Hiç en yakın arkadaşlarınızla yaptığınız özel günler felan var mı?

Benimle arkadaşımın var mesela salı günleri gece ikimiz bir araya gelip dedikodu yaparız yüzlerimize yeşil maske süreriz pizzacı çağırıp eve geldiğinde kapıyı açıp yeşil maskelerimizle onu korkuturuz birbirimize manikür pedikür yaparız yastık savaşı felan yaparız bir de her pazar sabah 9 da sırayla birbirimizin evine gidip saçma programlar açıp eleştririz bu yüzden ben bu günler kimle olursa olsun plan yapmam peki sizin arkadaşlarınızla böyle günleriniz var mı?

0|0
8|19

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaş grubum vardı ne zamanki ismimin önüne kız eklediler kaçtım.gerçi böreklerden dolmalardan kısırlardan mahrum kaldım ama olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• evet arkadaşlarımla her pazar ya bir restoranda yada mesire alanında cok güzel bi yemek yer üstüne rakı içip o haftaki olaylardan bahsederiz. futbol filan konuşmayız asla.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşlarımla eylence gecelerimi hafta içine ayırıyorum hafta sonu sadece kız arkadaşlarıma ait :)

0|0
    0|0
  • aslında erkeklerde okey oynayarak birde kızlarla olan maceralarını anlatarak bu sohbeti yapar. Bayanların manikür pedikür yapması doğal:) Tabii erkek sohbetleri hariç

0|0
    0|0
  • ne güzel en azından sacmalaya bileceginizz konular var erkeklerın en ıyı sacmalama ortamı kahve veya birer efesle tren yollarıı...onun ıcınde ozel gun yok kanka canım sıkılıyo gel ıcelım he yaw bende zaten bahane arıyodum hemen gelıyorumm.. felan:D

0|0
    0|0
  • yaptığınız çok güzel bir şey ancak benım yok

0|0
    0|0
  • Kardeşimle hatta gardaşımla bizim orda bir tepe var orda mangal yaparak,sonra kömür islerini yüzüme sürüp köylüleri,danaları korkutururuk,ha bu arada ortak dersimize giren Suzan hocanında derste verdiği frikiklerden konuşmayıda ihmal edmeyiz: D

0|0
    0|0
  • anlaşılan ikinizde erkelerden çok çekmişsiniz.

0|0
    0|0
    • yooo hiç çekmedik ikimizinde çok sevdiği sevgilileri var ama o günler ikimize özel

• pizzacıyı korkutmayın ne ıstıonuz calısan emekci adamdan

0|0
    0|0
  • her haftasonu boğazdan denize giriyoduk. havalar soğudu oda bitti :(

0|0
    0|0
  • dikkat edin pizzacı bigün size çok pis bi şaka yapıcak :D

0|0
    0|0
  • çook tatlısınız ya yaşınız kaç sizin:)

0|0
    0|0
    • ben 18 o da aaaaa bak olaya o da 18 miş :D

• ne güzel çılgın deliler sizi, dikkat edin yaşlı bi pizzacı gelmesin kalpten felan gitmesin. Gerçi hepsi genç genelde:)

• :D valla onu bilemeyiz belki panik atak çıkar felan bizde o biz hallederiz

• yok

0|0
    0|0
    • olsun naapalım ama arkadaşlarınla eğlendiğin zamanlar vardır elbet

• çocukluk güzel bir şey ama pizzacıya dikkat edin :)

0|0
    0|0
  • İçmek en guzel gun

0|0
    0|0
  • Bazı akşamlar fifa oynayarak sabahlıyoruz. Keyifli oluyor.

0|0
    0|0
  • Var var sık sık rakı sofrasına otururum kardeşlerimle.

0|0
    0|0
  • her cumartesi toplaşıp elimin üstünde kimin eli var oynuyoruz.

0|0
    0|0
  • Var bir araya gelip internet cafeyi kapatıyoz ve halflive multi playde levye ile birbirini öldürüyoz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• bu kadar düzenlisi beni bozar.ama canım istediğinde dışarı çıkarım birine de ani bir planla haber verir buluşurum.sonra canım sıkkın ya da evden sıkılmışsam arkadaşıma gideriz.giderken bir şarap alırız öyle içeriz, saatlerce film seçer, izlemeyiz, sabahlarız.eski sevgililerimizi inceler dert yanar en fazla mesaj atar bir kahve falı var uyuya kalırız.sabah birbirimizi şakalarla uyandırır sonra kafamıza göre takılırız.birbirimize oje sürmekten, taklit yapıp video çekmeye kadar ama akışına bırakırız öyle haftalık olunca sorumluluk sahibi hissederim kendimi.ama çok da şirinsiniz açıkçası. :)

0|0
    0|0
  • fırsat buldukca dısarı çıkar kız arkadaşlarımla eğlenirim.. modumuza göre rakı balık yaparız birbirimizde kalırız pazar günleri şehir dışına çıkar kahvaltıya gideriz sonra nargile kahve keyfi maç olursada akşam maç izlemeye gideriz falan. Sadece pazar günleri özel sanırım bizde diğer günlerin pek farkı olmuyo elimizden geldiğince ve zaman buldukca birbirimizle oluruz...

0|0
    0|0
  • Biz bazen toplanır manikür pediküre gideriz , o kadar ...

0|0
    0|0
  • en yakın arkadaşımla yanlış anlaşılmasın tüm özel günler de hep bir aradayız anneler günü ,babalar günü,sevgililer günü vs vs:D

0|0
    0|0
  • Eveeet birbirimize kalmaya gittiğimiz günler özel günler oluyor. 2 kişiysek film dedikodu falan. ama daha fazla kişiysek baya iyi makyaz yapıyoruz oje sürüyoruz birbirimizin kıyafetlerini giyip defile yapıyoruz, kısaca çooook eğleniyoruz <3

0|0
    0|0
  • çok uyuz benm arkadaşlarım ya. bişey yaptıkları yok arada alışveriş yapar cafeye gideriz falan ama belli bir günümüz yok kafamıza göre

0|0
    0|0
  • bi ara korku filmi gecesi yapardik sayilir mi..

0|0
    0|0
  • bir tane de bana göndersene yeaaa

0|0
    0|0
Yükleniyor...