Arkadaşımın eski sevgilileri!

çok samimi bi arkadaşımın iki tane eski sevgiliside bana ilgi duyuyolarmış.Bi tanesiyle baya ciddi bi ilişki yaşadı,diğeri onu unutmak içindi.Şimdi eleman eski sevgilsinin samimi bi arkadaşıyla çıkıyor.Bu bahsettiğim insanların yaşlarıda az değil.olgun insanlar.Eski sevgilisi dediğim kız çok akıllı sempatik ve duyarlı biri.Diğeride inanılmaz güzel havalı ve karizmatik ama tam bir cadı.Şimdi çocuk galiba öğrenmiş durumu geçen gün bana benim için fark etmez gerçektende bozulmam yaşanılmış bişey hiçde ilgi duymuyorum ikisinide özlemiyorum diyor.Bende eski sevgilisinden ciddi biçimde hoşlanmaya başladım ama sanki ona yaklaşıram yanlış bişey yapacakmışım hissediyorum.diğer kızda zaten sorun yok ama bilemedim arada kaldım...

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce hangi kızdan hoşlandığına karar ver.Bi de bu arkadaşın bi kız için aranı bozmaya değicek kadar değerli mi değil mi ona bak.çünkü ne olursa olsun sevsede sevmesede eski sevgililerini sana karşı soğukluk olurr.. Bunları gözönüne alarak düşünn derim..

0|0
    0|0
    • aslında bide şunu düşüyorum.bu kızla bi ilişkiye başlarsam devamı çok uzun yıllar gelir.baya iyi tanıyorum çünki.böyle bi etken daha var...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...