Neden kimsenin umurunda değil?

O kadar şehit verdik hala veriyoruz. Önce 25, dün 2, bugün 1, bir kaç gün önce 4-5 belkide bizden saklananlar...Ama bakıyorum millet hala başka dertte..Neymiş efendim sevgilisiymiş, şuymuş, buymuş...Kendinize gelin yahu. Vatan gitti elden daha neden bahsediyorsunuz. Ne kadar vurdum duymaz oldu bu millet. Özellikle kızlar başınızı makyajdan giyinip süslenmeden kaldırın da çevrenize bakın. Ne durumdayız bir anlayın ya!

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Geçenlerde tv de izlemiştim Karayılan soyadlı kişi basın mensuplarına açıklama yapıyodu altını çiziyorum BASIN MENSUPLARINA! Bu ilk defa da olmadı. Ben şunu düşünüyorum arkadaşlar koskoca Türkiye Cumhuriyeti 30 yıldır bulamıyo da kıçı kırık basın mensupları bulup röportaj yapıyolar. Bizde bunu yiyorum. Arkadaş devlet istese anında başına çöker. O basın mensuplarına röportaj verilen yere baskın yapılamayacak kadar aciz bir ülke de DEĞİLİZ. En güzel açıklama bu basın açıklamasıdır. 30 yıldır bulamıyomuşuz ama medya hemen buluyo. Başına çöküp oracıkta ortadan kaldırılamaz mı kaldırılır ama neden yapılmıyor. Devleti her yöneten kişi '' Bıçak kemiğe dayandı artık '' cümlesini kullanmıştır ve biz bunu daha çok duyarız!

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• sen cok duyarlisin belli... Nete girip burada ahkam kestigine gore uzuntun belli... Oncelerden 1 sehit haberi duyuldugunda tv bile izlenmezdi... Belki birazdan takip ettigin dizinin basina gececeksin ya da bu yaziyi okurken bir yandan muzik dinliyorsun ya da feyste dolaniyosun... Bu mu uzulmek bu mu duyarlilik? Burada govde gosterisi yapacagina git 2 tarih kitabi oku da gecmisimizi ogren nereden nereye geldigimizi, getirildigimizi ogren... 40 firin ekmek yemen lazim senin.

2|0
    0|0
    • Şu an oturmuş şehit haberleri okuyorum. Ağlamaktan şiştim zaten. Öyle hafife alsam yazmazdım.

• Haklısın ama bu kimsenin umrunda değil...onlar artık şehit ama ailelerinin çektiği acıları görünce benimde içim yanıyor...ve kaybettikçe hep yumruklarımı sıkıyorum...

1|0
    0|0
  • şşt. sessiz olun Türkiye'm uyuyor..

2|1
    0|0
  • helal olsun kız sana da şu sözünü anlamadım."Vatan gitti elden daha neden bahsediyorsunuz" bu sözü neden diyorsun ki şimdi vatan hiç gitmedi hiç de gitmeyecek.kızlar konusunda da sonuna kadar haklısın ama herkes kendi hayatını yaşamak istiyor saygı göstermek gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Akp oy veren %50'lilk kısım düşünsün...Yazıklar olsun akp'ye oy verenlere ve onlara çanak tutanlara..

4|2
    0|1
  • Sacma sapan konusup goz boyama.madem uzuluyorsun burada ne işin var?gecen sene cukurcada verilen 25 sehidi, licede ki 13 aktütünü eruhtakileri hatırlıyormusun? Onların ailesi kadar uzuluyormusun? Sevgilin gelip ayrılalım dese şehitlerimiz gelecek mi aklına hee

3|0
    0|0
    • Ben mitinglere ve protestolara giden insanım. En azından ben birşeyler yapıyorum. Sen ne yapıyorsun? Ayrıca sevgili gibi saçma konularla ülke mevzularını bir tutmam.

• Ben askerim var mı otesi

• İnsan kötülüğün ne olduğunu başına gelmeden asla anlamaz

0|0
    0|0
  • Oturup hayattan kopacak değiliz. Üzülüyo olabiliriz ama bunun için oturup hiçbirşey yapmadan ağlamak ve ortalıkta şehit şehit diye gezmek saçma.

0|0
    2|2
    • ama vietnam için zamanında abd'yi protesti ediyodunz ? Veya abd bir ülkeyi işgal ettiği zaman sokaklarda geziyodunuz? ozaman niye saçma değildi? saçma olmaz çünkü siz kendi ideolojinize göre hareket ediyorsunuz,çünkü siz odtu'de oldugu gibi pkk'lılarla sarmaş dolaşsınız...

• tamda yerine yazdın kızım ne duyarlı insanlar burdakiler hemen olaya el koyarlar merak etme kusura bakma ama bende üzülüyorum ama sanırım daha çok şehit olucak gibi burdan dehilde özelden uzun uzun bu konuda konusurdumda burda sıkıcı olur

1|0
    0|0
  • doğru söylüyorsun da vatan elden gitmedi gitmez de.. Sen vatan elden gitti dersen şehit olanların kemikleri sızlar.. Aslında ne olursa olsun olan fakir fukaraya oluyor.

0|0
    0|0
  • sen bunları söyledin ya. artık düzeliriz.

0|0
    0|0
  • Alışmış kudurmuştan beterdir diye bi söz de vardır..

0|0
    0|0
  • Ben de onun farkındayım. Ama 1978 den bugune bu olaylar var. Devlet çözüm bulamamış bizmi bulaşacaz seni beni adam yerine mi koyarlar

0|0
    0|0
    • Atatürk devleti adam yerine koymamış mıydı? Sen ne dediğinin farkında mısın arkadaşım adam erken göçtü bu dünyadan ve savaştan yeni çıkmış bir ülkeyi imkanları doğrultusunda yükseltmek için ne gerekiyosa yaptı Atatürk olmasaydı sen nice olurdun ya da biz olur muyduk bunu hiç düşündün mü? neyse sakinim

• Atatürk'e laf etmeyin. Siz de iyice Atatürk' sataşmaya başladınız. Biz henüz ölmedik. Buna izin vermeyiz.

• Hocam siz niye gerildiniz ben cevabını adam yerine koyup karşılık vermedim boşverin

• klavyeden vatan kurtarılmaz duadan baska ne yapalım ?

0|0
    2|1
  • Ben mi oy verdim kardeşim tayyipe oy verenler utansın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• bak kesinlikle ve kesinlikle bu konuda en az bak en az senin kadar hassasım şehidime ve vatanıma önem ve değer veririm.ama saçmalamayı bırakın ya madem sen bu kadar duyarlısın buraya sırf bu soruyu sormak için mi girdin herşeyi bu kadar basite indirgemeyin

2|0
    0|0
    • Bir sürü insanı bu konuda uyarmaya çalışıyorum ve sadece buradan değil çevremden de başladım

• Gayet duyarlıyım şahsen ben ama burası erkek-kız ilişkilerine dayalı bir site sonuçta , beğenmiyorsan çıkabilirsin.

0|0
    0|0
  • Evet ne yapabiliriz çok merak ediyorum, söyler misin önerin varsa? Kimse uyumuyor. Herkes uyutuluyor. Bizim ülkemizde düşünceye saygı yok. Özgür düşünce diye bir kavram yok. Başımızdakiler ne isterse o oluyor, ister beğenelim ister beğenmeyelim. İtiraz edenleri görüyorsun değil mi? Ya mezardalar, ya demir parmaklıklar arkasında.. Konuşarak bir şey kazanamıyoruz bu ülkede. İstediğin kadar bağır, çağır kimse umursamıyor. Öyle berbat bir haldeyiz ki, artık umudum bile yok. Çözmek isteseler, çözerler ama bu kimsenin işine gelmiyor. Bak gör, şehit verdiğimiz zaman isyan edenlerin çoğu seçim zamanı geldiğinde 5 kuruş için yine vatanını satıp, başımızdakileri seçecek. Bu döngüye alışmamız gerekiyor, içimiz kan ağlasada bu böyle..

0|0
    0|0
  • Helal olsun.

1|0
    1|0
  • şimdi vatanı kurtaralım çağrısını burdan mı yapıyorsun ?

0|0
    0|0
  • klavyeden vatan hangi tuşla kurtarılıyordu ? .

çok istiyorsan git bişeyler yap burda konuşmak yerine..

hem bişey deyim mi böyle koyun millete herşey müstehak ! daha vatan sağolsun demeye devam etsin bakalım şehit aileleri ulan bir tek onlar ayaklanaydı biterdi be! ..

ateş artık düştüğü yeri bile yakmıyor yani.

% 50 ye sormak lazım.. kim varken kaç yılda kaç şehit olmuş .. nasıl artmış .. peh.. oy vermeye devam edin..

2|1
    0|1
    • bende onu diyorum en azından elimden geldiğince herkesi uyarıyorum. oy vermediğim için sorun yok. ama daha fazla insanı uyandırmak istiyorum.

• Onu bende anlamadım. Kim arkadaş bunlar? 10 yılda 1355 e yakın şehit vermişiz. Nasıl bir sayıdır bu?

• İsterse 10 bin şehit olsun bu hükümet ve onu seçenlerden bi cacık olmaz.Onlar anca sapıklık yapmayı bilirler.Türban,Tecavüz,Kız çocuklarını kapatma,Okul yaşını 5 e indirme gibi şeylerle uğraşırlar hey yavrum hey

Yükleniyor...