Satış sorumlusuyum yeni başladım yani bugün 4. günümdü. Bacaklarım felaket ağrıyor. Ne yapmam lazım?

Yürümekte cok zorlanıyorum bacaklarım,dizimin arkası felakett agrıyor ne yapıcam gecmesi icin yarın yine calısıcaamm :((

0|0
3|13

En İyi Kız Görüşü

• ilahi ya.ne varki bunda beden yorgunluğu.yani hamlık denilen bir durum.alışık olmadığın bir hareketlilik yaşıyorsun şimdi yeni işinde.sabredeceksin bir iki hafta içinde alışırsın.cilt altı yağlar kasa dönüşecek sende sorunsuz bir hareketliliğe kavuşacaksın.

1|0
    0|0
    • kilolu degilim ki spor oluyo ama oturamıyorum cok yorucu calısıyorum ayaklarımın topukları felaket..

• benimde 18 günlük erkek torunum var

• kesınlıkle haklısın :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Hamlamışsın,kas gevşetici al ve 1 hafta bekle ağrısı ancak geçer

1|0
    0|0
    • ewet hamım agustosta evde yattım hep..

• bende garsonluk yaparken öyle oluyodu en etkili çözüm bende tecrübe konusuyo dinle

ılık su ayarlar ıcıne tuz at karıstır ve 10 dk ıcınde ayaklarını beklet ovala

daha sonra yataga gec uzan ve basından bıraz yuksek gelecek sekılde ayagının altına bırseyler koy ayak ustunde oldugun ıcın kan hem ayaga yuklenıyor altına bırsey koyup uzanırsan tam tersı olacak ve kan asagı hareket edecek sende rahat bır sekılde uyuyacak ve hıssetmeyeceksınn

1|0
    0|0
    • dünn ilk ılık su tuttum sonra buz gibi su tuttum bi ise yaramadıı yatarken yatarken ayaklarımı dikicem tsk edrm.

• oyle tutma ıste hanıı ovala mesaj yap rahatlar

• zeytinyagı ile ov. üstüne hamur koy ve bezle sar

0|0
    0|0
  • Kalcalarindan aşağı üç beş dk soğuk su tut... Işe yaradığını göreceksin...

Diz arkasında ki ağrı bel fıtığı nda da ortaya çıkar. Dikkat et. Beline yüklenme...

0|0
    0|0
    • belime yüklenemem zaten bel acılması var bende ama sürekli egilip kalkıyoruumm diz arkalarım cok kötü oluyo kalkarkenn :(

• Bel fıtığı geçirmiş olmama rağmen çalışırken yada sporda hamlanirsam diz arkasında cekme yada ağrı olmadı hiç. Ama diğer dediklerin bire bir örtüşüyor. Hamligi hiç birşey yapmadan bile 3 beş günde anlatırsınız ama bel öyle değil. Egilirken dizlerini kullan... Kolay gelsin...

• tsk edrmm.

• kendine göre iş bul

0|1
    0|0
  • satış sorumlusu olmak kolay değil :) bu sektör böyledir alışırsın zamanla ayakta durmaya

0|0
    0|0
  • alışık değilsin . masaj yap

0|0
    0|0
  • merak etme zamanla alışırsın...şimdilik ılık su ile yıka ve uzat ayaklarını dinlen iyi gelir.

0|0
    0|0
  • işi birak

0|0
    0|0
    • maas baglayacaksan bana bırakayım.

• hmm hakkında hayırlısı ozmn

• tsk edrm

• Hamam'a git.Ağrın direk geçiyor.

0|0
    0|0
  • tuzlu su

0|0
    0|0
  • İzin al çalışma .D

0|0
    0|0
  • ne tür satış bu?ne satıyorsun.satış konusunda çok bilgiliyim.daha az yorulmanı sağlaya bilirim...

0|0
    0|0
    • bayan kıyafetlerii..

• yapman gereken tek şey arkadaşlar arasında nöbetleşe çalışmak.babet midir nedir hani varya çarık gibi altı düz ayakkabılar var eskiden nayloncular satardı şimdi çok moda.onlardan düzgün birtane al.daha az yorulursun.perakendecilik zor iş toptan olsaydı işin çok kolaydı anca elimden bu geldi.

• peki tsk ederm en iyisi ortapedikk ayakkabı almakk.

Kızlar Ne Diyor 2

• Allah kolaylık versin canım daha yenisin zamanla alışırsın

1|1
    0|0
    • teskk. edrrm alısmak istemiyorum :( sırf sigortam erken baslasın diye girdimm isee :(

• En gec 2 haftada alisirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...