Halı saha maçından önce?

Arkadaşlar halı saha maçından önce enerji vericek neler var redbull felan içsem mi zararlı mı nedir lütfen akşam 10-11 maçım var ne zamandır maç yapmıyorum kondisyonum yetersiz yardımcı olur musunuz lütfen

0|0
0|9

En İyi Erkek Görüşü

• Maçtan önce içme enerji içeceği kalp çarpıntısı yapar.. Çık biraz dışarıda koşu yap açma germe hareketleri falan.. Maçtan önce de bu hareketlere devam et

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben de haftaya yapacam da bende bilmiyorum uzun zamandır da yapmıyorum ama enerji içeceği pek fayda etmez sanki

0|1
    0|0
  • kondüsyonum az diyosun enerji vercek bişey arıyosun... kondüsyonun yeri enerji ile doldurulabilseydi ozaman oyuncular sakatlıktan çıkar çıkmaz tazı gibi koşardı anlayacağın 1 aylık bir kondüyonun yoksa maçta nefes nefese kalırsın bunu 6 7 saatte çözemessin biraz şu kafanda taşıdığın şeyi kullan..

0|0
    0|0
  • genç 20-30 dakika oyna sonra kaleye geç, adamın tüm organları ayrı ağrıyor sonra.. enerji içeceği kalori kaybını önler veya kalori ihtiyacını karşılar. ağrının sebebi antremansızlıkdan kaynaklanıyor..

0|0
    0|0
  • Enerji iceceginin bir faydasi ni gormedim ben sahsen

0|0
    0|0
  • Sen ne içersen gene kesileceksin ama buzzer dene derim

0|0
    0|0
    • Abi fitness yapıyorum maçta çok hızlıyım zaten ama kondisyon az

• Tamam senin için akıntı olmaz ozaman dediğini dene diğerleri hikaye ama fazla içme bak oku ole iç

• Abi peki yarısını ben yarısını arkadaş içse yararı görülür mi redbullun

• İçme

0|0
    0|0
  • Gerek var mı bu yasta

0|0
    0|0
  • Sana 100% 100 etkili yöntem soylim cinsel performans arttirici ilaçlardan iç halisahada yerinde duramazsin ben kullanmadım ama arkadaşım kullandı çocuk sahada 4 dönüyodu mac bitti çocukta hala enerji vardı

0|0
    0|0
Yükleniyor...