Streç film bağlayarak göbek ve basen eritilir mi?

Arkadaşlar internette rastladım şimdi. Uyumadan önce nereyi eritmek istiyorsak göbek ya da basen olarak oraya şeffaf strec film sariyormusuz ve cok etkili oluyormus 1-2 ayda sonuç veriyormus. Sizce dogru mudur?

0|0
61|26

En İyi Erkek Görüşü

• Bak timsah dölu zurafa kusmugu ve keltos maymun bokunu 100 grsm bir kaseye koyup karistiriyoruz. Daha sonra pembe gul yapraklarini (5 10 yaprak) ezip karisima ekliyoruz daha sonra 5 6 adet ( tercihe bagli ) ölu ya da canli karincayi ezip karisima ekledikten sonra bitter cikolata yiyoruz ve bogazda olusan balgami da karisima atiyoruz ve karistiriyoruz. Bu karisima tavşan çişi ekliyoruz ve karisim hazir. Bu karisimin bir kismini agzimiza alip bekletiyoruz burun delijlerimize sokuyoruz kulaklarimiza sokuyoruz bir kisminida anal yol ile aliyoruz ve kac kilo olmak istedigmizi dilek tutuyoruz aksam yatiyoruz sabah olmak istedigimiz insan olarak doguyoruz.( miktarlara dikkat edilirse )

8|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• Maalesef öyle bir şey doğru değil. Terletir belki azda olsa seni zayfılatır ama sadece streç filmi sardığın bölgeden verdirmez kilolalrı
    Vucut ısınıp terliyeceğin zaman tüm vucuttaki ter bezleri çalışır sadece bir bölgedeki ter bezini çalıştıramazsın.

0|0
    0|0
  • Üstüne tereyağıyla susamda ek

6|0
    0|0
  • Komple mumyalanman lazım, ancak öyle işe yarayabilir. Bu arada hemen sökmeyin bir kaç ay içinde kalın. :D

1|0
    0|0
  • terleyecek şeyler giymen lazım. hava almadan sağlıksız olur

0|0
    0|0
  • Yumurtanın akıyla sarısını ayır ama sürme eritmek istediğin yere. ayırman yeterli arkadaşım denendi.

3|0
    0|0
  • sabaha kadar attığın ter ile elbet verirsin kilo ama umdugun gibi olmaz. karbonhidratı kes, spor yap, olay çözülsün.

0|0
    0|0
  • Göbege care yok arkadsım kılo vercen spor yapcan

2|0
    0|0
  • saçmalama gözlenekleri kapatarak cildine çok büyük zararlar verirsin öyle bir zayıflama yöntemi mi olurmuş

0|0
    0|0
  • yok artık ((:

0|0
    0|0
  • Eritme olayi olmaz da , guzel fantazi yapilir onunla..

1|0
    0|0
  • ağzına streçle bence :)

1|0
    0|0
  • Sakamisin

1|0
    0|0
  • bence yanlış

0|0
    0|0
  • Fazla yaglarinizi saklama kabina koyuverin

0|0
    0|0
  • kokar la :D yosun bağlar valla :D

0|0
    0|0
  • eevt doğru

0|0
    0|0
  • İşte bunlar hep amerikanın oyunları bunlaaar batıyla el ele vermiş kişilerin uydurmalarıdır.

0|0
    0|0
  • inanmayın böyle şeylere

0|0
    0|0
  • Olabilitesi var aslında

0|0
    0|0
  • o nasıl bişey ya

0|0
    0|0
  • Dünyada ki ünlü 10 bilim adamının neden hepsinin erkek olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum.

0|1
    5|0
    • Ve bu insanlari da bir kadinin dogurup buyuttugunu atlamayalim

• Ortaçağ baskıcı toplum canım tarih okusaydin daha iyi anlardin gerci bu yorumu yapan zihniyetle niye dalasa gireceksem mal belli neyse yazmisken atayim bari

• sen dene sonucu bize aktar

0|0
    0|0
  • ben de buna benzer şeyler yaptım evet göbek bölgemi poşet vs şeylerle bağğlayıp spor yapıyordum o bölge daha hızlı ve çok terlediği için işe yarıyordu

0|0
    0|0
  • Aluminyum folya sar birde firina gir 1 ayda.10 kilo

14|1
    0|0
  • inanma böyle şeylere pnp

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 61

• Cildinin nefes almasını engelkeyeceksin bütün gece o bölgen terleyecek üstünü acarsan terin öyle soğuyacak bu yüzden hasta olacaksın. Hatta o kadar sağlıksız ki göbek deliğinde iltihap gibi şeylere neden olabilir. Bunun için hastanelerde bölgesel incelme yapılabiliyor. Ya da spor yapabilirsin. Yattığın yerden olacağına inanma bence

0|0
    0|0
  • Bisküvileri sarsan daha etkili olur bence :D

1|0
    0|0
  • Arkadaşım denedi işe yaramıyor

0|0
    0|0
  • sağlıksız bir yöntem. bölgesel zayıflama için çok ucuza, lazer epilasyon merkezlerinde ve masaj salonlarında cihazlar var. onları tavsiye edebilirim. ama spor yapmak her açıdan en doğrusu. incelmek ya da sıkılaşmak istiyorsan plates yap. yorucu da değil. çok da etkili.

0|0
    0|0
  • Sahuna etkisi yaratır poşeti belind sar sıkıca sürekli haraket et terle öyle eritebilirsin

0|0
    0|0
  • Onu spor yaparken uygularsan çok daha iyi sonuçlar alırsın. Branşım karate. Müsabakalara katılacağımız zaman istediğimiz kiloya ulaşmak için diyetin yanı sıra bahsettiğin şeyi uygulardık. Çok da iyi olurdu :)

0|0
    0|0
  • ben kick boxscuyum müsabakadan önce tartıya çıkıyoruz biz müsabaka öncesi daha çok kilo vermek için naylon poşet giyip üstüne kapşonlu tsörtler giydiğimi bilirim çok terletiyor. sporda yapınca üstüne daha çok verim alırsın günde 3 kilo verdiğimi biliyorum şampiyona öncesi :D

0|0
    0|0
  • Çok doğru. Ertesi günü de yatarak geçiriyor ve bilimum kek börek yiyorsun göbek diye bir sey kalmıyor.

Spor en son çare

0|0
    0|0
  • Bunun icin biberiye yagi al sur oyle sar yat sabah ac yika :) olur sarip yuruyus yap bide :)

0|0
    0|0
  • Bildiğim kadarıyla spor yapmaya başlamadan önce eritmek istediğiniz bölgeye sarıp spora öyle başlıyorsunuz. Terleme hızınız artıyor.

0|0
    0|0
  • İşe yaramaz. Bedenin nefes alamayacağı için de halk arasında "isilik" adı verilen alerji benzeri bir cilt rahatsızlığına yakalanırsın. Bölgesel zayıflama için tek yöntem o bölgedeki kasları çalıştırmaktır.

0|0
    0|0
  • bende bir dizide görmüştük sıkılaştırıyormuş sanırım yapma bence ama yaparsan da sabah yap akşam uyurken yaparsan kan yürümez kangren falan olabilirsin

0|0
    0|0
  • Oha gercekten mi? Sen dene ise yariyorsa bende deniyim ya 😄 eritmek degil de sıkılaştırır belki sadece ama denersen eger sonucu buraya yazar misiin :)

0|0
    0|0
    • Bugünden itibaren deneyecegim canım bazilarina 3 günde bile sonuç vermiş yazarım sana merak etme :)

• Peki sakın unutma😄

• Arkadaşımın annesi denemiş bir işe yaramamıştı

0|0
    0|0
  • tamamen yalan denedım :D

0|0
    0|0
  • Uyurken hiç denemedim ama nnormalde ben her gün yürüyorum bir saat kadar ve streç film sarıyodum 1 ayda 4 kilo verdim o şekilde ve vücudumda ciddi anlamda değişme oldu yağ yaktım bayağı

0|0
    0|0
  • Yavrum eğer selülüt kremiyle uygularsan daha etkili. Mantıklı düşünürsen sabaha karnın deli gibi terlemiş olduğundan doğru tabi.

0|0
    0|0
  • Bence bosuna mumyalama kendini.
    Basenler dominik cumhuriyeti gibi beynimiz oraya hukmetmiyor :)

0|0
    0|0
  • Streç Filmlerin normalde gıdaya teması dahi sakıncalı kanserojen etki yapıyor. Sen bir de vücuduna mi saracaksin. Saçmalama. Bir diyetisyene git. Söylediklerine uyduğun zaman zayıflarsin

0|0
    0|0
  • Evet ama sararken mutlaka bir hareket yapman lazım direk sarınca kilo verdirmiyor terleticek hareketler yapman gerekiyor tatlım

0|0
    0|0
  • Yemek yerken yapılabilir aslında sıkı olduğu için az yemek yenir :)

0|0
    0|0
  • Eritir ama selülit olma ihtimali de var

0|0
    0|0
  • Puhahahahahah ay ölcem 😂 oturduğun yerde kilo vermeye calısacağına kaldır dötü hareket et. Bu sekilde sadece su kaybedersin yağ yakamazsın

0|0
    0|0
  • bana içl bos bir vaad gibi geldi.. En guzel spor ve diyetle eritilir

0|0
    0|0
  • Alüminyum folyo ile dene 😂😂 inanmayın böyle şeylere ya diyet+Spor ile verirsiniz zaten 😄😄

0|0
    0|0
  • İşe yaramıyo bir ara ufak kardeşim kilo takıntısı yüzünden denedi. Tek yaptığı şey bol bol terletmek

0|0
    0|0
  • onun yerine biberiye ve portakal yağı ile düzenli olarak masaj yapabilirsin üzerinede biraz spo daha etkili ve sağlıklı olur sonuçta streç film plastik cildinde alerjiye sebep olabilir

0|0
    0|0
  • Pek sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Ben spor yaparken sarıyordum ancak spor hocam kızmıştı. Çünkü vücuttaki su miktarım azalıyormuş ve bu durum sağlığımı daha bozarmış. En iyisi terlettirecek şeyler giyip spor yapmak :)

0|0
    0|0
  • Olur mu ya mantiksiz geliyor :D nasil eritiyormus :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    31
Yükleniyor...