İnternetten yaptığınız alışverişlerde dolandırıldığınız oldu mu?

Arkadaşlar lütfen dikkat önemlii

arkadaşlar internetten yaptığınız alışverişlerde dolandırıldığınız oldumu aldığınız neydi ve neyle karşılaştınız ve en önemlisi hangi siteydi

Güncellemeler:
mesela bugün 599 tl ye iphone4s diyordu sizce ne kadar güvenilir
şu facebookta ürün tanıtımı reklamı yapan pinigo.com benzeri siteler varya sakın kanmayın bana 69 tllik kazık attılar saldıkları ürünler 5 kuruş etmezdi yandım ben onlardan intikam almak istiyorum akıl verin lütfen

0|0
15|17

En İyi Kız Görüşü

• Hayır çok şükür bugüne kadar öyle birşey başıma gelmedi,gelmez de.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• gittigidiyor, sahibinden.com ve trendyoldan yaptım alışveriş hiç bi sorun yaşamadım. he bikerede kaçmadanal.com dan bişey almıştım bikere o da sorunsuz ulaştı bana

0|1
    0|0
  • Hayır olmadı hoş internetten alışveriş yapmıyorum pek.

0|0
    0|0
  • Hayır olmadı çok sık internetten alışveriş yapmam yinede.

0|0
    0|0
  • Yalnızca gittigidiyordan alışveriş yaparım

0|0
    0|0
  • ya zeki bi insan anlar zaten neyin ne olduğunu gitti gidiyor güvenilirr bir sitedir mesela ve diğer kapıda ödeme seçeneği olan siteler ama böyle uyduruk gelin size 3 liraya ipad verelim şansınızı deneyin uydurmalarına inanmamak lazım

0|0
    0|0
  • Pinigodan , ebay'den, kolaycaal.com'dan ve idefixten alışveriş yaptım, hepsi de sorunsuz oldu.

0|0
    0|0
  • fotoğraf makinesi aldım,hafıza kartı hediyeli.Hediyeyi göndermediler,o kadar.Onun dışında hep memnun kaldım,tabi aldığın siteye de bağlı

0|0
    0|0
  • interneetten alışveriş yapmam

0|0
    0|0
  • İnternetten alışveriş hiç yapmadım.

0|0
    0|0
  • İnternetten sık alışveriş yapmam, yapınca kapıda ödüyorum.

1|0
    0|1
    • ürünü inceledikten sonramı yapıyorsunuz ödemeyi hiç kabul etmediğiniz ürün oldumu

• Olmadı, ama alışveriş ettiğim sitede geri gönderme imkanı mevcut.

• ben değilde bi arkadaşım adidas saat aldı internetten:) gelen saat abidas çıktı :)

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    0|0
  • guvenilir yerlerden alısveris yapıyorum-dolandırılmadım

0|0
    0|0
  • çakma onlar ya.alma sakın.ben daha dolandırılmadım şükür.bilindik sitelerden alışveriş yapıyorm

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• bir is arkadasim 2 kere firsat sitelerinden kazik yedi,

birinde gomlek aldi aldigi gomlek teshir urunuydu sanirim cok kotu kirisik ve kullanilmis gibiydi geri yollamasi icin gazladim onda, sonra birde cakma parfum aldi gercek diye,

ne kadar "olm bak git" desemde dinletemedim:)

0|0
    0|0
  • facebooktaki reklamlara güvenme derim arkadaş bende outletindirim diye bir yerden ayakkabı aldım halada reklamları dönüyor çakma ayakkabıyı dayamışlar geri verdim kargo gelince mutlaka kontrol et çakma sahte ürünleri dayıyorlar...fiyatlar çok düşük olduğu için utanmadan bide bu fiyata bu ürünün orjinalini alabileceğini mi sanıyordun diye dalga geçiyor şerefsizler...

0|0
    0|0
  • link üzerinden yönleneceksin..

İletişim kısmında sadece bir form-mail bulunmaz açık adres ve tel. belirtir..

Ve vermiş olduğu ek site linkleri çalışır + referanslı mekanlardan alışveriş yapılmalı fikrindeyim..

(Şu güncellemende yazmış old. örnek fiyat ayrıntıları ayrıca kıllanmak için yeterli..)

0|0
    0|0
  • hayır genelde ürünü araştırdıktan sonra siteyi araştırırım imkan varsa gidip kendim teslim ,alırım laptop ve telefon almıştım

0|0
    0|0
  • arkadaş biz alışmışız artık dolandırılmadan dakkikamız geçiyomu (isyan)

0|0
    0|0
  • on yılı geçti yapıyorum hiç olmadı belli başlı yerler haricinde alışveriş yapmamamın ve üç kuruşa beş köfte nasıl olsa üç beş kek düşer yolumuzu buluruz diyerek kefal avına çıkanlardan uzak durmamın bunda etkisi vardır

0|0
    0|0
  • orjinal converse diye çakmasını yolladılar bir ay filan giydim sonra battı tami beyaz olunca makinaya attım 90 dereceye ayakkabıdan eser kalmamıştı paramda boşa gitti sahtekarlar çok internette

0|0
    0|0
  • ben e bay dan amati marka klarnet aldım abanoz 6500 türk lirasına cok sukur bunun gibi 6 7 alısverıs yaptım sorunsuz oldu :))

0|0
    0|0
  • Trendyol. haftalar öncesinden aldığım ve ne zamandır beklediğim ürün yerine farklı bir ürün geldi üstelik kendi hataları olmasına rağmen değişim yapma tenezzülünde dahi olmuyor. 10 TL hediye çeki verip postalama işini bulmuşlar.

0|0
    0|0
  • alışveriş yapmasını bilmezsen pazarda bile kazıklanırsın..

0|0
    0|0
  • unuttum:)

0|0
    0|0
  • onaylamadan ürün yollamışlardı

0|0
    0|0
  • netten hiç alışveriş yapmadım.

0|0
    0|0
  • Bir kuyumcu sitesinden yemiştim kazık.

0|0
    0|0
  • Replika cihazdır o

0|0
    0|1
  • internetten hiç alışveriş yapmadım ama yapmayı düşünüyorum hangi sitelere güvenebilirim

0|0
    0|0
  • olmadı

0|0
    1|0
Yükleniyor...