Çözüm yolu arıyorum bulamıyorum ne yapabilirim yardım!

herşeyin böyle üstünüze üstünüze geldiği, çıldırdığınızı, beyninizin durduğunu düşünce gücünüzü kaybettiğiniz, içinizde her tarafınızı korku endişe karamsarlık mutsuzluk kapladığını hissettiğiniz yani tıkanma noktasına geldiğiniz bir anda ne yaparsınız ?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• sakinliği ve sessizliği tercih ederim ve çözüm yolu ararım,illa bir yol bulunur,yeterki panik yapmamak lazım,herşeye pozitif düşün ve bak,

0|0
    0|0
  • Kapıları ışıkları kapatır yatarım çıt çıkmasın diyede not düşerim sonra ziktir et ya der çaya sigaraya devam

0|0
    0|0
  • kalk hadi bi abdest al 2 rekat namaz kıl emin ol cok iyi geliyo. bende namaz niyazında bi adam değilim ama anlattığın durum oldugunda bana cok iyi geliyo.

0|0
    0|0
  • mast.

0|0
    0|0
  • Bunda da bir hayır var derim, düşünmeye başlarım. Çözebileceğim sorunları sıra kkoyar, sırayla yapmaya çalışırım :P.. Direk taktir-i ilahi diyerek stresse girmemeye çalışırım

0|0
    0|0
  • iki secenek :

hizli yasamak

hizli ölmek

0|0
    0|0
  • takma kafaya

0|0
    0|0
  • bi duşumu alır kafamı toparlarım

0|0
    0|0
  • Elini yüzünü yıka,balkona çık bir sigara içiyosan yak herşeyi unut be pampa..

0|0
    0|0
  • Kendimi dinlerim. Elimi yüzümü yıkarım. Şarkı açar küfür ederim.

0|0
    0|0
  • çok basit maneviyat bunun tek çıkış yolu maneviyata yönelmeni tavsiye ediyorum...

0|0
    0|0
    • o nasıl oluyor?

• namaz kıl risale i nur oku neden sıkılıyorsun çünkü ruhun sıkılıyor ruhun tek çaresi maneviyat...

Kızlar Ne Diyor 6

• ağlarım,uyurum.

0|0
    0|0
  • uyurum.

0|0
    0|0
  • yolculuk

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarımı arar bir araya gelirim kafa dağıtmaya çalışırım .. Uyurum , bebek severim ..

0|0
    0|0
  • carpana kadar sürerim.

0|0
    0|0
  • Beklerim çünkü eminim adet öncesi bunalımdır o. Ya da sigara yakarım oh mis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...