Üç büyüklerden hangisi en büyük?

Genelde herkes üç büyükleri destekliyor , ben de soruyorum üç büyüklerden hangisi , neden en büyük ve hangi kıstaslara göre en büyük?

0|0
6|11

En İyi Kız Görüşü

• Dünyada tanınmışlık olarak GALATASARAYIM tabiki.

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 11

• Acikcasi Avrupadaki Basarilari simdi her ne kadar bir kupa aldiniz diye satasmis olsada Fenerliler Aldigi kupalardan ötürü bence Galatasaray daha önce..

0|1
    0|1
  • Her takımın taraftarı kendi takımını büyük görür yaş olarak Beşiktaş başarı taraftar sayısı lobi dünyada tanınmışlık olarak Galatasaray tabiki. Ama dediğim gibi böle kıyaslamalar hoşuma gitmiyor Ordusporda üyük Karşıyakada Trabzonsporda.

0|0
    1|1
  • Uluslarlar arası başarılar tabiki en iyi referanstır. ve uluslar arası tanınmışlık. buna göre en büyük GALATASARAYDIR. tartışmasız. lige gelecek olursak zaten şike vs. her şey dönüyor ben ligi referans almam.

0|1
    0|1
  • En büyük kıyaslaması yapılırken tanınmıslık ve uluslararası başarı baz alınır. Buna göre süphesiz Türkiye'nin en büyüğü 6alatasaraydir.
    Ama sonuna kadar FENERBAHÇE'liyim Ulan !!!

0|0
    1|1
  • Fenerbahçe <3

0|0
    0|0
  • Oncelikle hicbirinin taraftari degilim fakat carsi grubunun sosyal projelerinden, oyuncularin taraftar ile iliskileri ve ilgilerinden dolayi besiktas daha 'onurlu' diyebilirim

0|0
    0|1
  • tartışmaya gerek yok herşey ortada kartal koyar geçer :)

0|1
    0|1
  • Beşiktaş

0|0
    0|0
  • ucunden de bir b*k olmaz

0|0
    0|0
  • yazarken üç büyük yazın avrupada TRABZONSPOR temsil etsin sızdekı adaletı...

0|0
    0|1
  • ... TrabzonSpor...

0|0
    0|1
Yükleniyor...