Rüyalarınız ne kadar gerçektir? Sizi ne kadar etkiler?

Hiç rüyalarınızla gerçeği ayırdetmekte zorlandığınız oldu mu?

Ya da rüyalarınız sizi çok etkileyip gerçek hayatınızı kabusa çevirdiği anlar var mıdır?

0|0
8|4

En İyi Erkek Görüşü

• olmaz mı? :) geçen gördüğüm rüyanın hala etkisindeyim. iş arkadaşım benden hoşlandığını söylemişti ve ağlamıştı ama erkekti. ertesi gün işe gitmek kabus olmuştu benim için. :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Hayır hiç gerçek hayatımı mahvettiği olmadı.Yalnız bazı rüyalar gerçek mi değil mi hakikaten ayırd edemiyorsun.Bir keresinde rüyamda gördüğüm bir olayı aynen yaşamıştım.Allah'ım bu anı sanki daha önce yaşamıştım diyordum,sonra düşünürken rüyamda gördüğüm aklıma geldi.İnanır mısın ,olayların meydana gelme sırası bile aynıydı.

Bir keresinde de rüyamda işkence görüyordum ve tüm acılar sanki gerçek gibiydi.Böyle birşey olabilir mi bilmiyorum ama çok gerçekçiydi yahu.

0|0
    0|0
  • Ayırt edemeyecek türde rüyalar görmedim hiç veya beni o kadar etkilemedi .Fakat anlatmıyorum artık rüyalarımı , büyüsü bozuluyormuş :))

0|0
    0|0
  • Kabusa çevirmedi, çevirmiyor. Ama etkileniyorum, tabii ki özellikle kötü rüyalardan. Bilinçaltı ile ilgili olduğu için inanırım.

0|0
    0|0
  • benim bazı rüyalarım gerçek oluyor . sabah uyandığım da çok etkisinde kalmışsam oluyor . hatta bir keresinde gördüm rüyanın gerçek olacağına emindim . annemi aradım anlattım , dikkatli olmasını söyledim ve gerçekten o rüya o hafta içinde oldu .

0|0
    0|0
  • rüyalarım da çıkar. belki de bu yüzden etkisinde kaldığım çok olur. evet. çok etkiler ve bazıları gerçek gibi olur.

0|0
    0|0
  • gördüğümü hatırlarım sadece pek hatırlamam pek fazla da etkilemez ama bazıları varki rüyasında gelecekte olacaklardan haberdar oluyorlar buna şahid oldum ilginç değil mi? neye inanırsan o olur ben inanmıyorum mesela genelde saçma sapan oluyor

0|0
    0|0
    • Neye inanırsan o olur demişsin ya. Rüya denince akla gelen en büyük isim Hz. Yusuf'tur. Hapiste ona gelip rüyalarını anlatan 2 adamdan birine özgür kalacağını, diğerine ise öldürüleceğini haber verir. Ölecek olan ben aslında sana yalan söyledim der. Hz. Yusuf'un cevabı ise düşündürücüdür. "Farketmez senin için hüküm verilmiştir". Sanırım rüyaları yorumlarken çok dikkatli olmalıyız. Ya da en iyisi yorumlamaktan kaçınmalıyız.

• evet canım haklısın

• evet oluyo bazı rüyalarım gerçekmiş gibi oluyo,bazısıda etkisinde bırakıyor

0|0
    0|0
  • rüyalar, gerçek denilen yaşamdan daha gerçekten aslında. çünkü esas gerçekleri anlatır! kendi has bir sembolizmi ve dili var. bunu çözdükten sonra ne istiyorsa kendin, ailen ve evren hakkında öğrenirsin. millet rüyanın televizyon icadı gibi birşey olduğunu sanıyor ya, sanki keyif için konmuş, kopuyorum gerçekten.

rüya gerçekleri aktardığı için evet yaşamı kabusa çevirebilir. özellikle de bastırdığınız kaçmaya çalıştığınız inat ettiğiniz konularda sürekli uyarı getirirse. ayrıca rüya alanında iyileşme çok hızlı olmaktadır. çünkü direkt bilinçaltında meydana gelir değişmeler. psikiyatristlerin yıllar boyu yapamadığı şeydir bu. yaşamın zaten bilinçaltının yansıması olduğu için, oradaki değişimler direkt olarak gerçek yaşamı değiştirir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• rüyaların gerçeklerin bi nevi habercısı olma durumlarıuksektır kımseye anlatmaman gerekır yorumlayana gore sekıllenebılır bıde bılınct altının etkısındekaldıgın ruyalar vardır onlar o kadar kale alınmamalıdır

0|0
    0|0
  • rüyalar bilniçaltına attıklrımızın uykuda gözlerimizin önüne gelmesi...çok üzücü şeylerde görüyorum çok sevindirci...keşke olsaydı dediklerim var keşke olmasaydı dediklerim...

0|0
    0|0
  • valla bazen öyle rüyalar görüyorumki. gerçekten yaşamış gibi hissediyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...