ve yüksek profilli takımlara karşı gol yememek, bulabilirse bir gol bulup 11 kişi savunma yapıp süre yemek ve her maçtan minimum 1 puan çıkarmak amacıyla maça çıktıkları için, Fenerbahçe gibi,2. bölgede pas hakimiyeti olağanüstü yüksek ama,3. bölgede oldukça başarısız takımlara hangi forvet gelirse gelsin sorunu tam anlamıyla çözemezsiniz. Beşiktaş örneği çok güzel bir örnektir, bana göre. Beşiktaş'ın takım yapısına bakarsanız eğer, Atiba gibi orta sahanın sigortası, Veli gibi orta sahanın hamalı, Olcay, Gökhan gibi adam eksiltebilen, topla ceza sahasına rahat giren kanat oyuncuları olduğu için Demba Ba bu kadar ön plana çıkıyor. Aynı yapı Fenerbahçe'de de olsa, bugün forvetlerin yetersizliğini değil, formunu konuşuyor olurduk. Kısacası;Fenerbahçe oyun formatını değiştirmeyecekse orta alanı ve kanatları Diego'ya göre kuracak, ya da 4-3-3'e dönüp Diego'yu kesecek, başka çaresi yok.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Tek forvetiniz emenike gibi konuştun.

0|0
    0|0
  • aziziye sor onu transfer yapmadı gitti :(

0|0
    0|0
  • tipik iyi gün taraftarları.. ilk geldiğinde böyle demiyordunuz ammaa :D

0|0
    0|0
    • İyi gün taraftarı falan değil bence sezon başından beri çok katlandık bu sezon diğerlerinden daha önemli

Erkekler Ne Diyor 1

• Lig için yeterli bence dostum Sow Emenike Webo hatta Kuyt bile o mevkide oynayabilen bir oyuncu avrupada mücadele etmiyorsun neye gerekliki ligide götürsünler artık bence gerek yok şu aşamada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...