Erkek arkadaşım benden kendisine bel soğukluğu geçtiğini söylüyor

Merhabalar ;

1 yıllık ilişkim var. birlikteliğimizde.. Geçtiğimiz hafta cuma günü erkek arkadasımla birlikte olduk. Dün aksam bana penisinin idrara çıktıgında yandıgını söyledi ve regl dönemimin olup olmadıgını bir yanma yaşayıp yaşamadıgımı sordu. her ıkısıde olmadıgı ıcın konuyu kapadık antibiyotik aldıgını söyledi olabilicek idrar yolları enfeksiyonu adına.

Bugün bana bel soğuğu olmuşum dedi ve doktora gidiceğini benımde gitmem gerektiğini bunun cinsel yolla bulastıgını söyledi. Anlamadıgım ben sağlıklık bir bayanım ve kendisinden baska kımseyle birlikteliğim olmadı..

Bu sorunun temeli nedir yardımcı olabilir misiniz ? Psikolojikmen kötü durumdayım.

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bel Soğuklu Makat "Anal Sex"den bulaşır makattaki sıvı penise girmesiyle Bel Sogulugu hastalıgına kapılır Hiç Makattan birleştinizmi ?

Bağırsaklarda bulunan sıvıdan oluyor cinsel temasda penis deliğine giren sıvıdan ötürüdür sizle birleşdimi ? "Başka biriyle ilişkidende geçmiş olabilir , hayvan insan belli olmaz , lakin bağırsakdaki bakteri ve hastalık erkeğe geçer eğer ondan sonra"Vajinal"kısımla birliktelik kurduysa sizede geçmiş olabilir

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• öncelikler herkeze merhaba arkadaşlar.

bundan 5 6 ay öncebenimde başıma gelmişti kız arkadaşımla günde ortalama 4 5 sefer düzenli olarak sex yapıyorduk lakin bir gün analdan yapmamı istedi oymuş o gün başladı hastalıgım sık sık tuvalete gitmeler işeyememe beyaz sıvı gelmesi ilk 1 hafta pek oralı olmadım canımın yanmasına ragmen yani toz konduramadım açıkcası kız arkadaşmın hasta olduguna megerse anal sex yapmamızdan dolayı bana bulaşmış onada bulaşmış tabi sonradan vajinal bölgeden yapınca ve sonrasında koca koca 3 tane penisilin yedim gerçekten acı verici bir durum ilişkimiz bitti onun bedden önce bir çok kişiyle birlikte oldugunu düşündügüm için..

yani demek istedigim eger analdan sex yapmadıysanız kesinlikle 2 nizden birisi başkasıylada birlikte oluyor eger yaptıysanız tedavi olup dersinizi alın ve ilişkinize zarar vermeyin derim ve bu sebepten kız arkadaşımı suçladıgım için büyük utanç duyuyorum özürdileyip yalvarmak isterdim kendisine ama şuan yüzüme bile bakmıyor siz siz olun bu konuda konuşurken çok hassas davranın iyi günler..

0|0
    0|0
  • Ya kardeşim o kadar korkma Yazdığını okudumda üşenmeden üye oldum yazıyım dedim gerçe yorm tarihini çıkaramadım ne zaman olmuş bu olay ama genede yazıp bilgilendiriyim diğer okuyanları bilgilendiririm en azından. baya araştırdım o kadar korkmana gerek yok ben geçen gün bir kız arkadaşımla ilişkiye girdim. kızdan hiç beklemiyodum yani öyle bişey olduğunu ama penisimde yanma hissettim işkillendim bir iki gün sonra afedersin kilodumda yeşilimsi bir leke gördüm baktım tekrarlıyo günlerce internette araştırdım direk bel soğukluğu dedi. kişiden kişiye belirtiler değişiyor. kadınlarda bağzen hiç belirti göstermiyor. tedavisi kolay ama tedavi edilmesse iltihap içeriyi sarıyor ve kadın içinde erkek içinde kısırlığa neden oluyor. kesinlikle tedavi ol. yoksa çocuğun olmaz. tedaviside doktora gidiyosun 3 tane iğne bir antibiyotik yazıyor zaten iğnelerin iki tanesini yedinmi cinsel organında kaşınma başlıyor. biyerin kaşınıyosa zaten iltihap kuruyo demektir. ben 2. iğneyi yedim bir iğnem bir kutu antibiyotiğim var daha. ilaçların bitincede bitkisel kürler var onları öneririm meyan kökü çayı falan ben öyle yapıcam buda işi garantiye almak için hani ilaç yetmez belki diye iyce temizlesin diye benimkisi sağlamcılık. ailenede üşütmüşüm ya da boğazlarım ağrıyo ağır faranjit olmuşum desin iğneleri sorarsa. sıkıntı yapma. en son 3 ay geçtikten sonrada git bir HBs Ag VDRL-RPR Anti HCV (EIA) ve her ihtimale karşılık HIV testi yaptır aids. testi yaptır. bak bu testler de temiz çıktımı hastalık geçmiş demektir. rahat ol psikolojini bozarsan kendi kendini hasta edersin kafaya takma ben bu şekilde program yaptım kendime. erkek arkadaşına gelince milletin lafıyla harcama analdan ilişkiye girdiysen senden bulaşmış demekti. eğer girmediysen o başka biriyle ilişkiye girmiş olsa bile seni çok seviyoki sana söylemiş tedavi ol diye yarın bigün kısır kalma diye o araştırmasını yapmıştır illaki. ama aldatılmayı kabul etmem diyosan senin bileceğin iş. dediğim gibi kafana takma rahat ol yeter ;)

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun. Bel soğukluğunu sadece cinsel yolla bulaşa bir hastalık diye biliyorum. Ya sen ona ya o sana geçirdi. Kesinlikle doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • seninki başkasından kapmış olabilkir ama muhtemelen sanada bulaştırmış hastalığı bunu sana söyleyemiyoda tedavi olmanı istiyo ama seninde :)

0|0
    0|0
  • Tam emin olmada "erkek arkadaşın başkasıyla birlikte olmuştur" diyerek nasıl bir sorumluluk aldığınızı biliyorsunuzdur umarım hiç tanımadığınız bilmediğiniz biri hakkında anında bu karara varmak tuhaf doğrusu..bunu söylemenin sonuçları bu ilişkiye çok zarar verebilir ve bu söylediğinizin yanlış olma ihtimali olduğunu da düşünürsek o zaman kötü bir durum işte ...

0|0
    0|0
    • kafam cok karıstı :(

• Bu saydıklarınızdan biri olabilir..

• Adam bunu dediyse nasılı önemli değil, hastalık kesinlikle doğrudur, doktora gitmelisiniz en kısa zamanda.

0|0
    0|0
  • bende hertürlü cinsel yoldan bulaşır dıye bılıyorum ve bır kac aydır tedavı oluyordum daha yenı atlattım malesef kız arkadasım uyusturucu için bedenini pazarlayan biri çıktı ve böle insanların hastalık taşımasıda doğal yani vede unutmadan biz anal yoldan birleşmede bulunmamıstık... ama hastalık bana bulaşmıştı...

0|0
    0|0
  • ters(anal) iliskiye girdiniz mi?

yada ters iliskiden sonra vajinal iliskiye girdin mi?

doktora gitmende fayda var...

0|0
    0|0
  • başka bırıyle bırlıkte olmadıysan nıye kafana takıyorsun arkadaş. sen ondan başkasıyla bırlıkte olmadıysan o başkasıyla olmuşdur bu kadar basıt ona gore davran .

0|0
    0|0
    • haklısınızz...

• sonuçda cınsel yolla bulaşan hastalık kım korunmadıyse sevgılısını aldattıysa onda cıkar ama buyuk ıhtımalle sevgılın paralı seks yapmışdır onda bulaşmışdır. sana da bulaşınca ondan ıtıraf etmışdır. doktora gıt tedavı ol gecmış olsun ve sevgılın bıle olsa korun bence

• lanet olsun yaa.

• beline korse bağla sıcak tutar :D

0|0
    0|0
  • Arkadaşın bel soğuklgunun adını duymuş sadece ne oldugu hakkında bilgisi yok sanırım.

1|0
    0|0
  • bence hekime basvurun

0|0
    0|0
  • Taşıyıcı olabilirsin bazen immun sistem baskılar enfeksiyonu.Test ettirmekte fayda var.

0|0
    0|0
  • Bir daha ilişkiye girmeyiz dersin sen bel soğuğu oluyorsun o zaman hiçbir şeyi kalmaz;)

0|0
    0|0
  • Kanımca kendisi senden bi kaç gün önce başka bir bayanla birlikte olmuştur...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun knk :D

0|0
    0|0
  • Belki de çok mast yapıyordu senden önce. Aşırı mastta belde soğukluk oluyor. Ama arkadaşın ya da ikinizden biri başka biriyle ilişkiye girmiş olabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Arkadaşın başka yerden kapmış olmasın..

0|0
    0|0
    • olabilir mi ki..

• ben sağlıklıyım evet :( yanı burda denılenler doğruysa :(((

• sen bi jinekoloğa görün bence

Kızlar Ne Diyor 2

• canım sırf senın ıcın arastırdım bu saatte cok uzuldum bel soguklugu cınsel yollaa bulasan bır hasatlıktır emın olmak ıcın yıne ararstırdım bu adamı sen salla baska bı nedenı yok hastalıgın hem aldatıyor hem hastalık bulastırıyor tedavı ol ve tekmeyı bas bence doktorada bır sor ve bıze de en azından bana da bır bılgı ver bak tatıle gıtmıstı demıssın orda bı haltlar yemıs bu kı yakın bı zamanda yemesı lazım bel soguklugu ıcın gozunu aç

0|0
    0|0
    • Çok moralim bozukk :((

• ıns guvenıyorsan ne guzel o da bır gıtsın ama dırek bel soguklugu oldum demesı ılgınc...sen yıne de durumdan haberdar et gecmıs olsun tedavını de aksatma umarım hersey guzel olur canım

• ya olsun çok baska sıkıntılarım var kahretsın bu da cıkmasın basıma :(

• bel soğukluğu her türlü cinsel ilişkiyle bulaşır anal oral dahil bana da erkek arkadaşımdan geçti ağır antibiyotik tedavisi gerektirir

0|0
    0|0
    • peki nasıl anladın belirtileri neydi ?

• gerızekalı ya. kımbılır kımden aldı getırdı

• gozunu ac bebegım acıkcada sor bence

Yükleniyor...