Kızlar çok çok zengin olmak uğruna bir erkeğin hayatındaki 2.kadın olmayı kabul eder miydiniz?

Bu erkek İTO'nun (İstanbul Ticaret ve Snayı Odası) yaptığı araştırmaya göre Türkiyenin en büyük ilk 100 ticari kuruluş arasında yer alan bir aile şirketine sahip.(O ailenin oğlu yani.Bir nevi gelecekteki tek patronu.)Türkiye'nin sayılı zenginlerinden yani.Yaşıda genç 27-28 yaşlarınnda ama evli.Siz o şirkette çalışırken tanışıyorsunuz muhabbet ediyorsunuz ama size evli olduğunu ilk başta açık açık söylüyor.Ve siz onun hayatında hep 2.kadın olarak kalacaksınız.1. kadın hep karısı olacak.O hep yanında olacak siz kaçak gibi gizli gizli buluşacaksınız.Muhtemelen hiçbir zaman 1.kadının yerini alamıycaksınız.O onun soyadını taşıyacak onun sahip olduğu tüm imkanlara sahip bir kadın olacak ve siz ondan hep korkacak hep kaçacaksınız.Ama size muhteşem bir hayat sunuyor her türlü eviyle arabasıyla parasıyla muhteşem bir hayat.Akdenizin küçük bir ilçesinde yetişmiş sonradan üni. için İstanbul'a gelen ve o lüks hayatlar karşısında büyülenen bir kızsınız.Böyle bir fırsatı değerlendirirmiydiniz? (Dürüst olun lütfen önemli bir konu.)

0|0
15|10

En İyi Kız Görüşü

• anlattığın duruma her kadın balıklama atlar..

ciğersiz insan çok artık.. ama hayatın gerçeği şu para ,rahat hayat yokmu ,işte tuzak burada..

ama söz konusu anladığım kadarı ile,aşk değil.. aşk öyle birşeyki evli bekar ,kısacası ot bok durumu konuyor.. sen mantık yapıyorsun.. ben sevdiğim adamı paylaşamam,kaldıki rahat bir hayat şöyle dursun.. beni altın kafesede koysa,onunla göğsümü gerege gezmek,aşkımı sevgimi yaşamak varken,bir kapatma gibi deyim ki ağır olsun,yapamam tatlım..

fakir olsun,ama benim olsun,özgürlük çok başka birşey..

sana tavsiyem o na deki,bin tane olsa sana birtanesini vermem de lütfen o anlar ,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Para için bedenimi de ruhumuda satmam.

Bize yetecek kadar var çok şükür...

0|0
    0|0
  • Hayır de 2 katını versin kabul et

0|0
    0|0
  • Kısaca buna metres ya da kendini para karşılığı satmak denir! Modern fahişelik bu olsa gerek!

1|2
    0|0
  • yapan yapıyor çunku eşinden görmediği ilgiyi mutlulugu baska erkekte buluyor,böylelikle hem eşinden ayrılıp coluk cocuk varsa onları rezil etmiyor hemde istedigi seyleri baska erkekte buluyor..ama yapmamak en dogrusu tabi ki..

0|0
    0|0
  • evet evet evet! ay pardon

0|0
    0|0
  • paraya bak nelere kadır

0|0
    0|0
  • para için kendinizi bu hallere getirmeyin.

0|0
    0|0
  • bence isteyen çok olur mantıklı düşünün

0|0
    0|0
  • Ben bile ederim

0|0
    0|0
  • ederler...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Asla bu kadar onursuzca yaşanmaz.Siz kendiniz üzerinden mi soruyorsunuz? Para insanın kişiliğini, şerefini staabilirmi ? Bu kadar ucuzmu?

0|0
    0|0
  • yanında rahat konuşabilecek misin kendin olma imkanın olacak mı yoksa ipini çekince gülümseyip tin tin boyun eğeceksen hiçbirinin manası yok.görüyorum öyle kadınlar erkeğin sınırlarını kaybetme korkusuyla,sevişmeme tehditiyle vs vs esnetmeyi bok sanıyorlar.konuşup tartışamayacağım bir duruma düşürüyorsam kendimi asla kabul edemem.edersem de patlak verir zaten.

0|0
    0|0
  • asla olmam..

0|0
    0|0
  • kimsenin metresliğini yapmam alsın parasını gözüne soksun

0|0
    0|0
  • asla asla. yuva yıkan kadın olursan ? günah ya günah karısına yazık paranın gözünü kör etmesine izin verme

0|0
    0|0
  • ben istememm kumamı alcam bide başımaa olmaz olsun öyle para

0|0
    0|0
  • uzak olsun ..

0|0
    0|0
  • asla ya asla!

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun yanlış. Evli bir adama bel bağlamamalısın.

0|0
    0|0
  • zugurt olsun ilk gelecegi yer benim yanım olsun

0|0
    0|0
  • hayır ikinci kadın olmak istemem hiç bir şekilde

0|0
    0|0
  • bir erkegin hayatinda 2., 3. şey olmayı zaten kabulleniyorlar Adam Smith sayesinde

0|0
    0|0
  • Bu düpe düz kendini satmak olur ilerde esinden bosansa bile seni nikahına almaz cünkü gözünde basit bir metresten öteye gidemezsin bir de senden sıkılıp baska bir kız bulursa hiç sasırma böyle tipler parasıyla bütün kadınları oyuncagı gibi görüp alabileceklerini düsünürler..

0|0
    0|0
  • hayır asla.

0|0
    0|0
Yükleniyor...