Sevgilime bazen anne gibiyim

- Ahatarlarını unutma

-Sıcak giyin

-Erken yat uykunu al

-Dikkatli sür

-Geç kalma

-Haber ver

-Banyo yap rahatlarsın

-Ders çalış sınavlara az kaldı

-Matematikte sana yardımcı olurum

-vs vs vs..

Hatta bir aralar sabahları ben uyarıyordum onu ise. Arıyordum o uyanana kadar. (gerçi oda bunu bana yapıyordu bazen)

Bunun gibi şeyler söyleyen / yapan sevgili hakkında erkek ne düşünür? hoşuna gidiyormudur ? yoksa rahatsız edicek bişeymi bu sizce?

Mesala dün işyerinde anahtarlarını unutmuş eve girememiş akşam. Az önce aradı konuşurken "çıkınca anhtarlarını unutma yine" dedim "yaa askm sağol bak yine unutacaktım" dedi. Kendimi bazen sevgili değilde anne gibi hissediyorum, sürekli şöyle yap böyle yap diyorum. Ne düşünüyordur?

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne kadar sanal olsada ks ilk kez böyle övgüye deger bir ikili ile karsilasiyorum

yanliz bu maddeler günlük ihtiyac maddeleridir manevi yönden

ayni hassasiyeti maddi olarakta birbirinize yardimci oluyorsunuzdur

lan ne is bee,

hic tanimadigim biri bu iletiyi yazdi diye kendi kendime gurur duymaya basladim

0|0
    0|0
    • hic tanımadıgım birinde bu duyguları yaratmıssam ne mutlu bana :D

• eminimki ilerde esine iyi bir es cocuguna yada cocuklarina iyi bir anne olursun, kücük bir tavsiye ile umarim isinize burnumu sokmus olmam. bu güzel hatirlatmalari heryerde her ortamdada yapmayin damat adayimiz ana kuzusu yada sogan erkegi pozisyonuna düsebilir ;-))

• hayır aramızda :D

Erkekler Ne Diyor 4

• Herkesin içinde olmazsa hoşuma giderde daha böylesine çatmadım tebrikler valla .

0|0
    0|0
  • O kadar ilgi görmedim bilmiyorum .. söylüyor fakat bağırarak ..

1|0
    0|0
  • Sana değer veriyor ben isterim çünkü sürekli yanında nerdeyse

0|0
    0|0
  • Anne olduğunda yabancılık çekmiceksin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence ona annesi kadar değer verdiğini, düşündüğünü düşünüyordur tuhaf bir cümle oldu ama idare et :)

bence çok güzel bir şey birbirinizi tamamlıyorsunuz :D

İnşallah hep böyle olursunuz :)

0|0
    0|0
  • kötü bişey düşünceğini sanmam. bende senin gibiyim. aklım gidiyo üşütecek hasta olcak diye. daha az önce- bak sesin değişmiş zaten üzerini güzel ört sabahta sıcak bişeyler iç mutlaka dedim:)) aksine bu çok güzel bişey. helede karşındaki bunu hakediyosa:))

0|0
    0|0
  • yapma bunu kaybedersin onu sevgiline asla annesiymiş gibi davranma sevgilisinin sen onun öyle davran sonra sana gelir ben seni arkadaş dost olarak görüyorum der bana dediği gibi neden dedi biliyomusun senin gibi davrandığım için.

0|0
    0|0
  • Bende çoğu zaman böyleyim fakat bu onun hoşuna gidiyor beni düşünmen ilgilenmen samimi ve sıcak geliyor falan diyor.

0|0
    0|0
    • hmm benimki bu konuda hic yorum yapmadı daha :)

• Evet haklıısın benim kadar abartma yoksa öyle davranmayı bıraktığında adam afallıyo ne yapcağını bilemiyo =)

• gercekten öyle :D

benimde cok abarttıgım oluyor bazen "tamam bu fazlaydı" derken buluyorum kendmi :D

• aynen bende öyleyim..ama o daha çok sen gibi:))bana annem diyo zaten:))

0|0
    0|0
Yükleniyor...