Spor salonlarında yaşadığınız sorunlar nelerdir?

Spor salonuna giden arkadaşlar ne gibi sorunlar yaşıyorsunuz?

0|0
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Profesyonel kisiler salon sanki onlarinmis gibi davraniyorlar diger üyelerin aletleri kullanmasini kisitliyorlar ve böylece spor salonu üyeler i baska salonlara kaciyorlar spor hocalari ise monotonluktan olsa gerek bir süre sonra ilgilenmeyi birakiyorlar hersey hocada bitiyor spor salonlarinin 3 katli veya büyük olmasi gerek herkes rahatça spor yapabilsin salon açacak arkadaslarda yazdiklarimi goz onunde bulundurarak iyice arastirma yapmalari cok iyi olur. Ayrica spor hocalari genc arkadaslarimiza ogretirken kabaca davranip kendilerinden sogutuyorlar sanırım onlarin kendi parasiyla geldiğini unutuyorlar :)

0|1
    0|0
    • yaniii ama aletler çok olması gerekir özellikle salonun geniş olması şart
      o pro lardaerken saatlerde gelirse çözülür problem :)))

• Eig için teşekkür ederim:)

• ne demek hepsini özetlemişsin daha ne olsun :))

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 8

• iki şey sevmiyorum bir aleti babalarının malı gibi sahiplenip o aleti tek başına işgal etmek ve sanki bench vb aletler dinlenecek yermiş gibi orada oturmaları

0|2
    0|0
  • Tricepsi dumbell rack'ın orada çalışıyor almamızı engelliyorlar.
    Terli terli bench'i kullanıyorlar ve temizlemeden gidiyorlar.
    Ağırlıkları düşürüyorlar yere fırlatıyorlar.
    alet başında sohbet edip bizi engelliyorlar.
    Bağırıyorlar.
    Hocalık taslıyorlar.
    daha çoook var.

0|0
    0|0
    • aynen ne güzel anlattınn özellikle yazın çok var bench e yatıyorlar terli terli onu çok gördüm..

• Hocayla sorunumuz var

0|1
    0|0
  • Yazıldıktan sonra, sadece 15 gün gelen ve boş yere makina işgal eden ergen grupları..

0|1
    0|0
  • üşengeçlikten gidememek

0|1
    0|0
  • gitmem ki :D

0|1
    0|0
  • Sakatlanıyorum. Bazen motivasyon kaybı yaşıyorum. Birde beslenmeyle ilgili problemler oluyor.

0|0
    0|0
  • biraz daha geniş olsalar iyi olur

0|1
    0|0
Yükleniyor...