Israr ettiğiniz halde cevap alamazsanız ne yaparsınız? Cafede erkek arkadaşınızla.................

Güzel bir gün ve cafede erkek arkadaşınızla sohbet ediyosunuz, garson kız masaya yaklaşıp arkadaşınızın kulagına birşeyler söyledi. Israr ettiğiniz halde cevap alamadınız ne söylediğiyle ilgili, aklınıza ne gelir?

0|0
13|2

En İyi Kız Görüşü

• ısrar ettıgım halde adam bana cevap vermıyor ha?ecelıne susamıs kopek olmaya baslamıs galıba dıye dusunurum kızın yanına gıder gayet sert bır tavırla ne dedın derım baktım mırın kırın edıyor ordakı son ıs gunu olur sanırım benım yanımdakı adamında yanımdakı son sanıyesı olur

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Toplum içinde kulaktan kulağa konuşulmaz... Kötü bir şey olmasa da açıklama yapması gerekir diye düşünürüm , ama ısrar etmem açıklama yapabilmesi için zaman veririm .

0|0
    0|0
  • Gıcık olurum, söylemesin.

1|1
    0|0
  • ben cok sınır olurm kesınlıkle kavga cıkar..

0|0
    0|0
  • ne o? senden çok mu hoşlanmış? ne söyledi sana? ya şimdi söyle onun ne söylediğini ya da ben gidiyorum :((( :))))))))))))))

2|0
    0|0
  • Kendisiyle ilgili bir şey söylediğini düşünürüm özel olmayan bir şey söylenir rahatlıkla çünkü.

0|0
    0|0
  • sana mutluluklar der kalkar giderim

1|0
    0|0
    • anlamadan dinlemeden olur mu ya? belki sana bir süpriz planlamıştı onla ilgiliydi

• BOŞUNA GİTTİ DESENE EMEKLERİN:)

• Yo ben elimden geleni yaptığım için memnunum.Boşa gitti falan demiyorum bilerek isteyerek yaptım sonuçta

• harbi çok sinir olurum ya benden gizli ne olabilir kii

baktım cevap alamıyorum kızı döverimm valla hemde nasıll :))

0|0
    0|0
  • eğer kız güzelse değilse sorun da değil ama güzelse ilk aklıma daha önceden tanıştıkları gelir o günden sonrada konuşucaklarını düşünürdüm

0|0
    0|0
    • direk kötü düşünüyosun yani?

• :))))))) sevgili demek dert demek ama

• Bu getırdiğin kaçıncı kız buraya p.ç :)))))))

0|0
    0|0
  • heyttt çekilin ben bukızı döverim:)

0|0
    0|0
  • Allah kimsenin başına böyle bir şey getirmesin...

0|0
    0|0
  • söylemesin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• arkadaşınızın sırtı falan açılmışdır size karşı utandırmamak için kulağına söylemişdir

0|0
    0|0
  • kardeş ben olsam senin yerinde ısrar edince bile söylemiyorsa ne dediğini birşeyi bahane edip mesela "sanamı asıldı" gibisinden söylemezsen agzını burnunu kırarım o garsonun derdim. ama sen iyi yanından düşün belki sadece şanslı masadan falan çağırmışlardır ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...