Fenerbahçe 0- Trabzonspor 0 ve A. Madrid 4 R. Madrid 0 Düşünceleriniz Neler Maçlar Hakkında?

A. Madrid R. Madrid ile oynadığı bu sezon 7 maçın 6 sını kazandı ve son maçta 4 tane attı biraz abarttılar işi sanırım :) FB TS maçı için ise Trabzon tamamen 1 puana gelmiş istediklerinide aldılar özellikle FB ikinci yarı tek kale oynadı son dakikalarda Webo ve son dakikada Sow un kaçırdığı pozizyonlar kırılma anlarıydı bana göre siz neler düşünüyosunuz?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Puan alması işime gelendi puan aldı.

ts korkak oynadı daha cesur olmasını yeğlerdim

0|1
    0|0
    • Ozamanda belki puan alamazdı ama bende biraz daha hücuma çıkmasını beklerdim ikinci yarı hiç çıkmadılar.

• İlk yarıda da pek çıktıklarını göremedim ben FB hakimiyetinde bir maçtı

• TS nin kendine gelmesi lazım fenevi alt edemeyen bir takım deiliz fenev ne ya :D yazık oldu beraberlik.

0|2
    1|0
  • iho kına yaksın bir tarafına hakemi araması işe yaramış trabzon galibiyet için gelmedi çünkü onlar kazanmayı bilmiyorlar ki şampiyon olmayacaklarını bildikleri için beraberliğe yattılar şimdide seviniyorlar büyüksün FENERBAHÇE

0|0
    0|0
    • Bu maç sonunda hakemi konuşmak gereksiz bence çünkü Trabzonspor sahada yoktu nerdeyse sadece defans yaptılar okadar gol kaçtı 80 küsürlerde Webo karşı karşıya 90+4 te Sow kale sahasından ilk yarıda Emenike karşı karşıya yani hakemmi atmayın dedi bunları? Evet Fenerbahçe daha iyi istekli oynadı ama bugün forvet oyuncularının şanssızlığı ya da beceriksizliği yüzünden gitti 1 puan başka şeyler aramamak lazım biri çıkıp düzgün vurup gol atsa 3 puan Fenerindi Trabzonun iknci yarı atağı yok sen düşün.

Erkekler Ne Diyor 2

• Trabzonspor 1 puana razı olan bir takım görüntüsü çizdi, neredeyse aldıkları topu Fenerbahçeye verip tekrar defans yapmaya başladılar. Fenerbahçede böylesine kotu bir Trabzonsporu yenemedi.

0|1
    0|0
  • Hakemin falan suçu yok o emenike ile sow ile olacak iş değil bunlar artık fenerbahçenın forvete ihtiyacı var webo oynasaydı maçın başında fenerbahçe bu maçı rahat farklı bir şekilde alirdi hakeminde suçu yok kimsenınde suçu yok tek suçlu ismail kartaldır emenike ısrarı nedir sow bu kilolarla ne kadar oynayacak bunları düşünmesi lazım böyle bir maçta emreyi oynatmıyorsun selçuğu oynatıyorsun hadi emre oynamıyor meireles oynasın kuyt ı cıkaracaksın o bolgeye neden adam alıyorsun madem kuytı cıkarıyorsun ramazan civeleği alsaydın kanatta daha hızlı kuyttan daha teknik ama bunları ısmail hoca gormuyor acil forvet lazım bitirici torres tarzı ama gider yine bir zenci getirirler

0|1
    0|0
Yükleniyor...