Adını bilmediğim bir şarkının adını nasıl bulacağım ?

Yaw benim pcde bir şarkı vardı ismi yazmıyordu track olarak yazıyor şarkı çok güzel bugün arabada radyoda başka aynı şarkının başka versiyonunu dinledim hoşuma gitti ama adını bilmediğim için şarkıyı bulamıyorum.Şarkı rock n roll tarzı eski bir şarkıya benziyor.Sizce bu şarkıyı nasıl bulabilirim ?

Güncellemeler:
Aranızda ingilizce bilen varsa şarkıyı bir atayım dinleyin sonra sözlerini söylersiniz bana bulurum varmı inglizce bilen ?

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• sözlerini googleda arat

0|0
    0|0
    • sözlerinide anlamıyorum ki headbang mı diyor buna benzer bişeyler diyor ingilizce şarkı :D

• dikkatli dinle sözlerine bak

• 3ay

Sarki ariyorum hatirlamiyorum ama klibi az da olsa aklimda 2 sevgili hirsizlik yapiyor biraz katy perry timber in klibine benziyor kizin ustunde fistik yesili bisey falan vardi bavulda para falan vardi polisler kovaliyodu bukadar kizin adi alexa mi biseydi cok aradm ama yok kafayi yicem kiz esmer di 2010 2011 arasiydi lutfen yardimci olun 3 gundur sarkiyi ariyorum :-)

Kızlar Ne Diyor 8

• Keşke acık mırıldanaydın ...

0|0
    0|0
  • ipucu da yok napak ölek mi boşberrrt

0|0
    0|0
  • sözlerinden bir kısmını hatırlıyormusun eyer hatırlıyorsan google ye yaz aradığın parça çıkar mutlaka

0|0
    0|0
  • hiç gülceğim yoktu

0|0
    0|0
  • App store kullanıyorsan program vardı mirildaninca adını veriyo

0|0
    0|0
  • samanlıkta iğne aramak gibi

0|0
    0|0
  • Houndsound diye bi program kullaniyordum ben tablette cok iyiydi bu konuda bi dene :)

0|0
    0|0
  • Mırıldan bi:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bnde bi program var telefonumda soundhound diye bn söylüyorm adını bilmedigim şarkııyı yada dinletiyrm cıkarıyo hmn :D :D

0|0
    0|0
  • sözlerini google amcaya çıtlat o kesin biliyodur

0|0
    0|0
  • 12 Stones We Are One bu olabilir mi Gerçi Şarkının Başında "We Walk Alone" Diyor Ama "rock n roll " Gibi Söyleniyor.Bi Bak Bakalım.

0|0
    0|0
  • ben biliyorum ya şey söylüyordu hani bi adam hatırladın mı? :)

0|0
    0|0
  • 2-3 satır şarkının sözlerini yaz sana yardımcı olabilirim.

0|0
    0|0
  • Programlar var telefona indir tutarsin sesi buluyor hemen

0|0
    0|0
    • o programların adı ne ?

• Ben android de soundhound kullaniyorum bugune kadar bulamadigi sarki olmadi ama turkce sarki hic denemedim

• Shazam da isini gorur yabanci ise yuzde yuz bulursun bu ikisiyle de

Yükleniyor...