Karşınızdakini mutlu etmek için her şeyi göze alır mısınız?

benden 6 yaş büyük birisi ile tanıştım boşanma üzerindeydiler,kadının mutlu olması için barıştırmaya çalıştım ama bu sırada bana aşık oldu, üzüntüden olduğunu ve zamanla unutacağını düşündüm bu yüzden bir şey demedim(üzülmesin diye) mutlu olması için kendimden çok fazla ödün verdim ama sensiz bu hayata yaşayamam sen olmasaydın her şey farklı olurdu diyor... ne yapcağımı bilmiyorum işin kötü tarafı bende de farklı duygular olmaya başlıyor yardıma ihtiyacım var(ben bekarım )

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• eger ciddi niyetin varsa al evlen en güzeli. ama sirf onun sana duygusal yaklasimi sende cinsel istegi falan uyandiriyorsa ozaman sakin birsey yapma cünkü büyük ihtimal kadin boslugunu dolduracak bir sey ariyor şu an. yani duygulari gecici de olabilir. sadece minnet duydugu icin asik oldugunu sanabilir. ama en güzeli eminseniz sende yapabileceginden eminsen onu alip evlenmek ve gercek mutlulugu yasatmak. bundan güzeli yoktur zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Siz sahiplendiğiniz için güven duygusuylamı acaba böyle yapıyor? Siz ciddi düşünüyorsanız acıdığınız için duygularınızı söyleyememekten çekinmeyin.

0|0
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• karşınızdaki kişiye değer verdiğinizi hissettirmeli, az bile olsa ilgiyi herkes hakeder çok zor değil bu herkes için uygulanabilir. Ve ben ona değer veriyorsam gerçekten onu mutlu etmek için her şeyi göze alırım :)

0|0
    0|0
  • başlıkla yorum cok farklı ama ben başlığa göre cevap veriyorum..mutlu etmek için herşeyi göze almaya gerek yokki, karşındaki insan mutlu olmayı onun için harcadıgın cabayı görsün yeter kücük şeylerdende mutlu olunur..

1|0
    0|0
  • hayır almam

0|0
    0|0
Yükleniyor...