Bir topluluk içinden sıyrılmanın, sezonun flaş yıldızı olmanın odak noktası zeka mıdır?

Zeka çoğu kapının anahtarıdır bunda hemfikiriz fakat diyelim ki az sayıda insanın işine yarayabilecek değerlere sahip olan bir insansın. mesela çok zekisin, ama sendeki zeka frekansı az sayıda insana hitap eden bir zeka frekansı. O nedenle de insanların önemli bir kısmına salak geliyorsun ya da seni hiç farketmiyorlar bile.

Bir ortamda "biliyor musunuz Hindistan'da inekler kutsal hayvan" bayağılığında muhabbet eden iyi giyimli, bakımlı, ortamın nabzını yakalayan birisi bile aranızdan sıyrılıp zirve basamaklarını tırmanabilir...

Önemli olan zekayı pazarlamak değil -çok iyi reklamla bu da olur kabul fakat istenilen satış rakamlarına ulaşılamayabilinir - önemli olan zekaya işlevsellik katıp makro boyutta taşımak.. demek istediğim, uzaktan kumandası olmayan 55'' bir Smart Tv ne kadar Smart sizce !

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Akıldan zeka ya yaptıgım tac-ı ayagına baglayıp insanlıga serpistirsin diye anka egitiyorum su ara.

0|1
    0|1
    • Hobi olarak eğiteydin daha iyiydi :/

• .. sözün bittiği yer diyebilir miyiz :)

• nasıl istersen :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Değildir. Ortaokulda bi arkdaşım vardı oda çok zekiydi ama bildiğini bile söyleyemiyordu düzgün cümle kuramadığı için. Şimdi bu zeki mi değil mi? ama zekasından dolayı farkedilecek bi popülerliği yoktu bi topluluktan sıyrıldığınıda duymadım :/

0|1
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • çok doğru da sıyrılacaksın ne olacak?gerçi erkeklerin seks için bir şekilde rakiplerini etkisiz hale getirmeleri gerekiyor.

0|0
    0|0
    • Cinsiyet ayrımı yapmadım farkındaysan bu her iki cins için de geçerli

• he farkettim ilgimi yitirmiştim de.

Bitter toplumsal değerleri bazalarak hesaplama yaptım.sorudaki sonuca göre.

• asıl söyleyeceğim şey bunun böyle olması o kişiyi niye ilgilendirsin ki nietzsche gibi gizli gizli egodan payı olduğunu düşündüğü kısmı almak için kendini çıldırtmak mı istiyordur?seçici davransın.

• umrunda degildir.

bu arada telfonu kumanda olarak kullanabiliyodun ama hangi marka tlfnlarda bunu yapabiliyordun hatirlamiyorum. smart tv icin.

0|0
    0|0
  • zeka iyidir ama tek basina yeterli degil..

0|0
    0|0
  • populariteden uzak biriyim. işime geliyo bu durum da.

0|0
    0|0
    • Fakat sonuçta sosyal bir varlıksın

Morrisey bile kendini toplumdan soyutlayıp şatosundan çıkmadığı halde grubuyla bir araya geldiğinde ego çatışması yaşıyor

• Kuzen meslek bizimkiler cidden.Bunun nedeni bilimin medyada ''uncool'' veya ''lame'' olarak tasvir edilmiş olması.Her ülkenin gençlik dizisinde mühendisler loser oluyor.Mühendis olmasa o dizi nasıl çekilecekti hangi teçhizatla? Dünya hali işte.

• Kısacası soranın da dediği gibi: Sosyallik fırtınası yaşamak için aptal olmak yeterli.Bu arada fermantasyona ve pastörizasyona kurban olsunlar :)

Erkekler Ne Diyor 4

• zeka frekans aralığı nedir örnek ile, bayağlığa gelince içinde inek geçmesi kıllandırdı inceden, gölge kovalamak zeka ziyanlığı değil mi?.

1|0
    0|0
    • en basit örnekle o cümlede bir kıllanma sezebilmen

• Aynen katıldım

• Aynen kısa kesiyorum, savışalım, evet a

• Soruna 5 yıldız over.

KSdeki soruları görünce smart tv açasım geliyor.

1|1
    0|0
  • Çok doğru.Mühendis olmamın kahkaha malzemesi olarak kullanıldığı ve kimyanın gereksiz olduğunu düşünen cahil ötesi bir ortamda bulundum sene 2006, yaz aylarıydı.Arkadaşımla mekanı başlarına yıkacaktık kıpkırmızı olarak uzaklaştık.

İçtikleri alkolün,sürdükleri parfümün,giydikleri her şeyin,yedikleri dondurulmuş gidaların vb. hayatsal elzem malzemelerin gökten yağdığını sanıyorlardır sanırım.Özellikle bu ülkede yüksek zekalı olmak çok ağır bir ceza anlıyorum benim gibileri.

1|0
    0|0
  • reyis o dediğinden bende var la

üstüne bi de yakışıklıyım

kombo.

0|0
    1|1
Yükleniyor...