Kaç yaşından beri spor yapıyorsunuz?

Spora Kaç yaşında başladınız? Her gün spor yapıyormusunuz? Spordan kastım Şınav Mekik ağırlıklı? ben hergün evde yapıyorum ya siz?

0|0
10|15

En İyi Kız Görüşü

• amatörce düzenli olmasada hep yaparım ben.

0|1
    0|0
    • Şınav ve mekik çekiyormusun?

• boyum 168 kilom 69 ama ne kadar önemli olabilirki yaşım 46 olduktan sonra.

• Benim babam 43 yaşında profilimde görebilirsin. Ama çoğu gençten daha iyi vücudu var 19 yaşından bu yana spor yaptı. kendisi dağcıdır. çocukluktan beri namaz kılıyor. inşallah bende kılmaya başlıyacagım gençken yaptı şimdi etkisini görüyor. yaşınız çok değil.

Kızlar Ne Diyor 9

• Anne karnında tekmeyle başlayan spor hayatım gerçek hayatta can bulamadı -.-

0|2
    0|1
  • 17... :-)

0|1
    0|0
  • 16 yaşımdan beri çok düzenli

0|1
    0|0
  • Haftada 3 gün falan. Basketciyim sürekli kosu da yapıyorum. 5-6 sene oldu sanırım

0|1
    0|0
  • 3 yaşındanin beri 34 yaşındayim şu an 😊

0|0
    0|0
  • Hiç yapmıyorum desem :/

0|1
    0|0
  • 5 yasimda felan

0|1
    0|0
  • 15 yasından beri :)

0|1
    0|0
  • 6 yaşından beri bale yapıyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• spor ıssız veya masa bası calısan ısı, ben essek gıbı calısıyorum spora ıhtıyacım yok

0|1
    0|0
  • Spor salonuna gidiyorum düzenli olarak birkaç ay oldu;vücut geliştirme için.
    Bunun dışında lisede koşucuydum resmi olmayarak.

0|1
    0|0
    • Hap falan kullanıyormusun? inşallah kullanmıyorsundur hap kullananlar dışarda kendilerini çok belli ediyorlar

• Yurtta kalıyorum. Evden uzakta üni okuyorum. Spor salonu aylık 20 lira. :)

• İyi protein kullanma ama kardeş bak ilerde pişman olursun. kal sağlıcakla bende 17 yaşımdan bu yana ara sıra yapıyordum şimdi hergün 100 şınav aralıklarla mekik ısınma yapıyorum

• Hiç yaşımdan beri. :):

http://i.hizliresim.com/89zaLk.gif

0|0
    0|0
  • daha iki gün oldu :))

0|1
    0|0
  • 16... :D

0|1
    0|0
  • 18 :::)

0|1
    0|0
  • 16yasimdaydim ilk evde basladigimda 20yasimda professional salonlara basladim

0|1
    0|0
  • Doğduğumdan beri spor halindeyim.

0|1
    0|0
  • Hiç yapmıyorum, çocukluğumda falanda sporla aram pek yoktu.

0|1
    0|0
  • Kendimi bildim bileli

0|1
    0|0
  • 17 :)

0|1
    0|0
  • Spor yapmayı hiç sevmem... zaten ALLAH vergisi kaalı bir vucudum var.. ama beyin sporu ya da egzersizi ya da jimnastiği veya fırtınasıı dedikleri şeyi ypmaya calısıyorum...

0|0
    0|0
  • spor mu yapıyomuşuz :D

0|0
    0|0
  • 8 yaşımdan beri

0|0
    0|0
  • hiç yapmıyom mutluyum gardaş sıkıntı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...