Fener-Ts maçı hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Bence Trabzon puan almaya değil yenilmemek için çıktı sahaya FBde hücum futbolu oynatan Ersun hoca bugün defansif ve korkak futbol oynattı ayrıca İsmail hocanın yaptığı değişikliklere anlam veremedim Diegoyu çıkardı Meirelesi aldı. adam akıllı isabetli şutu olmayan takıma kendi sahasında 3 defansif ön libero oynatıyor dengesiz ya Ayrıca Emenike 94 dk sahada kalacak bir futbol oynamadı. Tek kale maçta bir gol atamayan forvetlerimize fena sövüyorum 10 isabetli şuttan biri bile girmedi 1 puanı resmen ellerimizle verdik ona yanıyorum :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Ersun Yanal'ı ilk defa bu kadar sıkışmış ve çaresiz gördüm. Fenerbahçe için yıllardır söylenen şeyler bunlar;
    -Pas trafiği ve akışı açısından Türkiye'de daha iyisi yok,
    -Takım kimyası çok yüksek
    -Dünyada hiçbir takımın bir arada sahip olamadığı yerli kilit oyunculara sahip (yerli bekler, kaleciler, defansif ve göbek oyuncuları)
    -İç sahada rakip takımı sahadan silen,
    -Çok fazla duran top kullanan,
    -Kolay kolay 2-3 + gol yemeyen,
    vs vs..

Ancak bir şeyi beceremiyor Fenerbahçe;futbolun temel amacını:GOL ATMAK.
    Evet, bu takımda gol atacak adam yok. Klasik 4-2-3-1 düzeninde bu akşam kim gol atacaktı? Formsuz ve istediği topları alamayan Emenike mi? Fiziksel olarak zayıf, en ufak müdahalede yerde kalan Diego mu? Sahada aylardır hayalet gibi dolaşan Kuyt mı? Topu alıp sürmekten ve faul almaktan başka bir şey bilmeyen Alper mi? Geriyi saymıyorum, bu oyuncuların dışında onlardan gole daha yakın olan yok. Hooop, kaseti geriye saralım:Galatasaray-Fenerbahçe maçına... Maç boyunca silik bir oyun oynayan Galatasaray'ın kendi evinde Sneijder'in iki şutuyla kazandığı maça.. İşte budur, sen eğer sana skoru ve maçı kazandıracak hamleleri, golleri, şansları bulamıyor, bulduğunda da değerlendiremiyorsan, isterse topa %100 sahip ol, istersen 600-700 isabetli pas yap, istersen ceza sahasına 50-60 tane top gönder, ne önemi var ki. Maçın özeti ve gelecekte çıkarılacak ders budur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Trabzonsporun 1 puan için geldiği açıktı ve istediklerinide aldılar. Özellikle ikinci yarı tek kale geçti oyun ama son dakikalarda birazda forvetin beceriksizliği ile ya da şanssızlığı diyelim Emenike son dakikalarda Webo ve son dakikada Sow kaçırdıkları çok netti.

0|0
    0|0
    • emenike yüzde yüzlük net pozisyonu kaçırdı forvet demeye bin şahit istiyor

• Sadece Emenike değil hepsi kaçırdı.

• maçtan önce berabere biteceğini söylemiştim sonuca şaşırmadım

0|0
    0|0
  • Trabzonspor çok kötüydü buna rağmen Fenerbahçe maçı kazanamadı

0|0
    0|0
  • maç tsnin hakkıydı

1|0
    2|2
    • hadi ya sen hangi maçtan bahsediyorsun!! kaleye doğru düzgün şutu bile olmadı be

• Bonzaiye hayır !!

• Fener tek kale oynadı 2 penaltı verilmedi ismail kartal yanlış değişiklikler yaptı ts sahadan silindi 1 gol olmadı yapcak bişey yok

1|1
    0|0
  • tek kale oynadık ama bir şanssızlık mı desem beceriksizlik mi desem bir uğursuzluk vardı webo çok geç girdi oyuna meireles neden girdi anlamadım emenike tek başına kayboldu defans arasında ayrıca ilk yarı emenike'nin pozisyonu yüzde 100 penaltı böyle oynasın yenilsin sorun değil canımız sağolsun FENERBAHÇE ULANNN

1|0
    0|0
    • emenike gitsin ya valla her maç kanser ediyor adamı ne biçim forvet o ya webo ilk 11 başlamalı kesinlikle

• emenike'nin bugün yapacağı bişi yoktu sistem de kayboluyor adam destek alamıyor ki kaç top aldı emenike? webo çok geç girdi

• Maci bastan sona kadar izledim. Maci biz verdik. Emenike ve Selcuk oynamamalıydı ( Selcuk haketti 11i ama M. topal varken olmamalı )
    Artı 81 de aldı weboyu. En azindan 60 da alması lazimdi ki ben 11 de baslasin isterdim.
    Ve meireles girerken diego degil selcuk cikmaliydi.
    Ama hakem de ibnelik etti

0|0
    0|0
    • Evet arkadaş ya bence de Diego devam etmeliydi hangi kafayla aldı onu Selçuk da torpilli midir nedir anlamadım hakeme söyleyecek söz bulamıyorum zaten

• bence penaltıydı ya tekrar tekrar izledim ahmet çakar ısrarla penaltı değil diyor diyorum ben de mi yanlışlık var

• O adam önce bikini sözünü tutsun

• Iyi oldu :) Bizim işimize yaradı

0|0
    0|0
  • ne biçim. kızsın sen ya aa pardon kız değilsin dime sen

0|0
    0|0
  • emenike ile olmaz bu iş

0|0
    0|0
  • bende 80 den sonra penaltı gelmediğine şaşırdım

0|1
    0|0
  • Kısmet be gülüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 penaltımız verilmedi ama bu beraberlik bizi yıldırmaz şampiyonuz

1|1
    1|2
  • Emenikeye gösterilen tahammülün sebebini anlamıyorum. Ts yenilmemek için gelmişti yenilmedi. Beraberlik beklediğim skordu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...