Yabancı bir ülkedeki insanla sevgili olmak...

hiç yabancı sevgiliniz oldumu ? yabancı birisiyle süren bir ilişkiniz varmı ?

bir internet sitesinde tanıştık ve bir sene süren bir konuşmanın ardndan haziran ayında türkiyedeydi. ve hayatım boyunca unutamayacağım güzel 2 hafta yaşadım. şu an hep onu düşünüyorum. artık bu ilişkiye bir nokta koymak istiyorum fakat beceremiyorum. dün gece noktalamak istedim fakat bana koca bir çocuk olduğumu ve gerçek ne olursa olsun hiçbir zaman benden vazgeçmeyeceğini söyledi.. hergün gerek sms gerek webcamde neredeyse bütün günüm onunla geçiyor. beni kendi ülkesine davet ediyr biletimi almak istiyor fakat ben daha fazla alışacağımdan sonunda da kırılmaktan korkuyorum

daha önce böyle bir ilişkiniz olduysa nasıl noktaladınız. sonucu nasıl oldu

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• fazla uzakdayiz ben bu ilsiknin sonunu göremiyorum birbirmizi görmeioyruz bulusamiyoruz ykainlasamiyoruz ben bu durumdan sknti cekiyorum geelcegimizi göremiyorum de o anlar

0|1
    0|0
    • buda büyük bir etken malesef yanımda olmadığı için yetersiz kalıyor

• seninlede öyle.

gute nacht :)

• gute nacht ;)

Kızlar Ne Diyor 6

• yadd ellerr:(

0|1
    0|0
  • oldu, reelde, okuldan

fena sayilmazdi ancak kültürel farklar ilişkinin samimiyetini bi yerde etkiliyor bence.

0|1
    0|0
    • işte benim endişemde bu noktada başlıyor. farklar

• anlaşma açısından problem yok. inanılmaz bir insan. fakat din, dil, kültür farkı, ilerisi için büyük problemler doğurabilir. eğer ondan tr ye yerleşmesini istesem ilerde huzursuzluk olabileceği endişesiyle onun hayatını mahfetmekten korkuyorum.

• bir de su var, o kadin. kadinlar uyum saglamaya daha musait oluyorlar sosyolojik vb sebeplerle.

benim durumum daha zordu o acidan.

• Sevgilim Boşnaktı. Bitirdik ama yabancı olduğundan falan değil, anlaşamadık.

0|1
    0|0
  • yahu ben bu milletimin insanını anlayamıyorum! hayır küçük de değilsin. daha ne istiyorsun anlamıyorum ki? ya siz tük kızı türk erkeği takılın bence.. bu kadar kararsızlık, olgunlaşmama,kendine güvenmeme altında diğer insanlara yazık olur.. gitme burada kal. uyuz oldum ya.

0|0
    0|0
  • fiziksel anlamda aramızda bişey geçmedi ama basımdan gectı .kararsızlık diz boyu .yanı en önemlisi sensin .yürütmek önemli .zaman önemli 5 sene böyle gitmez sıkar .ortak bı alan olusturabılırsenızve aile sorun olmazsa gerısını sız halledersınız :)))

0|0
    0|0
  • Oldu noktalamadim hala beraberiz. Bence boyle dusunmen biraz bencillik

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Peki neden bu kişiyle devam etmek istemiyorsun? Sorun ne tam anlamadım.

0|0
    0|0
    • seviyorum fakat mesafeler, kültür farkı, din farkı, bir sürü etken var.

• O etkenleri at çöpe. Kalk git ya da o gelsin. Boş ver gerisini, sonra çok pişman olursun.

• eyv. kardeş

• bir an bizim ilişkiyi anlatıyorsun sandım :) biz de öyle başladık sonra ben unutmaya filan çalıştım nerdeyse 2 yıl boyunca ama sonra bıraktım üzüleceksem de o üzsün ...

0|0
    0|0
    • hayır işte ben bırakmak istesemde o bırakmıyor işte. kestiripte atamıyorum

• okulumu bitirir bitirmez evlenmeyi düşünüyorum ben :) senin yerinde olsam çoktan evlenirdim

• hayat o kadar kolay değil be kardeş. okulun bitince daha iyi anlayacaksın

• bizim kezbanlara on çeker değil mi ?

0|0
    1|0
    • orasını bilemem. ama hayatımda tanıdığım en düzgün insanlardan birisi

Yükleniyor...