Sizce spor salonuna gitmeli miyim?

gün içinde sürekli aktif hareketli biriyim. Her yere tempolu yürüyerek giderim ve otobüs ya da araba neredeyse hic kullanmam. Günlük yürüyüş surem 40 dk 1 saat arasinda değişiyor. Genelde çok yerim ve yillardir kilom 50- 51 boyum 1.60. Sizce bu sartlar altinda spor salonuna yazilmali ve biraz kilo vermeli miyim?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sporu düzenli takip ederseniz çok faydasını görürsünüz.
    Hele ki konusunun uzmanı olan hocalardan yardım alırsanız. Zira hem yedikleriniz konusunda hem de hareket ve egzersizler konusunda size yardımcı olacaklardır.
    İmkanınız ve vaktiniz varsa mutlaka spora gitmenizi tavsiye ederim.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gerek olmadığını düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • yeterınce yuruyus yapıyorsun. bu tempolu gunun aksamında ayrıca spor yapacak halın kalıyorsa bravo. yalnız boy kılo endeksın gayet iyi. saglık acısından gıdebılırsın. ama ben olsam gıtmezdım.

0|0
    0|0
  • Yemek yemeyi azalt geceleri yeme sabah iyi kahvaltı yap öğlen meyve filan akşam atışıtır cok acıkırsan meyve ye 2 ay taş olursun bastın yer çatlar :)

0|0
    0|0
    • Ah o yemeyi bir azaltsam gerisi gelecek. ya bende kurt var ya da çok ilginç bir metabolizmam var bilemiyorum ama dikkat edicem artık :)

• Gerek yok.

0|0
    0|0
  • kendin bilirsin

0|0
    0|0
  • Hmm tam kivamindaa sin. Fiziksel aci anlatina goree spor salonu gereklendirmio bana goree eniysii sadece kosuna devam yanlis anlama demeye calistim cok guzell sin vee spor salonuna hitiyacin yok

0|0
    0|0
  • gitsen iyi olur

0|0
    0|0
  • sana kalmış :)

0|0
    0|0
  • yaş kaç acaba 50 kilosun daha ne kilosu vericeksin yeter bence fazlasıyla

0|0
    0|0
  • Gerek yok

0|0
    0|0
  • Sen zaten yeterince iyisin ki spor salonu niye ayrıca o kadar yürüyüşte yeterli

0|0
    0|0
  • bence ihtiyaç yok

0|0
    0|0
  • niye gidesin kilon gayette uygun

0|0
    0|0
  • Gayet iyisin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence kilon iyi sporu zayiflamak icin degildi saglik icin gidebilirsin. Vucut hatlarin daha guzel olur o zaman :)

1|0
    0|0
  • sadece yürüyüş yapmak yetmez bence gitmelisin

1|0
    0|0
  • Yürüyüş ve koşuyla kendinizi sınırlandırmayın. Başka alternatifler edinin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...