Annene söyle onun damadı olmak istiyorum diyip sonra bu karardan vazgeçen erkek n'apmaya çalışıyor?

Kaç yıldır tanışık olduğum ama bir türlü bir araya gelemediğim bir arkadaşım var. Ben ondan hoşlanıyorum, o da benden hoşlandığını söylüyor ama kaçıyor hep. Neyse geçen gene mesajlaşıyorduk, ben bi ara sustum, neden ara verdin dedi, annemle konuşuyorduk dedim. Şimdi annene git ve Sinan senin damadın olmak istiyormuş de dedi. Böyle bir şey diyemem dedim. Demezsen seninle konuşmam hadi çabuk git söyle dedi. Ben de söyledim anneme tabii falan neyse. Sonra iyi geceler dedik uyuduk.

Ertesi gün uyandık bu damatlık meselesinden eser yoktu, günlük mevzuları konuştuk. Bir gün, iki gün, üç gün derken bu böyle gitti.

Bir gün telefonda konuşurken keşke anneme söyletmeseydin, o da ciddi bi şey var sandı dedim, evet haklısın dedi.

Bu adamın amacı ne? Napmaya çalışıyor? Hadi beni bıraktık annemi niye oyununa dahil ediyor?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• kafa buluyordur ayık mısın değilmisin diye :D

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayırlısı be gülüm...

0|0
    1|0
  • at gitsin

0|0
    1|0
  • of fena olmuş..gereksiz bi konuşma olmuşş..

0|0
    0|0
  • Madem o seninle ciddi düşünmüyor sen de onunla ciddi düşünme ve kendini ona kaptırıp da harap etme.

0|0
    0|0
  • LSD nin etkisinde olabilir :)

0|0
    0|0
  • denge sorunu var o erkekte.

0|0
    0|0
  • Dengesizmiş.

0|0
    0|0
  • Erkek kardesin varsa belki kararindan donup gelin olmaya karar vermistir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her dediğini ciddiye alma bundan sonra...Bende anlamadım şaşırmış kendini :/

0|0
    0|0
  • karaktersiz veya dengesiz..

derim böylelerine genelde.

0|0
    0|0
Yükleniyor...